Šilutės Vydūno gimnazija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 39

SUSITIKIMAS!!! 2003 laida

Autorius:
Sukurta: 2008-05-07 15:05
Neegzistuojantis vartotojas
2008-06-27 10:06

nelabai suprantu Kristina tavo issakytu priekaistu. Tavo nuomone buvo priimta, tiesiog mes manome, kad daryti 5 metu proga verta, ir, kad laukti dar 5 metus nenorime. Teigti, kad neisaugome is vystyklu ir, kad nemokame bendrauti taip pat nekorektiska (gi mokyklos forume kalbame ar ne). Pasidalinome nuomonemis tai gal ir uzteks, negrazu mauti vystyklus ir mokinti bendrauti Mirktelėti
Kristina Balsyte

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2008-06-28 01:16

Bet korektiska pasakyti ka galvoju...ir vystyklus patys sau maunates,ne as Mirktelėtipasakiau tai ka galvoju ir daugiau darykit ka norit!viskas!nebeturiu ka pasakyti
2008-06-28 09:46

As kaip organizatore jau pradedu galvoti, kad susitikimo nebus, nes per tiek laiko pinigus man perdave (pervede) tik 3 asmenys. Reikia surinkti 800 lt. Laukiu iki liepos 14d. Priesingu atveju, teks atsaukti uzsakyta vieta. Galvokit. Jie ka, mano nr. 862 104 204
2008-06-28 09:58

Lina labas! Šypsena man niekas nesake apie pinigu pervedima [C] kokia suma reikia pervesti?
Nida Stulgaite

Pasisakymų: 3

2008-06-29 22:41

Forumas vadinasi susitikimas 2003 karta, Kristina. :down:galbut Vyduno gimnazijoj neismokai skaityti, ir nekisti nosies ten kur tau nepriklauso.buna ir taip..
saunuoles merginos kurios oraginizuoja...su Linute tikiuos susitikt rusnej ir paduosiu pinigelius.pirma reikia grizti.ir jei tiek daug norinciu dalyvauti, tuo geriau...man ir labiau norisi..
Nida Stulgaite

2008-06-29 22:47

man idomu kodel r klase atsisako dalyvauti su visais?jei visi tai visi Nuliūdes gi tiek mus maise kaip jau galejo, todel gal galetume visi kartu?o del rugpjucio menesio...jei nespejam rugpjuti, gal darom rugseji koki savaitgali.
gal net pavyktu mokykloje daryti?jei tie remontai bus pabaigti.gal ir mokytojus tada pamatytume?uztektu mums ir tos salytes virsuj (aula, ar kaip ten Jatautas buvo pavadines), nes man atrodo daugiau 40 nesusirinks.
Robertas Pudžemis

Pasisakymų: 2

2008-06-30 11:18

Aš irgi apie pinigus nieko negirdėjau.... gal būtų galima parašyti į šią temą, kad visi žinotų apie tai?
2008-06-30 11:34

pas mane sarase 20 zmoniu buvo, tai skaiciavom kad po 40 lt nuo kiekvieno. del maisto ir gerimu dar neaisku, laukiu pasiulymu kaip tai isspresti geriausiai...
Jurgita Žvirblyte-Berlickiene

2008-07-01 19:31

as taip pat labai noreciau sudalyvauti, tik dar negaliu nieko planuoti taip i prieki Nuliūdes , nes nesenai gryzau i lietuva ir isikuriau vilniuje, ir siaip tik pradejau nauja darba... tad net nezinau ar man pavyktu atvaziuoti... kada yra paskutine diena kai reikia pasakyti ar dalyvausi ar ne?
2008-07-02 08:35

na, siaip 14d. mano saskaitoje turi buti 680 lt bent. tai as ir laukiu, kai zmones perves bent tiek, tada bus galima kitu ir palaukti dar pora savaiciu. bet kad niekas nejuda daugiau....
Ausra Cekanskyte

Pasisakymų: 1

2008-07-11 01:37

Kaip saunu, kad organizuojat susitikima :up:kaip gaila, kad man i Lietuva neiseina grizti sia vasara:handsup: Smagaus susiburimo!
Virginija J

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2008-07-14 12:27

oi kokios diskusijos cia vyksta... Kvatotis matau cia yra tokiu kur neleidzia kitiems nosies kisti i sita foruma ;| jetau jetau ikisau nosi, kazin kas dabar man bus Kvatotis
2008-07-16 08:21

mielieji, norintys i susitikima, paskubekit ;|
2008-08-07 10:23

Sveiki, nu va, pagaliau susitvarkiau prisijungima Šypsena
Vitalija sake, kad uz mane pervede 50 lt, tai turbut viskas gerai?
2008-08-07 14:58

aha, gavau pinigus ir uz tave Mirktelėti
Egle Dirvonskyte

Pasisakymų: 2

2008-08-11 19:25

Sveikos, kas is S klases dalyvauja? nes nebezinau ar eiti ar ne ;| ar dar ne er velu paduoti pinigus jei ka?
2008-08-12 13:13

diana dalyvauja, dalia, nida nezino dar tiksliai, deivis dalyvauja. prasom prisijungti [Y], jei ka, skambink man 862104204, dar liana neapsisprende
2008-08-13 10:28

TIE, KAS DALYVAUJA SUSITIKIME, NEPAMIRSKITE SU SAVIMI VISKO, KAS REIKALINGA EINANT I PIRTI. BEJE, JEI KAZKAS NENORI EITI I SUSITIKIMA SU BARTKUVIENE, TAI GALI ATVYKTI TIESIAI I RUSNE.
VIETA RASIT NUO RUSNES TILTO PAZVELGE I DESINE, TEN IR PIRTIS MATYTI, IR NAMELIAI, IVAZIAVIMAS TAIP PAT PIRMAS DESINEJE
2008-08-13 16:45

DEMESIO!!!! RENKAMES NE PRIE VYDUNO GIMNAZIJOS (JI VIS DAR REMONTUOJAMA), O PRIE "ZIURKYNO", NEZINAU, KAIP TA MOKYKLA VADINASI IS TIKRUJU. 17 VAL.
IR DAR SVARBU, KAIP SU MUZIKA? AS NETURIU IS KUR PAIMTI...GAL KAS ZINO,AR GALI?
Iš viso įrašų: 39

BMW

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama