Marijampolės 6-oji vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 24

caro Šalčiaus laikai

Autorius:
Sukurta: 2008-06-15 19:14
Girėnas Slauta

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2008-06-15 19:14

Seniau pamenu su caru sveikinosi ir kelią koridoriuje duodavo neaukštas buvo caras bet pagarba jam buvo, dabar ar dirikas ar ūkvedys visiem vienodai dzin.
Artūras Strazdas

Pasisakymų: 4

2008-06-21 17:24

Dabar caras duoda kelia Kvatotis visiems, nes dabar teises gina, o ne pareigas. Ir nieko nepadarysi. Manau atsirugs dar, oi atsirugs.
vincas zilionis

Sukurta temų: 0

2008-06-21 20:55

"Caras" buvo kietas dyrikas,su juo niekas nejuokaudavo!Pamates neklauzada jis prieidavo ir "skaitydavo" morala,tuo paciu metu suemes uz alkunes ir spausdamas sausgysle,o pats tuo metu jo "klausaisi"issisiepes ir ant pirstu galu,nuo "malonumo" tiesiog plauki! Kvatotis Patyriau ta reikala 1 karta ir uzteko ilgam..Dar dziaugiuosi kad neteko trintuku valyti paliktu pedsaku ant linoliaumo.O dabar mokyklose bardakai,net "normalaus" dvipusio eismo nera,ir tapkuciu nieks nesinesioja,kas yra labai sveika ypac berniuku kojytems [Y]
Asta Birstonaite-Januškonienė

2008-06-26 09:54

O dabar Šalčius senas senas senučiukas, ateina vis pas mane į darbą, tai net gaila.
Agnė Kričenaitė-Kralikienė

Pasisakymų: 10

2008-06-26 16:16

nu keistas jis žmogelis Kvatotis, bet kaip sakoma: visi mes turim savo privalumų ir minusų Mirktelėti
Sigla Ravinskienė

Pasisakymų: 10

2008-07-04 09:04

na bet kokiu atveju visi zinojo,kad koridorium eina direktorius-caras Šypsena
nepadare jis man nieko blogo,dar ir ranka paspaude ,iteikdamas atestataŠypsena
neseniai gatvej maciau abu su zmona-susenes zmogiukas,susibaiges toks...cariskumo nelike...

kas liecia tvarka-smagumelis buvo koridoriuose ratais vaiksciot Šypsena))) susikibus po duŠypsena)) o dabar kas-pertrauka ir visi bega uz kampo parukyt...o anksciau....eini koridorium,akeles zibini vienas i kita....Šypsena))
vincas zilionis

2008-07-04 10:32

Sensta ne tik "carai" ,bet ir jo mokiniai.. Nuliūdes Jau dabar pas mane nelike mandrumo ne uz kapeika [Y]
Daiva Balkutė-Milašienė

Pasisakymų: 8

2008-07-18 09:41

O ka jis deste? Nepamenu jau. Zinau, kad jo zmona geografija deste. Konturiniai zepelapiai turjo žibėti... ir daug, oi daug spalvotų piestuku sunaudojom...
Kiek pamenu neblogas tas zmogelis buvo. kadangi mokyklokje buvau pelyte, tai nieko jis man blogo nepadare.
O del "eismo" koridoriuje - tai buvo kazkas tokio. kazin, jei dabertinius vaikus sustacius ratu ir idavus per pertrauka knyga i rankas, kad pasikartotu pamoka...
Gintaras Dabkevičius

Pasisakymų: 5

2008-09-11 17:10

Prikolnas buvo vyrukas. Jeigu gerai prisimenu, tai fizikos jis bandė mus mokyti. Fiziku netapau.
P.S. o prisimenat, kaip jis užpakalius žnaibė, jeigu rankas į kišenes įsikišdvai?Šypsena) Dar vienas jo pomėgis- atimti viską kas blizga (grandinėlės, adatos su spalvotais galiukais ir pan) Šypsena))
Loreta Trusovienė

Pasisakymų: 5

2008-10-01 21:13

as lyg ir pamenu, kad jis chemikas buvo
vincas zilionis

2008-10-03 11:58

Prastokai jums su atmintim ŠypsenaNe taip svarbu ka jis dėstė,svarbiau kad mano laikais buvo šiokia tokia tvarka,ne be to Šalčiaus pagalbos :up:
Renatas Kunkulis

2008-10-03 13:12

Salcius -direktorius deste matematika 4-oj klasej. Tvarka mokykloje zinoma buvo geresne nei dabar kokius 50 kartu. Taigi, kad ir turejo jis keistenybiu (su delnu plodavo per subine, jei pamatydavo rankas kisenese), bet nors vaikai bijojo ir gerbe, priesingai nei dabar.
Rūta Baltuškonienė

Pasisakymų: 1

2009-11-08 13:04

ne tik už rankas kišenėse užpakaliukus "paglostydavo", bet ir merginoms, kurios neplisuotas uniformas nešiodavo. Teko ir man už tai... . Tačiau tikrai tvarka buvo. Dabar žinoma už tokius dalykus direktorių apkaltintų priekabiavimu ar dar kuo nors

Redagavo: (2009-11-08 13:05)
Jurate P

2009-12-09 22:27

Idomu- ar noretumete , kad jusu vaikucius toks caras valdytu ..., kad griztu apznaibytais uzpakaliukais...

Vis tik gal geriau gerbti direktoriu, o ne bijoti...

Man neteko nuo jo nukenteti, bet is sono kvailai atrode...

Oksana Vaitekunaite-Jucaitiene

2009-12-22 11:37

Man teko 2 kart su juo susidurti.Karta ciuoziau tureklais ir,tiesiai jam i glebi.Apznaibe aisku ir ipaise pastaba,,Ciuoze laiptu tureklais.Tai pavojinga gyvybei,, Viskas kaip ir teisingai,bet tevas perskaites juokesi.Tada as buvau gal penktokas.Antra kart-einam su draugeliu i mokykla,semkes gliaudom.O jo kabineto langai patys zinot kur buvo.Zodziu,ciupo mus uz parankiu ir pas save i kabineta.Na aisku semkes ateme,tik nedaug ten ju buvo,tada pradejo skambint milicijai  .Kalba i rageli ir aiskina,kad du chuliganus pagavo,o kita ranka laiko svirtele nuspaudes.Mes su draugeliu vos laikomes nezvenge.Na,pasnekejo jis ir paleido mus prigrasines ismetimu is pionieriu ir t.t

Darius Burinskas

Pasisakymų: 11

2009-12-24 16:33

gal as cia ko nesupratau, bet is paskutinio pasisakymo atrodo, kad oksana anksciau buvo berniukas

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-01-05 12:00

gerai čia, Maradona, skaldai Šypsena Aš irgi tokią nuomonę perskaičius susidariau... vaizdelis geras pasižiūrėjus į Oksanos nuotauką kažkaip nesiderina - semkės, chuliganai .... Šypsena

rycka Grigaitis

2010-02-27 03:16

ka norit ta snekekit bet buvo geras zmogus,direktorius ir galima sakyti geras musu laiku psihologas ir vadovavo pagal laika labai gerai jei kam nepatiko reiskia pataike i jo skausminga vieta ...dabar tokiu sefu uzsimuses nerasi....Šypsena

Ligita Dumciute/Veverskiene

2010-03-27 23:59

direktoriu su direktoriene daznai matau. jauciu jiems pagarba. vis tik  musu mokytojais buvo.

Edvinas Radzevičius

Pasisakymų: 3

2010-04-06 10:57

Nu tu ir pavarai Oksanai. Maladec.

Iš viso įrašų: 24

Regina

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]