Klaipėdos r. Gargždų "Kranto" vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 4

atostogos, ar jos reikalingos?

Autorius:
Sukurta: 2008-09-18 03:09
Izolda Markaitiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2008-09-18 03:09

Pati sukuriau tema, pati pasisakysiuŠypsena....
Daug metu dirbau ir keliavau, ir svetimomis akimis ziurint, apkeliavau puse svieto.... o siaip tariant tai nemaziau, nei visa Europa ir dali graziausiu pasaulio kampeliu, bet tai nebuvo atostogos, nes darbas nors ir geidziamiausias, nera vien tik malonumas.Neseniai , tiesiog, paatostogavau 1 is didziausiu ir brangiausiu Europos miestu , ir pajutau neapsakoma malonuma....I si miesta bet kuris galetu nuskristi panorejes ir kiek is anksto suplanaves, tiesa pasakius, o jei atviriau yra 1 " bet"- you just must speak english....Tiesa pasakius, whereever you go in europe, for work or fun, you must understand at least conversational english....Man buvo l.gerai, linksma, faina, absoliuchiai , buvau ten, kur mano vieta ir jauciausi labiau namie, nei gimtuose Gargzduose, bet, zinodama vietini nusistatyma, tiesiog, pagalvojau....Kam man butu atostogos, jei nemokeciau anglu kalbos, butu visiska beprasmybe...Noriu, kad atsilieptumet, ar manot, kad atostogoms uzsienio kalba absurdiskas ismislas , ar minimali butinybe?ruosiuos steigti nauja versla gimtuose Gargzduose, taigi, jusu nuomone labai svarbi...Nuosirdus aciu visiems!!!!! [email protected]
Gintas Butkus

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-05-16 00:50

Atostogos , ar jos reikalingos    - Šypsena . Gal - ar reikia žmogui pailsėti ???   - Šypsena .

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-19 17:32

o kaip be ju?................

Ingrida Verketyte

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-05-26 13:01

Zinoma atostogu reikia ,o ir be kalbos (arba minimaliom ziniom) galima smagiai pakeliauti.Tik zinoma tai labai priklauso nuo zmogaus poreikiu.

Iš viso įrašų: 4

kemperiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama