Prisiminimai apie destytojus. Kuris destytojas...

Klaipėdos kolegija - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 47

Prisiminimai apie destytojus. Kuris destytojas geriausias?kuris blogiausias?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-16 14:59
Neegzistuojantis vartotojas
2007-11-20 19:36

IS TIKRO LABAI ESU DEKINGA DESTYTOJAI EZERSKIENEI, KAI DEKANE MANE 4 KURSE NOREJO PERVEST I NEAKIVAIZDINI IS DIENINIO NES DARBA SUSIRADAU, TAI TIK JI MANE PALAIKE IR UZSTOJO, YPATINGAI ZIAURIU NEPAMENU, TIK KADANGI MUZIKOS NEMEGAU, TAI MONCIENE NE PRIE SIRDIES...
algima gervyliute

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-11-21 07:55

Visus destytojus prisimenu tik geruoju. Malonu ir dabar sutikus pabendrauti Mirktelėti
Rita Galdikaite

Pasisakymų: 6

2007-11-26 19:46

Inesa, leisk pasakyti.nei vienas buves studentas dar nera nei vieno destytojo isvadines kvailu.kad ir kaip mums kas nepatiktu...yra kitokiu budu tai pasakyti...atleisk, bet tai vercia daryti isvadas.
Danute Butvilaite

Pasisakymų: 3

2007-12-05 22:59

O man Gotieras vienas is paciu paciausiu destytoju,vienintelis destytojas,kuri prisemenu geruoju,nors jis mums deste tik vienus metus.
Rita Galdikaite

2007-12-06 00:21

o as visai ne i tema leptelsiu(kaip ir visadaŠypsena!!!kaip smagu jus, merginos, matyti po tiek metuŠypsenaŠypsenanors ir ne visas vardu zinojau, bet kasdien gi maciauŠypsenagrazios visos, kuri istekejus, kuri kudikeli jau turi(ar net kelis)Šypsena)kazkokia.......palaima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nostalgija cia ar kas, bet tikrai sirdi tooooooks dziugesyyyys uzlieja!!!vat galvoju imsiu ir grisiu i kolegijaŠypsena))destytoju gretas pildysiuŠypsena
Danute Butvilaite

2007-12-07 14:43

nei istekejusi,nei vaiku neturiu ;|
Viktorija Krastinyte

2007-12-15 18:45

Irina, savo išvadas pasilaikyk sau, sakau tai tikrai ne piktai. Jei nežinai situacijos tai būtų teisingiau jei komentarų nerašytumei Šypsena
2007-12-16 13:30

Suradote kur bartis [D] kiekvienas turit savo nuomone ir nera reikalo prikaisiot ar kazka irodineti Šypsena
o as visus destytojus tik geruoju prisimenu :up: Visi su savo reikalavimais ir poreikiais, o tokiu destytoju kaip Gontieras tai dar daugiau :up:
Jolanta Krugliakovaitė(Čižauskienė)

Pasisakymų: 2

2007-12-16 18:56

Sutinku su Irina. Nesvarbu kas buvo, kas nebuvo, bet kvailiais vadinti zmoniu niekas neturim teises.Tuo labiau nepamirskim kokia musu profesija! Mergaites, siek tiek pagarbos ir tolerantiskumo mums mokinusiems zmonems
2007-12-17 16:08

Įdomu tik ką apie mus parašytų dėstytojai Šypsena)
nemanau, kad visiems, visoms patiktų atsiliepimai Šypsena))
2007-12-17 23:24

ir aš Gontier prisimenu tik iš gerosios pusės.... Šypsena Į jo paskaitas kaip į šventę eidavom, buvo įdomu, smagu, kas mokės - išmoko Šypsena
Dar gerų prisiminimų sužadina Bertužytė, Klizaitė, Vėbra,( kad ir kaip keistai nuskambėtų Kvatotis) Šatienė... [email protected]
Aistė Liaudaitytė-Aravantinos

2007-12-18 10:40

sveikuciai [email protected] dar iki sios dienos Bertuzytes!nevertui viengunge yra!o labiausiai patiko Gontier sugebejo mane per metus prancuzu ismokyti!visom linkejimai kurias pazistu [email protected]
Viktorija Krastinyte

2007-12-18 18:18

Kiekvienas turim savo nuomonę, man Gontier kaip dėstytojas geras, bet va kaip žmogus lygus 0, tikiuosi gyvenime tokių žmonių nebesutiksiu, labai gerbiu dėstytoją Čistienę, Plungienę, na visos dėstytojas buvo super, kurios mums dėstė, ypač gerų prisiminimų vertas dėstytojas Petkus ir dėstytoja Petkienė [email protected]
Remigijus Jakiūnas

2007-12-22 12:54

Praejus 10 metu po baigimo, galiu pasakyti - viskas, kas buvo ne taip - pamirsta! Tik geri prisiminimai!
Bet siaip - tai destytojai buvo saunus! Ir kaip nebus - kai 4 D grupe tokia buvo!!!! Šypsena
Mes visi saunuoliai!!!!
Linkejimai visiem
Rita Galdikaite

2008-01-12 02:58

oj, Luara, tu kaip pirstu i aki!!!!as isivaizduoju ka jie apie mus galetu pasakyti....ujjjj....turejo jie su mumis pirties!!!!!
Nelly Titkova

2008-01-13 14:39

O as tai dazniausiai prisimenu dest. Dirgiliene ir jos bureli. Taip buvo faina eiti i globos namus ir dainuoti vaikuciams. jauciausi tuomet tokia reiksminga ir reikalinga... Ir isvis mokymasi kolegijoje prisimenu tik geruoju. Nepalyginsi su univeru.
Rita Galdikaite

2008-01-13 21:36

Nelly, tikrai tau pritariu!per visa savo gyvenima nesijauciau reikalingesne, galingesne!!!toks pakylejimas!!!toks atsidavimas dest. Dirgelienes, ji visus tuo sugeba uzkresti!!!
2008-01-23 17:10

Sveiki visi, ka pažįstu, ir ko- ne.Tai va, yra toks reikalas, buvau susitikusi su dėst.Dirgeliene. pasišnekučiavusios sumanėm tokį dalyką: gal yra buvusių folkloro narių, norinčių susitikti ir padaryti kokį tai vakarėlį su visom senom folkloro dainom, arba susitikti kur nors tai kokioj kavinukėj, prisiminti senus gerus laikus.Jei yra norinčių, susirašykite su manimi. Laukiu Jūsų pasiūlymų ar pageidavimų Šypsena
Karolina Udelcovaite

Pasisakymų: 2

2008-01-25 02:21

jooooooo, folkloras jega, fana buvo....
man labiausiai destytoja Bukantiene isliko atmintyje, ji reikli buvo, bet tuo paciu ir tikra destytoja. oj smagu smagu buvo, krikstynos, uzgavienes, nepamenu destytoo vieno, kur kapela vede lyg ir Auskalnis, nepamenu, pamenu tik kaip jis mane gaude, begancia pro duris, o taip stengdavausi issmukt nepastebeta, tai veliau ateidavo i paskaitas pasikviesti, grieziau smuikeliu issisiepusi Kvatotis
Darius Balčiūnas

2008-02-12 09:29

As uz Dirgeliene! Šypsena ir jos atsakinga poziuri i paskaitas Kvatotis
Iš viso įrašų: 47

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas