Vilniaus Universitetas - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 99

VU KHF netylekit ;D

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-07-11 02:15
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-11 02:15

lb jau pasyvus musu tas vu khf :B
as nebaigiau jo, bet 2 metai praleisti jame vistiek paliko daug prisiminmu Rimtuolis
Rolandas Juodis

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-08-01 15:47

sveiki, ar dar yra gyvu zmoniu is "kiosko" juk toksa tas musu maziukas unikiukas. Kodel zmogiai nenori pakalbeti apie praleistus brangiuasius metus? prisijungsiu aktyviai prie likusiu .
Laima Schrödel (Kalasauskaite)

2007-08-15 13:57

Smagus meteliai prabego VU HKFe....Idomu, kai kitiems sekasi panaudot studijose igytas zinais ir diploma Šypsena Ar pagal specialybe dirbti gali. As tai labai dziaugiuos savo studijom. Na, kartais pasigailiu, kad magistraturoj rinkaus verslo administravima, o ne tarptautini versla, taciau gerai buvo ir tas. Tiesiog daugiau tarptautiniame versle reikalu turiu, tai butu gal geriau buve...
2007-08-16 03:08

man tai baltas pavydas apima kai matau, kokie jus laimingi db esat, kai sekmingai iuzbaiget musu univera ir jau turite diploma Rimtuolis
saunuoliai!!
Beje, ar cia tiesa, ka kiti sneka..? sako, kad nuo kitu metu zada padaryt taip, kad nemokamo mokslo visiskai nebus ir i metus studentai tures moket 10-12 tukst. litu?? Nuliūdes
2007-09-13 20:12

Prabege metai VU KHF - mano gyvenimo dziaugsmas. Per 4 bakalauro studiju metus ne tik kad igijau neikainojamu ziniu, bet ir sutikau savo gyvenimo zmogu, istekejau. Nuostabus destytojai. Mokiausi AnF8 grupeje (anglu folologija, istojau 1998), bet teko lankytis ir Pareigio paskaitose, ir kitu.

Kas del diplomo - taip, dirbu pagal specialybe, visas igytas zinias panaudoju. Gailiuosi, jog per studentiska tingejima praleidau daug geru progu. Galejau dar daugiau ziniu igyti, isnaudoti daug galimybiu.

Pasakysiu tik viena - kurie vis dar besimoko, nesnauskite, isnaudokite visas Jums pasitaikancias galimybes - tiek studentiskame gyvenime, tiek akademiniame. Sudalyvaukit, kur tik spejat. Pamatysit, daugiau gyvenime gali panasios patirties ir nebepasitaikyti.
2007-09-25 16:23

sveiki alia tikrai VUKHF miegantis Šypsena
o geri laikai ten praleisti... :up:
2007-09-27 22:13

mano asmeninė gyvenimo tragedija - VU KHF. Mokslas apie nieką yra nepritaikomas.
2007-09-28 09:22

Modesta, o koki dalyka tu baigei?

Audrius Kapalinskas

Pasisakymų: 2

2007-09-28 12:07

Milda, nezinau kiek bus taikoma, bet girdejau per zinias, kad stipkiu nebus ir uz moksla reikes moketi po 5000 Lt per semestra... Tad matyt kazkas panasaus ir bus
2007-09-28 22:24

Andriau, aš baigiau lietuvių filologiją. Iš tiesų buvo pakankamai komplikuota gauti darbą, nors iš šalies neatrodo taip...
2007-09-29 15:19

Viskas gerai su tuom Kiosku. As asmeniskai galvoju jog tai pats geriausias fakultetas Lietuvoj.

KIOSKAS!!!
2007-09-30 20:15

Na as irgi baigiau lietuviu filologija cia. Destytojai ir fakultetas - super, bet jau pasirinkta specialybe - tikrai nekas... Jei grizciau atgal, tikrai nesirinkciau jos... [Y]
2007-10-02 07:46

Modesta > del tavo asmeninio pasirinkimo KIOSKELIS tikrai nekaltas Kvatotis
2007-10-02 21:46

Pati mokydama kitus, šį bei tą jau nusimanau apie dėstymo metodiką Mirktelėti o jei pradėčiau gilintis, tai ir kelerių metų neužtektų viskam aptart Mirktelėti Vieninteliai super dėstytojai - Asija Kovtun ir Juozas Jasaitis. Asiją galiu minėti tik geru žodžiu - įdomi asmenybė, turtingas mąstymas, savitas požiūris. Du šilti žmonės, kurie man dėstė. Atsimenu ir Kilinską - teisę dėstė... Ko gero, chamiškesnio žmogaus apskritai neteko sutikti. Jei aš ateičiau į auditoriją demonstruoti savęs ir savo puikių teorinių žinių - ... Į šį sąrašą galima įrašyti ir GRB Svičiulienę. Kažkaip nemanau, kad studentai yra tie žmonės, ant kurių reiktų išsilieti ar pasakoti kažkokias nesąmones neaišku apie ką. Iš nedėsčiusių kaip žmogus paliko puikų įspūdį Daiva Aliūkaitė. O šiaip dėstytojai dar dar. Tačiaukai teko susidurti su tam tikrais sistemos užstrigimais - nelabai apsidžiaugiau. Tam tikri dalykai pasuko mano gyvenimą kita linkme, o atsukti yra labai sudėtinga, todėl, nors nuoskaudos jau ir nebėra, bet nežinau, kas turėtų įvykti, kad mano neigiama nuomonė pasikeistų. Galiu pasakyti tik tiek, jog fakultetui apskritai labai pasisekė, kad vienu metu niekas nesiskundė ŠM, netampė po teismus ir neatakavo žiniasklaida.
2007-10-03 10:00

Modesta tu rasei: "Galiu pasakyti tik tiek, jog fakultetui apskritai labai pasisekė, kad vienu metu niekas nesiskundė ŠM, netampė po teismus ir neatakavo žiniasklaida". Kas tas ŠM?
2007-10-03 11:48

studentiski laikaiŠypsena)ka galiu pasakytŠypsena))nebuvo nei dideliu pastatu, nei daug zmoniu, neikoŠypsena)uztat vieni kitus pazinojom, buvo mielas, savas kampelis, i kuri tais laikais nesiverzdavo sirdis, nes noredavosi miegot iki pietu, ir neiko neveiktMirktelėti))
kad ir kaip zyziau kad informatika ne man ir kad labai sunkuŠypsenadbr vistiek labai smagu prisiminti tai, kas gyvenime visad isliks - studentavimuŠypsena))))))))) :up: :up: :up:
2007-10-03 14:56

neseniai buvo musu grupes susitikimas, susitikom kiemely- viskas taip pasikeite, siukslynas,visos sienos nurasinetos, sunku ir pazint savo fakulteta Nuliūdes :down:
Regina Kazarauskiene

Pasisakymų: 20

Sukurta temų: 1

2007-10-03 19:08

Gal pradedam nuo saves, a?
2007-10-03 19:21

Andriau, ŠM - švietimo ministerija.

P.S. paaiškinu tiem, kas nesuprato: man nuostabu, kad niekas nesiskundė apskritai dėl neteisėtų tam tikrų veikėjų veiksmų. Dabar, ko gero, kai kas neliktų nepastebėta elementarios bulvarinės laidos...
Dalytė Dėdynaitė Skeivelienė

2007-10-03 21:30

Faini laikai čia prabėgo, kaip ne kurios čia, VU KHF irgi savo vyrą sutikau Šypsena O jau ką kalbėti apie SA, kiek ten laiko praleista, kiek visko būta... Iš tikrųjų, tai nostalgija tiems laikams, smagiausia, kai iš tų laikų susitinki žmones ir turi su jais apie ką pakalbėti... Neseniai lankiausi fakultete, labai jau išgražėjęs - neliko garažo, ten dabar suoliukai, o ir auditorijų nemažai įrengta... Ech... Buvo laikai... Norisi sugrįžti Šypsena Apie Kovtun tik geri atsiliepimai, o Jasaitis pavedė per gynimą, šiaip tai jis savotiškas žmogas... Jau turėtų būti labai susenęs... Nes ir man dėstė, kai jau pensinio amžiaus buvo [D]
Iš viso įrašų: 99

Mano augalėliai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama