Šiaulių universitetas - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 123

geri ir blogi prisiminimai apie Šiaulių universiteto dėstytojus ,

Autorius:
Sukurta: 2007-07-11 21:35
pavel afanasjev

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 2

2007-07-11 21:35

pasidalinkit,kas gero,kas blogo ŠU Rimtuolis
Neegzistuojantis vartotojas
2007-07-25 15:11

Kiek pamenu, visiems labai patiko Gudonio paskaitos, bet kai pries pasirasant iskaita vargsams studenciokams priverte savo knyga nusipirkt, daug kas buvo nepatenkinti Kvatotis O siap tai buvo keletas "kirviu", bet jau bloguoju neprisimenu, ypac super buvo dailes destytojai :up:
Rimante S.

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-07-30 14:58

na kiek aš pamenu tai visi kaip ir nieko buvo nebent pats košės prisivirdavai Kvatotis na buvo tik keli kurie labiau išvaizdą vertina nei tai ką sugebi vienas iš kūno kultūros dėstituvų ir gamtinių dalykų bet gal jų jau ir nėra mat senokai aš tą šu baigiau :up:
Rita Marcelionytė

2007-07-31 12:15

Taigi, taigi... ir as pamenu ta Gudonio marketingini triuka. gana verslus buvo ir ,,ZIOGELIS''- choreografas. docentai, daktarai idomios asmenybes ... [D]
EDITA RUDENIENE

2007-08-01 13:18

nors baigiau pries 10 metu - atsiminimai liko [Y] ypac atsimenu vokieciu destytoja Babic ir jos laikrodi -zadintuva :up:
o kazin ar profesorius Balcytis dar dirba ir apie savo anukus pasakoja? [N]
Irma Medelinskaitė - Oržekauskienė

2007-08-05 21:56

Man patikdavo Ivanovo ir Vilkonių paskaitos.Kažin ar Volodka dar vaikšto "paėmęs" pakampėmis [B]?O skaudžiausia, kai Gailienė parašė už egzą septynis, kai už kitus dalykus buvo devintukai ir dešimtukai, todėl per ją negavau padidintos stipkės Erzinti
2007-08-18 15:43

as tai kuo puikiausiai atsimenu Gudeli......... Šypsena gers bachurelis buva...pasirase kursiny wien uz tai, kad pas ji ateidawau pasikonsultuot [Y] Kvatotis
Sotera  Martuseviciene-Busmaite

2007-09-02 13:07

Sidabras - geriausias destytojas buvo, nuosirdus, linksmas, tikrai "kirviu" niekam nebuvo. Visada rasdavom bendra kalba. Geru dienu jam. Linkejimai ir Juozui Lygutui :up:
2007-09-03 19:04

o man labiausiai įstrigo dėstytojas Žalalis- fainas žmogus, mokėjo savo studentus išsukti iš padėties be išeities Kvatotis Dar ir dabar susitikę pakalbam...
leonasss skackovas

Pasisakymų: 2

2007-09-08 18:46

Senokai tai buvo....Labiausiai įstrigo matematiko Siriaus ir jaunesniojo Albino Kalvaičio paskaitos. Neblogi buvo ir fizrukai Burdinas ir Andriulis. Geri prisiminimai išlieka ilgam.
2007-09-29 20:14

daugeli destytoju net neprisimenu,bet kai kurie istrigo visam gyvenimui -H.VALATKA,A.GUMULIAUSKAS,LUKOSEVICIUSmatemat.,SALKAUSKAITE-kandi s,GRINIENE-atsisveikinimas su protu,o geriausi-DAILIOKAI JANULIS ir P.RAKSTIKAS.O PATI NEIKANDAMIAUSIA, BET IDOMI ASMENYBE DESTE FILOSOFIJA,IR ZIEMA VASARA SIS VYRAS VAIKSCIOJO SU TUO PACIU ZALIU MEGZTUKU,NET PER DIDZ.SALCIUS...STAI I KA BUVO NUKREIPTOS MUSU AKYS.SU PAGARBA PRIMENU TUMENA. :up:
Ramunė xxx

Pasisakymų: 10

2007-09-29 21:53

Indiana, apie koki Valatka cia rasai?Gal Volodka? Kvatotis
man su Griniene lb geri santykiai buvo Mirktelėti Gudelis jega Kvatotis Salkauskaite visai nieko, Tu su ja susikirta ilygtais? Mano manymu kandis buvo Ramonaite Kvatotis dar ir dabar prisimenu-visi pabego is paskaitos o mes su Tavim bijojom ir dviese sedejom paskaitoj,Maniau numirsiu [D] veliau musu uzrasai buvo aukso vertes Kvatotis O ta neikandama asmenybe-Šerpetis..lb gerai atsimenu jo zodzius-pasaulis sukurtas susinaikinimui 8) blem kaip skaudziai nuskambejo [D]
duja koa

2007-09-30 08:56

o aš Siriaus pamiršti negaliu kirto studentus kaip lapus šaltukas. ot pasiūtęs buvo. O gal ir liko toks pat? Dar ir dabar sapnuoju karts nuo karto kad matkę laikau vauuuuu
E J
E J

2007-09-30 10:44

O mus Mažeikis visus 4 metus ėdė.Baigiamajam egzui bilietų atėjo neparuošęs ir 3 mūsiškius iš baigiamojo sukirto todėl "kad buvo psichologiškai nepasiruošę egzaminiu" 8)
O Skalandienė- geroji mūsų močiutė visur mus gelbėjo [email protected]
"žiogas" nepamirštama asmenybė, visi pirmakursiai koridoriai bendrabuty straksėdavo žingsnelius besimokydami Kvatotis
Ramunė xxx

Pasisakymų: 10

2007-09-30 14:55

..apie Siriu nelabai geros kalbos sklido 8) tikiuos siais laikais jau taip nesavivaliauja
Ramune Jusiene

Pasisakymų: 7

2007-10-01 12:20

o volodka ir as prisimenu Kvatotisvaiksciodabo toks visada galvele uzrietes.,o man tai Vilys istrigo cia muzikantes tik zino.,bet jau oi oi kai per jis vos skolos negavau o stipke buvo kai pasirase 300lt :up:
2007-10-01 16:42

man tai beveik visi destytojai buvo super nes as juos dazniausiai tik per egzus pirma karta pamatydavau ir kazkaip praslysdavau,o siaip tai geriausiai pamenu dekane Gumuliauskiene,kai pries egza pasakiau kad vakar svenciau savo gimtadieni tai ji man ir typy pasirase be jokiu laikymu,liuks bobike gerbiu :up:
Violeta Digrytė

Pasisakymų: 13

2007-10-01 16:59

Nu nemeluok Tomai, matydavai ne tik per egzus. Ups, gal ir nematydavai, na bet sedet sededavai ar tik dar ne priekiniuose suoluose?Kvatotis Atsimeni kaip "ziogelui" ruosemes I barako koridoriuj, dabar tai mirk is juoko, o tada...
Atsimenu, pas Skalandiene i sodyba vaziavom, virem balandelius, kitos ejo su ja grybaut. kazkaip mus etikus mylejo, ateidavom nepasiruose, sakydavo - eikit i biblioteka. O mes i baraka Mirktelėti
Aušra R.

Pasisakymų: 14

2007-10-02 19:38

pritariu Ramunelei, jau kad Vilys istrigo tai tikrai ilgam ir visam Kvatotis [D] Balcytis dar dirbo pries metus, turbut ir dabar dirba, fainas zmogelis, paprastas, tik jau laikas atostugu butu jam... [email protected]
Algirdas Medeikis

2007-10-04 11:57

Jums visiems reikejo Baskiene pazinot. O ten va destytoja
Iš viso įrašų: 123

lato

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]