Alytaus siuvėjų mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 18

pasidalinkim prisiminimais apie siuvimo dėstytojas, argi ne "nuostabios" jos, kaip manot?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-07-04 14:55
Neegzistuojantis vartotojas
2008-07-04 14:55

Sveiki visi, daug laiko praejo, o kai kuriu destytoju niekaip negaliu pamirsti, kaip pvz. Balalienės Erzinti, ot bobelka sunervais buvo, ne vienam nuotaika pagadino Kvatotis
2008-07-04 14:57

Graziausi prisiminimai išlikę apie Chemijos dėstytoją, kažin ar dirba dar ji ten? gal žinot kas? Norėčiau už daug ką jai padėkot [email protected]
2008-07-06 02:02

chemijos mokytoją Dringelienę? O lietuvininkė Balalienė ar kita. Daug dar praeitais metais mačiau, tik nežinau ar vis dar ten "kankinasi"...
rima kasabuckaite

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2008-07-06 23:20

geriausia buvo zaliaviste su pudelio sukuosena ir isterijom iki pajuodavimo Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B :B siaip nebloga buvo kohanskiene savo vietoj bobelka Kvatotis Kvatotis [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
2008-07-07 13:10

Žaliavinės kažkaip tik ševeliūrą prisimenu Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis , o Kochanskienė nebloga nebloga, aš tą jos s tarimą įdomų vis dar prisimenu.
2008-07-10 11:09

Su pavardem man prastai, turbut Dringeliene, trumpais plaukais ir liekna, idomu dirba i ar ne?
O lietuviu tai tikrai Balaliene.
2008-07-12 02:50

ta pati, mūsų auklytė buvo Kvatotis o Balalienė mum tik kelis kartus pavadavo, bet užteko jos pakankamai Kvatotis
rima kasabuckaite

Pasisakymų: 4

2008-07-12 23:22

istorijos mokytoja gan nebloga buvo Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena o fizinio mokytoja pisaraviciene atsimenat? su aerobikos pratimais istisas pamokas [P] [P] [P]arba pratimais su kamuoleis
2008-07-13 23:32

nu va istorike buvau pamirsus, pasikalbeti vis megdavo, nepaskayciau kad vertindavo uz zinias, greiciau uz grazias akis :up:
2008-07-13 23:32

bet vistiek istorike :up:
2008-07-14 01:05

Istorikė irgi nemirtinga buvo, kartais leisdavo pailsėt nuo istorijos, visai gerai buvo :up:
renata kyguolyte-makseliene

Pasisakymų: 1

2008-07-14 09:38

prisijungsiu ir as.man tai miela buvo mano aukletoja,vysniauskiene,fizikos destytoja.
2008-07-15 21:11

man tai p pat labaiusiai isimine chemike :up: balaliene ;| uz maisto receptu dalijimasi o kita pamoka rasyma ant lapuku Kvatotis, aukletoja irgi buvo liuks t.y vysniauskiene bet vertindavo uz grazias akis ir tokiu buvo ne viena, zalaiviste isimine sukuosena :devil: ir namu darbu pakartojimu pries atsakinejima tada buvo galima uzsidirbti desimtuku ir nereikia atsakineti pamokos metu Šypsena , kochanskiene irgi isimine savo sssssss ir siaip tokia uzsisvajojusi :B, istorija irgi patikdavo galedavai pailset, matematike irgi nieko kaip aukletoja bet pamokos budavo nuobodzios visai patiko braizyba ar kaip ten vadinosi kai brezinius darydavom [Y] . balaliene neseniai maciau turguje tokia pati blondine nepasikeitus :o
2008-07-19 13:42

"vyšniukė" nebloga mokytoja, labai "nespaudė"prie sienos. Konstravimas, tai ten nelabai ką "paišsidirbinėsi", nes jei ką pražiopsosi, tai nieko ir neišeis Kvatotis Matematikė normaliai normali rimta dėstytoja, nieko neprikiši.
akvile rimkute

2008-08-17 00:14

musu aukletoja Dringeliene buvo liuks :up:,Ane Rasele,maza tokiu mokytoju Šypsena Šypsena Šypsena
Zivile Luizyte-Buscemi

2008-08-18 18:48

sveikos,man tai pati geriausia buvo Dringeliene.uz daug ka esu jai dekinga
2008-08-18 22:53

na, tai kai auklėtoja labai gera, tai ir mes gi kaip "angeliukai" buvom. Kvatotis
mantas kapitanas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2009-05-25 14:08

na visos mokytojos geros buvo, o ypac aukletojos Šypsena

Iš viso įrašų: 18

ORCHIDĖJOS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]