Nagi predekime bendrauti kolegos!

Kauno kolegija - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 252

Nagi predekime bendrauti kolegos!

Autorius:
Sukurta: 2007-07-23 16:41
Irena Ribinskaite

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 1

2007-07-23 16:41

na stai sukurtas tinklapis kuriame talpinames likimo draugai Kvatotis tai ko gi nepabendravus, gal kas kokiais gerais patarimais pasidalins ar siaip naujais ispudziais apie musu baigta istaigele! [Y]
Neegzistuojantis vartotojas
2007-10-26 14:49

aha - kodel niekas nebendrauja?Šypsena koki destytoja prisimenat? kuris jum istrigo? [Y]
Irena Ribinskaite

2007-10-26 21:19

msus grupes numyletinis buvo Saulenukas Kvatotis
2007-10-27 09:48

sutinku Saulėnas numylėtinis, bet jau Laurinavičiūtės negalėjau pakęsti, įdomu ar ji dar dirba menūškėj?
2007-10-27 11:09

taip taip ponas Saulenas visu numyletinis Šypsena
Irena Ribinskaite

2007-10-27 17:00

laurinaviciutes nepamenu, bet va dar simanauskaite ar simanaviciute nepamentam (jei nesimaisau ) buvo :up: tik jau labai keista Kvatotis
2007-10-28 09:16

Simanavičiūtė, ji keistoka, bet gera dėstytoja man patiko. [D]
Irena Ribinskaite

2007-10-28 23:28

jo prisimenu ji niekada neziuredavo i akis kai kalbedavo o visada ziuri kiaurai pro sona, atrodo kad kazko "uzsimetus" budavo [C]
2007-10-29 13:27

o man patiko tokia sena destytoja - lietuviu kalba deste. tik pavardes napamenu...
laura petraviciute

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2007-10-29 13:48

galiu primint jos pavarde- dest. Lasiene Šypsena Inteligentiska moteriske buvo, bet as jos vistiek bijodavau- vis slepdavaus su kitais bendraminciais uz centriniu rumu kolonos, kad tik nepamatytu rukant, nes toooooookius pamokslus atskaitydavo apie mokyklos garbes tersima cigaretemis, kad daugiau nesinoredavo pakartotinai klausytis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Irena Ribinskaite

2007-10-29 16:54

jooo... ji man nedeste bet kaip matau laaabai daug kas nuo jos uz tu kolonu slepdavosi... as ne isimtis Kvatotis
2007-10-29 20:56

kaip smagiai pedagogai bendrauja Kvatotis. O, labiausiai siaubą kėlė teisininkas, psichas kažkoks.
Irena Ribinskaite

2007-10-30 08:40

o as tai pirmam kurse su tuo seniuku filosofu sukonfliktavau ;| per senas jis jau tokiam darbui [N]
2007-10-30 15:31

as kadangi nerukiau, tai man lasiene patikoŠypsena
2007-10-30 23:29

pamenu rimkeviciu,menu kaip siandien,kai man reikejo skulptura nupaisyt ir sunkiausia dalis kuria turejau ant lapo iamzint buvo skulpturos krutys,paprasiau as jo kad padetu,tai forma nukeverzojo,o kai paprasiau kad paaiskintu kaip speneli imontuot,tai taip israudo,kad man ibruko piestuka i rankas ir sake nupaisyt belekaip,susisarmatyjo zmogelis,ciotkas destytuvas Kvatotis [Y]
2007-10-30 23:33

blyn o del rukymo,tai joooo,kiek ten cigareciu pakeliu surukyta...galima butu nama pastatyt...ypac per paisyba,kai juknelyte pizdako atrasius ir siulymus i armija mums eit isdalinus,tipo mes niekam tike dailininkai,ispirdolindavo kavutes gert ir malboro raudono rukyt,tai mes kas pora minuciu leisdavomes i apacia patraukt to velnio skanumyno,boze boze Kvatotisbuvo smagiu dienu [Y]
jurgita miliauskaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-10-31 11:16

yo, kartu su Bronickiene raudona malboro traukdavo Kvatotis
2007-10-31 21:16

Del tu speneliu nupaisymo, tai as irgi buciau nuraudes - pagalvociau, kad kabina studenteŠypsena Erzinti Kvatotis
2007-10-31 21:45

aha,kazin kas ka,jo ideja buvo ne mano paisyt tokius imtymius dalykus Kvatotis
2007-10-31 22:14

o, mums toks vyriokas pozuodavo tik su glaudėm. Nusimovęs kojines visada ant radijatoriaus pasidžiaudavo, jau kvapas buvo akis išgraužęs. Liežuvis
Iš viso įrašų: 252

po 27 metu,pirmas ..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama