Prisiminkime musu konservatorijos destytojus....

Šiaulių konservatorija - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 40

Prisiminkime musu konservatorijos destytojus. Kuris destytojas Jums geriausias, kuris blogiausias. Kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2007-08-08 20:00
Simona Arminaite-Gavrilenko

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-08-08 20:00

Visi destytojai buvo savam stiliuje... :B Smagiausios bei trumpiausios budavo Bartulienes paskaitos (anglu k.). Patys pasidarydavom skambuti kadangi ji nelabai girdedavo ir iseidavom 10 min anksciau... ot buvo faina... :up:
inga ambrasaite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2007-08-11 12:27

Visi destytojai labai smagus tokie buvo Kvatotis konservatorijoje praleista laika prisimenu kaip labai gera.Man Abukevicius ziauriai prikolnas buvo :ausys:
Neegzistuojantis vartotojas
2007-08-29 14:02

Kvatotis smagu visada ten kur malonu bendrauti arba nereikia mokintis... nedaug tokiu destomu dalyku yra turbut siauliu konservatorijoj :B nors gerai paieskojus galima ir surast... viena is idomiausiu maskaitu greiciausiai ir buvo pedagogika [C]
egle zelenkaite

2007-10-10 23:01

man irgi konservatorijoje visi destytojai buvo puikus, patys geriausi prisiminimai ir laikai buvo ten praleisti, jauciausi savas zmogutis
Simona Arminaite-Gavrilenko

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-10-12 23:45

man konservatorija taip pat buvo antri namai Šypsena be galo grazus prisiminai... ypatingai kai begdavom is paskaitu prie auksinio berniuko su alaus bambaliais [B] :up: oops tik niekam nesakykit Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-10-13 11:00

dauguma dėstitoju buvo malononūs..aišku buvo ir nelabai malonių...bet turbūt visur taip yra...
maloniai labinuosi su dest.Šliauteriene,Valiukiene....... Rimtuolis
Asta Eicinaite

Pasisakymų: 2

2007-10-13 22:54

o man pati mieliausia man specialybes mokytoja...kaip antra mama.... tik as ir ji zino kiek esu prikiaulinus... po siai dienai sapnuoju kad uz menesio valstybiniai, o as mintinai nieko nemoku [N] cia vis kaltes jasmas prasiverzia... destytoja dejo visas pastangas.....o as isvis nezinia ka veikiau... ech...grazintu man kas nors dabar tuos laikus........ Rimtuolis
Ernesta Matinkeviciene

2007-10-15 09:19

As taipat Šiaulius prisimenu tik is gerosios pusės. Norėčiau pamatyti beveik visus dėstytojus. Gal kada koks mokyklos susitikimas bus?
Renata Vaitilavičiūtė

Pasisakymų: 3

2007-10-15 19:38

Šaunus laikai buvo. Bet grįžti ir pakartoti nenorėčiau.
arturas vrublevskis

2007-10-16 17:29

Noreciau padekoti visiems destytojams uz kantrybe ir uz padovanotas graziausias gyvenime akimirkas!!!!
Alvydas Servutas

2007-10-16 23:31

Manau cia atsilieps patys geriausi studentai !!!!!!!!!!!!!!! :up: kam trugde mokslai ,tai nepaslaptis .......... o kas is ju sukure GYVENIME , tai ateitis ............... [Y] :up: [email protected] Pabučiuoti [Y] 8)
Arturai ,kaip gyvas ? man parasai :up: laukiu
Kvatotis
stela matonyte

2007-10-18 02:08

turbut tiesa,kad geriausi buwo specialybes destytojaj.....as wa labaj noreciau dest.sulskiene wel pamatyt..
taj tikraj buwo geriausi lajkaj :up:
Linas C

2007-10-18 16:32

Na patys geriausi destytojai buvo tie, pas kuriuos nereikejo mokytis, todel Salvijui pritariu. Šypsena Bet siaip visus prisimenu su šypsena veide, ypač pone Šeputiene.
2007-10-19 20:03

Man patys nuostabiausi prisiminimai išlikę nuo konservų laikų o:o
Baliai, festivaliai, laiptai...ir t.t. Šypsena achhh... Kvatotis
Rimvydas Sukliauskas

2007-10-20 15:26

Na absoliuciai visi destytojai man buvo sauniausi konservatorijoj, o ypac dabar kai susitinki mieste kokia Norkiene, Galiauskiene.Labai noreciau pasimatyt su savo spec.destytoja Kosmauskiene, nu gal kada prisiruosiu nueit, biski geda, nes tam paciam mieste begyvenu... [D]
jolita sidorenkaite

2007-10-22 22:59

o man is prisiminimu liko abukevicius, keblikas, spec.destytoja, na dar lietuviu destytojo nepamirsiu, kuris man ziauriai nepatiko :devil:
Jovita Tarvidienė

2007-10-23 11:34

Buvo patys smagiausi laikai konservatorijoje nepamirsiu ju niekada Kvatotis Kvatotis Kvatotis O is destytuvu tai labiausiai patiko matematikos ir istorijos, na ir kiti neprasti bet labiausiai istrigo i sirduka tai seputiene ir raudonasis kilmelis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-10-23 21:56

Nuliūdes Nuliūdes NuliūdesLiudna,kad tas laikas,kuris fantastiskas buvo jau praejo.......Grazus prisiminimai,nuostabus zmones,draugai.......Ohhhhhh...Kaip butu gera viska atgal sugrazinti......Destytojai buvo savotiski,bet GERI Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Giedre Tabocchini

2007-10-23 23:56

Labai faini laikai buvo konservuose...Bet man kartu gaila, kad ir 2 rumu nebebus Nuliūdes Iskelia kazkur toli toli...Vis tik muzikos sventove Kvatotis, o isarde. O as su tais destytojais, su kuriais gera sutardavom, visada susitinku, ir pabendrauju...Ir visi blogi dalykai, kurie tuo metu atrode svarbus, jau pasimirse. O siaip ir norejau paklaust, ar niekada konservatorija neorganizuoja susitikimu? Butu faina :up:
Evaldas Semaška

2007-10-24 12:23

Manes negasdino ne vienas destytojas, sutikus labinuosi su visais mieste, nebegu sleptis uz kampo, tik "ne i tas roges buvau ilipus" tai ir sugrizt ten nenoreciau [N] o kosmarus, kad choras iki 20 val uzsitesia, tai ir dabar sapnuoju Kvatotis
Iš viso įrašų: 40

CIA MANO ETIUDAI

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama