Kauno maistu pramonės mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 9

PRISIMINIMAI KURIE NEMIRSTA.... RASYKIT VISI KAS KA GERO ATSIMENAT...... PASIJUKSIM.... JAU VISTIEK PO LAIKO..

Autorius:
Sukurta: 2007-08-22 20:46
einaras s.

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2007-08-22 20:46

as atsimenu viena egza laikiau prisigeres............. Erzinti Erzinti ;|nes buwau piktas... ;|bet ka jus manot mokytoja net nepalupo Kvatotis itariu butu pasibaige negerai..... islaikiau nekaip aisku... nes mintis buwo tik wodka [B] [B] [B] Kvatotis Kvatotis Kvatotis
lina kmitaite-schmidt

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2007-11-18 00:04

labukas Šypsena as visada sakydavau aukletojai uknevicienei(kai ji mane bardavo kad nesimokau vokieciu kalbos) kad man si susikta kalba niekada gyvenime nebus reikalinga [N] bet matyt l.garsei tai kartojau ir pati prisikalbejau.jau 5 metus gyvenu vokietijoje,istekejusi turiu sunu beveik 2metuku.o su aukletoja vis palaikom rysius,ir visada kada tik nepaskambinciau ji man tai primena [C] matai as tau juk sakiau......ir kai is mokyklos mokinei vaziuoja i vokietija tai jie man visa laik tai pasakoja-mano istorija :B
Andrius Tauraitis

2007-11-18 03:08

nu nu bet as angluose ismokau per pirma pusmety daugiau negu kiek sulei mokejau beveik kokius 4 kartus Kvatotis Mirktelėti
Renata Romanova-Jatužienė

Pasisakymų: 4

2007-11-18 11:55

O as ki siol nesuprantu,kam as ta vokieciu kalba pasirinkau ;| [D]
Inga Venckute

Pasisakymų: 1

2007-11-19 00:07

na na as taigi buvau pirmune anglu kalboje is kito galo Kvatotis Kvatotis Kvatotis Kvatotis o ziurekite tik pabaigiau profke ir isvaziavau :B Mirktelėti Mirktelėti :up:
lina kmitaite-schmidt

2007-11-20 23:18

matote,kaip buna gyvenime ;| [Y] [D]
ingrida satkeviciute

Pasisakymų: 2

2010-05-05 01:12

O AR KAM TEKO PAGYVENTI MOKYKLOS BENDRABUTI;

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-11-28 11:40

Man teko pagyventi mokyklos bendrabutyje,ten kosmarai kazkokie,taciau po vagystes,as is to barako issikeliau,nes is manes pavoge daug geru daiktu ir dar tos kambariokes,su kuriomis mokiausi kartu,jos tikriausiai man pavydejo,ismete ir radija is 5 auksto,suplese naktinius ir chalata,poto voge mano maista ir dar daug visokiu blogybiu man pridare

Rasa Maksimova

Pasisakymų: 1

2010-11-29 09:19

Dzeneta Zukauskaite Vakar 11:40 rašė:

Man teko pagyventi mokyklos bendrabutyje,ten kosmarai kazkokie,taciau po vagystes,as is to barako issikeliau,nes is manes pavoge daug geru daiktu ir dar tos kambariokes,su kuriomis mokiausi kartu,jos tikriausiai man pavydejo,ismete ir radija is 5 auksto,suplese naktinius ir chalata,poto voge mano maista ir dar daug visokiu blogybiu man pridare

na,man ir su tokiom teko gyvent kur nesamones dare,bet va kitam kambary gyveno vieningos panos jokiu bedu nebuvo,tad priklauso pas ka papulsi

Iš viso įrašų: 9

GITA IR EMILIJA

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama