Šiaulių universitetas - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 268

Ar dirbate pagal specialybe?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-21 13:37
Ausrine Vaisvilaite

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 2

2007-09-21 13:37

Teko padirbet metelius mokytoja. Supratau, kad ne man Šypsena

Tad kaip ir nebedirbu pagal specialybe, nors 'matematiskas' zinias ir 'matematiska' mastyma tenka pritaikyti :B todel dziaugiuosi, kad tai studijavau Rimtuolis

O dar labiau dziaugiuos, kad studiju metu susipazinau su nuostabiais zmogeliukais Mirktelėti
Neegzistuojantis vartotojas
2007-09-21 16:55

as irgi visada masciau, kad noriu ir tinku buti mokytoja, bet pasirode, kad tik ne siuolaikiniams mokiniams. Nors gal jei vel grisciau i mokykla, dirbciau visai kitokiais metodais ir butu kitaip ;| Na o destytoja tai tikrai patinka ir noreciau dirbti dar ir dar Šypsena Tik va vargsai mano studentai, nes vis nerandu tinkamo budo viska ka noriu jiems paskyti ir vis eksperimentuoju [Y] Bet tikekimes, kada nors kas nors apie mane ir geru zodziu atsilieps o:o
2007-09-21 17:06

Nu jo... Norėtum geru žodžiu Kvatotis

Na o man tai ir taip ir ne... Baigęs padirbau dėstytoju. Pirmiausia dėsčiau administratoriams ir programuotojams specifinės sistemos plonybes, na o kadangi norinčių būdavo geriausiu atveju pora kursų per mėnesį, tai dėsčiau suaugusiems kompiuterinio raštingumo...
Na o dabar matematinės žinios praverčia... Tačiau auditorius yra mano nuomone laaaabai tolima mokytojui specialybė...
Audra Kaselytė-Bajorienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2007-09-21 18:59

As irgi metus padirbejau ir...
Lai pasiunta ta pedagogo duona...
Nors matematika kaip moksla, tai man lyg antra religija Šypsena
2007-09-21 19:53

Ne
2007-09-21 20:10

Taip. man patinka. Is pradziu dirbau mokykloje, pagrinde matematika desciau, teko is fizikos siek tiek. Treti metai dirbu kolegijoje, matematika destau. Tai i mokykla nei uz ka negrysiu. Su studentais zyyymiai maloniau.
2007-09-22 17:01

dirbu pagal specialybe lazeriniu technologiju srityje, netiesines optikos ir spektroskopijos laboratorijoje, darbas labai idomus.

mokykloje niekada nedirbau, turbut ne man, manau, kad niekada ir nedirbsiu yra idomesniu darbu Šypsena

Siaip fizika labai gera specialybe, ypac daug ka supranti kai pamatai kaip daromas mokslas ir vystomos naujos technologijos Mirktelėti

2007-09-23 22:18

teko ir man metelius padirbet pedagogini darba, kol dar mokiaus. jei dabar pedagogo darbas butu bent 4 kartus didesnis. kodel gi ne? atostogu daug Šypsena
o baigus mokslus viskas susisiejo su IT,na kadangi puse mokslo toj srity ir buvo, dedam pliusa

p.s. Ausrine, puikiai atrodai. atjaunejus tokia.. [email protected]
Ausrine Vaisvilaite

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 2

2007-09-25 01:02

Aciu, Andriau - cia vis tas kremas Loreal 'Anti-ageing'.
Jei aplinkniiai pastebi rezultatus, vadinasi, isties padeda [D]
2007-09-25 12:23

Tik pabaigęs universitetą, pradėjau dirbti pagal specialybę. Kito tik pareigos ir darbovietės. Šypsena
2007-09-25 19:55

Andriau "dabar pedagogo darbas butu bent 4 kartus didesnis."

Gal alga sakau? Ar vis tik darbo daugiau noretusi pedagogams Kvatotis
2007-09-26 13:05

oi susiveliau su tuo darbu. uzmokestis uz darba turejo buti Kvatotis
2007-09-26 20:39

o man visai neteko padirbeti po baigimo, nes uzteko praktikos mokyklose studijavimo laikais, kad pamatyti, koks tenais beprotnamis daba [Y]
Laima Snieganaitė

Pasisakymų: 6

2007-09-27 12:53

svarbiausia i viska ziureti kurybiskai, su sveiko humoro dozele Mirktelėti
2007-10-02 10:51

Jep... Svarbu kad nenutiktu, kaip tame anekdote:
"Mokytoja - tai nusivylus moteris, kuri kadaise mylejo vaikus"
Pagal dabartine politika kaip tik tokie senesnes kartos mokytojai, na ir idejiniai jaunesnes kartos mokytojai. Tiesa dar pamirsau, kad yra ir tokie mokytojai, kuriem mokytojavimas yra tik vienas is pajamu saltiniu...

Neironizuoju dirbanciu, nes kas jau kas - mes tai suprantame kokia yra ta mokytojo duona, bet kad padetis nenormali - tai manau visi gali pritarti...

Klausimas tik kas ir kada ja spres...
2007-10-02 19:50

As mokykloje dirbti taip ir nepabandziau. Bet visgi "kompiuteriste" patapau Mirktelėti
2007-10-02 21:30

O as tai dirbu gimnazijoje. Mokinius atsirenkame is viso miesto ir net rajono aplinkui, todel ta mokyjo duona, visa nebloga Šypsena o dar kai turi papildoma darba kokia UAB, tai ta mokykla neblogai.
2007-10-03 10:06

Po baigimo taip ir neteko dirbti pagal specialybe Kvatotis Nors visai noreciau.
2007-10-08 13:01

Dirbam ir pagak specialybe ir ne Mirktelėti priklauso nuo to ar supranti darba uz kuri daugiau mokaMirktelėti)
Skirmante J

Pasisakymų: 4

2007-10-17 08:51

nedirbu, o jei kada ir dirbsiu- tai jau tikrai ne is gero gyvenimo... :B
Iš viso įrašų: 268

mee

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]