Šiaulių universitetas - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 268

Ar dirbate pagal specialybe?

Autorius:
Sukurta: 2007-09-21 13:37
Neegzistuojantis vartotojas
2007-10-17 15:41

Taip
2007-10-17 19:42

teko paragaut mokytojo duonos 3 metus, na su vaikais tai niekada neturejau problemu, bet va su valdzia tai visko buvo, pirmais metais pamacius ugdymo pavaduotoja net WC esu slepusis Kvatotis tiek zaltys senmerge buvo ibauginus...
teko dirbt tiek su miesto vaikasi tiek su kaimo...man pasirode, kad kaimo vaikai daug nuosirdesni ir vertina tave ne pagal apranga, o tave pati, taciau jie turi labai mazai motyvacijos, o va miesto vaikai jau visiskai kitas dalykas, motyvacija labai stipri, bet pagarbos mokytojui 0, jei nesirengi Zaros, Aprangos ir pan. drabuziais....
taigi jei grisciau i mokykla tai mielai, taciau labiau noreciau i kaimo mokyklele...
bet cia vel minusai, teko netik fizikos ar informatikos mokytoja pabut, bet desciau ir chemija (o Sitonyte sake, kad niekada nebusiu chemike, bet va teko metus pabut), kurios labai nemegstu ir geografija ir istorija truputi padestyt...
2007-10-17 19:44

kiek matau daugelis vis kalba apie alga...geriau mazesne alga, bet gera darbo atmosfera, nei didele alga, bet savo gerkle reik saugot, kad kas neperkastu ar ant galvos su sudinais kaliosais neuzliptu.. Kvatotis
2007-10-17 19:59

vat cia tu teisingai pastebejai, alga nera pagrindinis dalygas, svarbu tiek darbo pobudis, tiek kolektyvas, tiek uzimamos pareigos Šypsena Gi neisi dirbti i maxima ar i senukus vien del to, kad daugiau moka Šypsena
Edita Simanavičiūtė

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 0

2007-10-18 00:33

Dirbau visą laiką ir atrodo datrauksiu... Žinokit, kad nėra taip baisu ar sunku. Popierizmu neužsiiminėju, žino kad planų nerašysiu ir nekimba niekas. Jei pradėsi pildyt visokius ten popiergalius ir dar norėsi dirbt pagal juos - amen, pakliūsi Vileikon. Dirbu tik tai kas reikalinga fizikos mokytojui ir nežada pravyt...

Lazdijų raj. [D]
2007-10-21 13:43

gerai jei pavaduotoja ugdymo reiklams supratinga...gaila man tokiu nepasitaike visoms labai jaureikejo isplestiniu pamoku planu, kaip, kad stankiene reikalaudavo... tai uzp.... juos rasdinet, o kai turi kokias 10 pam is fizikos dar 6 is chemijos ir pan...tai popieriu tiek......
2007-10-29 12:40

Na net nežinau... Labai jau įdomus Jūsų teiginys, kad geriau mažesnė alga... Aš šiek tiek paklausiu iš kitos pusės. Praeis kelesdešimt metelių ir paskui Jūsų pačių vaikai klaus o kodėl jis gali, o aš - ne. Čia vienas aspektas pamastymui. Kitas aspektas - nu dovanokit... tikrai nemažai esu pastangų įdėjęs į karjera... tai galiu drąsiai pasakyti, kad tas teiginys "geriau darbas, o ne alga" man skamba, kaip paguioda sau... Vienintelė kova, kurią aš turėjau ir šiandien dar turiu yra žinių gausuma ir darbo apimtis... Aš tiesiog nespėju tiek išmokti ir tiek darbų nudirbti... O tie laikymai už gerklės... nesakau, kad jų nėra, tačiau patikėkit manim: jo yra tiek, kiek patys to pageidaujate...
Šiaip esu gana kategoriškas ir pasakysiu savo asmeninę nuomonę: jei darbas pasirenkamas tik dėl šiltos vietos, kur galima sėdėti ir džiaugtis gražiais santykiais, susimąstykite. Ar iš tiesų tai yra tas tikslas, kurio siekiama????????? Aš asmeniškai norėčiau, kad mano vaikus mokytų tokie mokytojai, kurie yra mokytojai iš pašaukimo, mokytojai siekiantys daugiau žinių ir darbo. Gaila, kad mokykloje padėtis iškreipta... Mokykloje yra dirbtinai sužlugdyta konkurencija. Šiaip jau labai retas, kuris dedantis daug pastangų sužinoti, išmokti perteikti, išmokyti, išauklėti vaikus ir t.t. eina i mokykla. Nes jis apmasto ir toki klausima, kad jam teks susidurti su nepritekliumi... Jam paprastai tai ne problema isgyventi, bet kai atsiranda seima, atsiranda vaikai ir vaikui sunkiai teisgali nupirkti zaisla, nes net ir jo drabuzeliam neuztenka... tada pradedi mastyti ar tikrai mokykla yra ta darboviete, su kuria as noreciau susieti savo ateiti...
Nesupykit, jei as per daug kategoriskas...
2007-10-29 13:01

Visiskai pritariu. Mokytojai irgi zmones - su savo ir seimos poreikiais. Ir kodel jie turi dirbti tik idejos vedami? Tai tada lai seimo nariai dirba tik is idejos uz grasius (juk jie Lietuvos labui dirba), lai direktoriai dirba tik is idejos (juk firmos labui)... ir visi dirbkime tik is IDEJOS ;| Kam tie pinigai? Visi gyvenkime patriotiskumo jausmo vedini, nes mes dirbame Lietuvos ateiciai. Gyvenkime tusciais skrandziais ir vaikus renkime tik is padevetu rubu parduotuviu... Juk reikia buti savo profesijos patriotais... ;|
2007-10-29 18:36

na paprasciausiai as sakiau, kad man patiko dirbt mokytoja ir kai dabar turiu darba ir pinigai nebera esme as tikrai noreciau grist dirbt i mokykla.... aisku jei pradeciau dirbt ir gauciau alga is kurios vaikui nei padoraus zaislo nei drabuzeliu negaleciau nupirkt irgi gal kitaip snekeciau Šypsena
Vitalija Magelinskaite

Pasisakymų: 4

2007-10-29 23:31

Pradirbau mokytoju 3 metus ir ... išėjau. Tiesiog visi aplinkui eina i prieki (laisvos rinkos dėsnis), o čia tu sėdi ir dirbi. Praeis kokie 10 metu ir pasakys, jog uzdaroma mokykla ir kur tada tu desies? kai visi bus priekyje taves 10 metu (ziniu bagazu)?

sekmes
2007-10-30 17:47

Manau, kad yra tam tikra riba, uz kiek zmogus gali dirbti ir pragyventi. Jei esi auksciau ribos, tai gali rinktis darba ne vien pagal atlyginima, bet ir pagal kitus kriterijus. Kalbant apie darba pagal specialybe, zmogus visada rinksis geriaui apmokama darba, jei tik sugebes ji atlikti. Bet jei kalba eina apie darbo pobudi, tai sunku pasakyti, kur geriau, ar geriau dirbti uz 1500 lt patinkanti ir idomu darba pagal specialybe, ar geriau uz 2000 lt senukuose kokiu sales konsultantu, kur faktiskai beveik visus priima, jei tik yra laisvu vietu ??
2007-10-31 08:13

Nu ne visai apie tai kalba. Jei jau tik toks pasirinkimas, tai tokiu atveju pasirinkimas teisingas. Taciau is tiesu mes kalbame ne tik apie darbo uzmokesti ir atlyginima. Kalbame apie save ir pasiekimus. Kodel reik rinktis tarp 1500 mokytojo ir 2000 senuku? O kur ateitis? kur perspektyva? Kur galvojimas kuo as noriu buti ir kaip ta pasiekti? Sugebu/nesugebu... Na siuo atveju is patirties galiu sakyti: neskaitant savo fiziniu duomenu ribotumo (Sabonio tikriausiai niekas is musu negaletu pakeist), sakyciau 95% darbu bet kuris is musu galetu daryti. Viskas priklauso nuo valios ir noro bei darbo.
Danguolė Vaičaitė

Pasisakymų: 2

2007-10-31 09:45

Aš dirbu mokykloje. Nuo pat baigimo. Tačiau vis dažniau pamastau, kad išeičiau, jei jaunesnė būčiau. Tiek metų joje mane sulaikė auksinė administracija. Taip, būna tokių vadovų, kurie yra švelnumo ir supratingumo pavyzdys. Ir visi trys: direktorius ir pavaduotojos.
2007-10-31 12:44

del 95 % tai as taip nemanau. Greiciau butu kokia 75 - 80 %. Kai kurie darbai reikalauja labai dideles patirties ir ismanymo, todel toki darba sugeba daryti tik zmones, kuriems jau 45 - 50 metu. Be to dar yra tokia zmoniu grupe, kurie is prigimties yra proto bokstai. Apsidairai aplink, atrodo visi mazdaug vienodi, vienas gudresnis, kitas ne, vienas ismano ta - kitas ana. Bet kartais sutinki tokiu, kurie tiesiog viska labai gerai ismano, o jei ir kazko neismano, tai labai greit ir be jokio vargo sugeba isisavinti nauja medziaga. Manau, kad tokie proto bokstai ir gali dirbti tuos likusius 20 % darbu + dar ju patirtis. O kiti dalinsis kas liko. Nebereikalo yra terminas gebejimai, ne visi sugeba, kad ir kaip besistengtu.
Aurelija Ubartienė

Pasisakymų: 1

2007-11-11 21:05

Dirbu mokykloje jau 17 metus ir nesigailiu. Neturiu kur trauktis, nes tai pagrindinis pajamų šaltinis. Man patinka darbas su vaikais. Mokau matematikos ir ekonomikos. Viskas būtų gerai, bet kad mūsų Lietuvėlėj MOKYTOJAS nevertinamas. Gal todėl ir esam priversti imtis drastiškų priemonių - streiko...
simas simas

Pasisakymų: 2

2007-11-14 17:36

as nemanau, kad jau toks blogas mokytojo darbas. as, sudejes (man svarbius) visus pliusus ir minusus, vis dar gaunu teigiama rezultata Šypsena zinoma, niekada nesakyk niekada, bet siandien as jos palikti nesiruosiu Šypsena
2007-11-29 16:45

Oi teko ir mokytoja informatikos padirbti ir informaciniu technologiju kursus vesti, na galima teigti, kad panasiai pagal specialybe, bet pagaliau pasiseke ir rimtesni darba susirasti (t.y. programuotojos) tai dabar uztikrintai galiu sakyti,kad dirbu pagal specialybe [Y]
Ilona Plikynienė

Pasisakymų: 21

2007-11-30 09:21

Jurga, ką programuoji? Mirktelėti
Mindaugas Petrauskas

Pasisakymų: 25

2007-11-30 10:23

Koks skirtumas ka dirbi svarbu megstamas darbas Mirktelėti
2007-11-30 18:54

Ne visiskai tiesa. Tiksliau pasakius nepilnai pasakyta. Svarbu, kad darbas suteikia tau pasitenkinima...
Iš viso įrašų: 268

Mano galerija

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama