Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 32

Prisiminimai apie mokytojus.Kuris mokytojas jum geriausias,kuris blogiausias?Kodel?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-10-15 22:21
Neegzistuojantis vartotojas
2007-10-15 22:21

Geriausi mokytojai buvo Petraitis,Gurskyte,Savickiene,Stankeviciene.Man asmeniskai nepatiko angliste,kuri deste jau antrame kurse labai dare didelius isdivonus is musu,o kaip turejome laikyti anglu kalbos egza jam net nerose.
Lina Dauksyte-Kulviete

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2007-10-15 22:56

Man angliste irgi nepatiko,todel jos pamokas retai ir lankiau o:o,net egzamino anglu nesirinkau,laikiau rusu.
2007-10-15 23:54

O kai kuriuose dalykose jauciasi spragos Gurskyte faina mokytoje,bet megdavo pagastroliuoti ir nevesdavo pamoku uz tai ir jauciasi matematikos spragos gerai,kad skaiciavimo masineles yra telefonose: Kvatotis
2007-10-16 10:23

Tikrai, angliste grieztoka buvo, bet zinokit ir ismokau...Uztai, nors jau po baigimo praejus 5 metams, bet vis da susisnekejau angliskai ir jokiu kursu papildomai nereikejo, kad galeciau pilnavertiskai dirbti ir gyventi Lodone...Aciu anglistei!
Terese Aranauskiene-Smaliukaite

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2007-10-16 14:29

Na man tai pacios geriausios buvo ir bus mano buvusi aukletoja Stankevičiene ir meistrė Genute. Tikrai labai daug ko ismokeŠypsena
2007-10-16 17:24

Kas liecia siuvimo meistres pas mus visos geros buvo Laima ir Genute pavardziu nepamenu.Nors ir pakeiciau specialybe,bet kad siuti moku del saves.Nereikia eiti pas siuvejas ir prasineti,kad tau kazka pataisytu ir t.t. Kvatotis
2007-10-16 20:40

Jo Eligija gurskyte buvo gera mokytoja,geometrija, fizika,algebra buvo geriausios paskaitos :up: :B
2007-10-16 20:50

Sakau,kad gera mokytoje buvo Gurskyte tik nelabai spaude su matrematika musu Kvatotis
Tomas Vaitkevicius

Pasisakymų: 11

2007-10-16 22:33

man liet.kalbos mokytoja labai patiko,Balciuniene,berods,ar panasiai,zmogus tikrai nuosirdziai atsidaves savo darbui,deste ji tikrai gerai,o kas nenorejo mokytis,juk nepriversi.
Nepatiko tai chemike baisiai,jei atnesi kokios vilnos,ar pakulu naturaliu,ar kaktusa koki,o dar geriau, tai gryno medicininio spirito,tai ta sveikuole suraitys geresni pazymi. Cia kaip versle mainai,as tau- tu man,kitaip sakant barteris :B :up:. Ismokau tikrai ne chemijos,o kaiko kito [Y].
Lina Zizienė

Pasisakymų: 49

Sukurta temų: 5

2007-10-18 01:49

hm... aš galvoju, kad ir mokytojai galėtų prisijungti Kvatotis Juos reikėtų sumesti į grupę "Mokytojai" Kvatotis Reikės pasiūlyti sekretorei Kvatotis Jiems čia turėtų patikti... [Y]
2007-10-18 06:13

As irgi pritariu,kad mokytoju skyrelis butu irgi idomu,su mokytojais pabendrauti Šypsena
Lina L.

Pasisakymų: 1

2007-10-18 13:04

Labas , man patiko musu aukletoja nuostabus zmogus buvo tik pavarde nebepamenu , deste lietuviu kalba vardas lygtai Jurate. Puikiai atsimenu fizikos mokytoja ir matematikos. Ir dar nuostabiai patiko istorijos mokytojas kazin ar jis tebedirba? toks senukas buvo su barzdele zemaitis.o nepatiko ..kiek pamenu rusu kalbos ne kokia buvo ir musu meistre ne kas...taip ir neismoke nieko gero, praktiskai daug ka ismokai praktikoje o ne is jos.
Tomas Vaitkevicius

2007-10-18 15:17

istorikas ir man labai patiko,geras zmogutis buvo,tik gaila,kad baisia liga susirgo ir veliau mum deste berods tai vienas,tai kitas mok.
2007-10-18 16:14

Senukas desti pirmame kurse jis labai man patiko,o kaip jis susirgo pereme mus aukletojas Grinkus,deste tikyba ir istorija.
Lina Zizienė

Pasisakymų: 49

Sukurta temų: 5

2007-10-18 17:08

aj tikrai.. pamen pamenu šitą mokytoją Šypsena šalimais gyveno, įdomu kaip jam dabar einasi ;|
Tomas Vaitkevicius

2007-10-18 18:08

dar atsimenu viena mokytoja,kuri atrode pikta ir griezta,bet istikro mum tik gero linkejo ir be gailescio po stadiona vaikydavo,aciu jai uz tai Kvatotis
2007-10-24 15:40

Aha Dale, Jurate Balciuniene labai faina buvo, tik paskutiniais metais ji laukesi su antru ar treciu vaikeliu, tai Stankeviciene deste. Truputi neprigirdejo ji, tai daug kas pasisaipydavo, bet kaip zmogus tai ji nuostabi. As ja nuo seniau pazinojau, nes mano drauges mama ji...
Atsimenu istorijos ir tikybos mokytoja. Visai jis nieko deste. Gal sunku jam buvo, nes ir istorja ir tikyba vede, bet neblogas.
Musu Dale meistres buvo Ilona ir Ina. Pamenu Inai nelame buvo atsitikus. Saunios meistres buvo!!!
Tomas Vaitkevicius

2007-10-24 19:31

Meistres pamenu,Ina likus tokia pati,jau atsigavus,amerikoj dabar gyvena,namo gryzta,daug kartu esu sutikus ir su Milda buvom kavinej vasara,tai inai mus pamacius iskart prisedo,paplepejom.
2007-10-25 06:12

Jurate Balciuniene tuo metu laukesi trecio vaiko.Man irgi ji patiko gerai deste.Grinkus buvo musu aukletojas jam buvo sunkoka mums suvaldyti,nes jaunas atejo tik po universiteto,o po to jo zmona atejo dirbti i musu mokykla ir deste lietuviu kalba paskutiniais metais.
Jolanta Žemaitienė

Pasisakymų: 6

2008-03-20 13:26

Pritariu kad Petraitis nuostabus mokytojas buvo,kaip keista kad tikybos mokytoja dabar{ neatsimenu pavardes } buvo idomu kolegijoje susitikti kaip studentems,dar labai faina buvo muzikos mokytoja, socialine darbuotoja
Iš viso įrašų: 32

ALAN

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama