destytojas, kuri geru zodziu ir siandien minim

Kauno kolegija - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 25

destytojas, kuri geru zodziu ir siandien minim

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2007-10-26 13:26
Neegzistuojantis vartotojas
2007-10-26 13:26

Gal galit kas koki zodeli apie musu destytojus tarti? gal kuris labiausiai isimine ar ziniu daugiausia dave.
Šarūnė Užkuraitytė

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2007-10-26 15:17

niekada nepamirsiu statistikes, tik va pavardes nepamenu...Zodziu man apie ja truksta Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-10-26 15:25

Labai gera Destytoja buvo Irena Tatorienė. Net ir praejus 3 metams prisimena ir pasisveikina. Tokiu geru reta :up:
jolanta buozyte

Pasisakymų: 1

2007-10-26 19:08

va nors ir turejau pas tatoriene skolele bet jinai man geriausia destytojaŠypsena nors ir griezta bet teisinga Šypsena
Rimante Kotiukaite

Pasisakymų: 3

2007-10-27 13:20

Taip. Ir Tatorienė, ir Klimavičienė, ir Kašėtienė ir.......... Na yra ką geru žodžiu paminėti, bet šios trys dėstytojos sunkiai perkandamos, bet ir žinių gerokai davė ir šiaip jėginės moteriškės Kvatotis

beje, kiek žinau Kašėtienė jau nebedirba kolegijoj, o gaila geriausi linkėjimai jai [email protected]
2007-10-28 18:00

man labiausiai isimine dvi destytojos: Klimaviciene (ji mus sloikais vadino Šypsena ) ir Zaltauskiene, kuri ateidavo su kvapeliu i paskaitas, arba is vis neateidavo. is tikruju, tai is Klimavicienes labai daug ziniu pasisemiau...
[Y]
Ilona Nudelytė

Pasisakymų: 2

2007-10-28 18:51

Man tai Jusaityte ir Tisikiekie labai fainos ir geros destytojos buvo Šypsena
Milda  Liukaityte

2007-10-28 20:43

o man gera ziniu doze ikrete R. Uloziene ir pasmaikstaut su ja buvo galima :up:
Svetlana MAKSIMOVA

2007-10-29 08:34

A man tai teisininkas Grigas gerus ispudzius paliko. Na ir Klimaviciene su savo navarotais destytoja,bet savotiskai patiko.
2007-11-08 23:48

Dėstytojos Jusaitytės nepamiršiu niekada, būtent ji davė gerą pagrindą.
2007-11-10 21:23

atsimenu tik Tatorienę, kitų pavardžių nepamenu Kvatotisna bet juk ir ne mokykla, keleta mėnesių pamokydavo ir pamiršti Kvatotis
2007-11-15 14:03

O man labiausiai patiko destytoja J. Vaiciulenaite, kieciausia destytoja Šypsena Ir pokstus suprato ir mokino gerai Rimtuolis
Lina Zizienė

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 4

2007-11-16 08:44

Na, mums VISA LAIMĖ Tatorienė nedėstė, Naujokienė vietoj jos paėmė kursą Kvatotis Bet teisininkai verkdavo [Y]
2007-11-16 20:59

Vaiciulenaite pati nuostabiausia, jai vieninteliai atsisveikinant visa grupe susirinko ir padekojo.
Lina Zizienė

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 4

2007-11-20 22:57

hm.. gerai pagalvojus, tai visi dėstytojai buvo geri. Tik kiekvienas kitaip reikalavo Šypsena Juk studentui "geras" dėstytojas tai tas, kuriam nieko nereikia Kvatotis Reiklius dėstytojus įvertinam labai ne greit [Y]
2007-12-07 18:10

man geriausius pagrindus davė Ulozienė ir Klimavičienė. Geriausios dėstytojos Šypsena
2008-05-01 00:20

Nu as apie Klimaviciene tai tikrai NIEKO gero pasakyt negaleciau - nieko doro is jos nesuzinojau, tik savo kvailus juokelius pastoviai laidydavo, kuriuos suprasdavo ko gero tik ji pati..nervai man vos laikydavo sedet jos paskaitose..
Destytojai, kurie paliko tikrai gera prisiminima ir pakankamai ziniu tai Grigas, kuris teises pagrindus mums dete ir Maksvytis (vertybiniai popieriai), nors jis irgi su savo navarotais, taciau grieztas, bet teisingas :up:
Edita Šimkevičiūtė

2008-05-21 16:33

Didelė pagarba Auksei Grabažienei. AČIŪ už pagalbą siekiant diplomo!!!!!!
renata vaisstar.

2008-06-02 15:13

Pagarba Grigui, Klimavicienei, J. Vaiciulenaite..nuostabus destytojai , puikus pedagogai ..augiau tokiu....
Jolanta Mickevičiūtė - Smalinskienė

2008-06-03 15:04

As uz Klimaviciene :up: Šypsena. Kad ir kaip ji mus vadino, bet savo dalyka isaiskinti sugebejo nuodugniai. Na ir nepamirstu "ponios" Holsanskienes. Tai kazkoks nesusipratimas Kvatotis. Ka ji ten veikia tai iki sios dienos nesuprantu ;|.
Iš viso įrašų: 25

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama