Vytauto Didžiojo universitetas - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 44

Ka manote apie VDU?

Autorius:
Sukurta: 2007-10-27 19:36
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-04-16 10:03

Manau, kad norint studijuoti humanitarinius mokslus, galbut geriau stoti i VDU, taciau studijuoti socialinius, tiksliuosius ir kitus - tik i KTU! Pati baigiau bakalaura VDU, o magistra - KTU, tad manau, jog KTU yra stipresnis universitetas, logiskiau isdestyti atsiskaitymai (turiu galvoje koliokviumus bei egzaminu sesijas), yra skolu savaites, ko neturi VDU, o tai, manau, didelis minusas. Siaip, stociau dabar tik i KTU.

Saulius Korsukovas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2012-04-24 23:37

Anksciau tikrai buvo atvirksciai, bent jau magistratura VDU tikrai buvo stipri ir lanksti patogumu - lankymu, atsiskaitymu ir pan.

Vitalijus Grib

Pasisakymų: 2

2013-01-01 02:04

Mane ten apgavo du kartus , pirma kai atejau ir norejau stot i politikos mokslus jie man ikirei patare dar irasyt ir ekonomika bent, nes i lapeli buvo galima i rasyt dvi pasirinktas specialybes nes man ta ekonomika nei velniam nereikalinga as ja nesimokes galejau destyt gal ne visai tiksleis terminais bet praktineis dalykais , dabar jau patirtim praktine. Po to kai atejo priemimo laikas pirmas priemimas buvo i ekonomika o antras i politikos mokslus as atejau kai kvailelelis pas tuos ekonomikos katedros atstovus jiem ten buvo po 50 metu jie taip man galva susuko tiek nesamoniu prikalbejo kad as pasirasiau studijuot ekonomika nors as tada svajojau apie savivaldybe seima ar koki atase kede bent jau. Nu nesamone bet reikia padekot VDU uz ta afera gyvenima ji man labai praverte. O Seip ten liaudies per daug vieni valgo kiti zvenge tre vel sukauja kiti dainuo kiti ratu prisivalge , normalei nei na susikaupt ,  dideliose auditorijose nusiraso didzioji dauguma todel ten rimto darbo mazai . Man ten nepatiko noriu dar pastudijuot bet ten neisiu haosas.  

Vitalijus Grib

Pasisakymų: 2

2013-01-01 02:09

Isvis nueini paskaita pvz istorija vienuoliu moteriskos lyties prisede , o as kazkaip noriu panas pakybint tos ziuri turbut meldziasi nu man trukde ziaurei. Su vezimelei varineja man ju gaila kokie dar mokslai nu ne . apie bendrabucius tai geriau isvis nekalbet , pastovei kas nors iskrenta is virsutiniu aukstu. destytojai tikrai ydomus protingi visa kita bet daug ten problemu rimtiem zmonem nerekomenduociau ten eit . jei seip reik diplomo varykit :-D 

Iš viso įrašų: 44

mano meiliukai :)

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama