Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 28

jei sugrystumet y tuos metus kai stojot mokintis ar tokia pat profesija pasirinktumet?

Autorius:
Sukurta: 2007-11-23 17:54
daiva vildziene-Aliulyte

Pasisakymų: 70

Sukurta temų: 4

2007-11-23 17:54

as tai pasirinkciau statybininkes gal geriau uzsidirbciau Kvatotis Kvatotis Kvatotis o jei rimciau tai noreciau mokintis geriau kokia vadyba
Neegzistuojantis vartotojas
2007-11-23 19:10

Aš tai irgi rinkčiausi kokia nors kitokia specelybe. Kvatotis ;|
Lina Zizienė

Pasisakymų: 49

Sukurta temų: 5

2007-11-23 19:26

O tai kas neleidžia persikvalifikuot? Mirktelėti Aš tai nesigailiu nei kiek [N]
daiva vildziene-Aliulyte

2007-11-23 19:31

ne tai kad reik gailetis bet yra zymiai geresniu profesiju nei siuveja.todel ir sakau kad dabar geriau pagalvociau.o be to jau dabar nera taip lengva mokintis ir mokslai nemazai kainuoja ir nevisiem yra galimybes mokintis vat Šypsena
2007-11-23 20:37

zinoma kad rinciaus ta pacia.juk 10 kart matuot reik ir tik viena kirpt.nesigailiu nei kiek. :up: Šypsena
2007-11-23 20:46

As pradzioje gailejausi, atsobodes siuvimas buvo, bet isvaziavus i Londona pagal specialybe dirbu, nebe siuveja, jei gabus esi iskilt galima.
2007-11-23 21:35

As kad ismokau siuvejos amato nei kiek nesigailiu,nes del saves moki siuti,bet jei reiketu rinktis specialybe imciau tikrai ta,kuri yra pelningesne.
Lina Zizienė

2007-11-24 14:30

Skirmantai :up:
Žinoma, nėra ko gailėtis [Y] Kaip jau minėjau pakeist profesiją ir persikvalifuoti gali, bet tai ką moki, yra aukso vertės Šypsena Vaikai kai buvom, nelabai galvojom apie pelną [N] Apie tai dabar galvojam [Y] Pas mane jau daug specialybių Kvatotis Visos praverčia [Y]
daiva vildziene-Aliulyte

2007-11-24 19:10

zinoma gerai moket siuti Šypsena bet dar but geriau buti prezidente Kvatotis Kvatotis Kvatotis
Lina Zizienė

2007-11-25 19:33

Nenorėčiau nieko neveikti... [N] Tai labai nuobodu ;|
daiva vildziene-Aliulyte

2007-11-25 20:55

lina o tu manai kad prezidentas nieko neveikia?as taip nemanau Šypsena
Lina Zizienė

2007-11-27 10:19

Tai veikia, nes laiką "užmušt" reikia Šypsena

p.s. aš turėjau galvoje prezitentienę. Ji užsiima visokiom labdaringom veiklom iš neturėjimo kas veikt [Y] Kvatotis
Vitalija Pikūnienė

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 0

2007-11-29 11:52

tikrai nestociau kaip tada dariau , gal man galva buvo susisukus ar apsisprendimo truko tikro, kelis metus pralosiau joje kur galejau rimtai pasinertin i tikrus mokslus nes kai ateitis parode, pakeiciau mokslu krypti B) B) B)
daiva vildziene-Aliulyte

2007-11-29 17:06

kiek vaikinu mokesi se specelybe nezinau nei vieno bent is musu grupes kad dirbtu siuveju ir kad kam tai dabar nekeltu juokingu prisiminimu.nesakau gera specialybe ir pravercia tikrai bet tai nevisiems Šypsena
2007-11-29 19:20

Daiva kiek atsimenu musu puse klases pakeite specialybes as viena is ju,kuri net nesiunu jau kokie 8 metai.Aisku siuti moketi yra gerai.
daiva vildziene-Aliulyte

2007-11-29 22:29

Kvatotis man vyras primena kad esu siuveja

Kvatotis nes kaip reikia ka nors siuti tai kol prisiruosiu ir menuo praeina Šypsena o seip tai dirbau siuveja gal metus laiko o dabar visai net ne y tema dirbu.o dirbu audime margintoja ir dar darau transferas,visai ydomus darbas sakyciau Šypsena
Lina Zizienė

2007-12-01 11:17

Mindaugai, jei mes žinotume kur krisime, pasidėdume pagalvę Liežuvis [Y] Kvatotis
Tačiau tada buvo gerai ir stojom.

Daiva, mes tai stodamos gal apie siuvimą galvojom Kvatotis O mūsų vaikinukai, tai galvojo... "o! merginų kiek bus grupėj!" Kvatotis Kvatotis
Dar iki šių laikų išlikusi tokia motyvacija Kvatotis Motyvuoji vaiką, o jis... "ne! būsiu sekretorius!" Kvatotis Negaliu sakyt... baigia jie ir labai gerais įvertinimais [Y]
Vitalija Pikūnienė

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 0

2007-12-02 13:47

na as tikraine siuvime mokiausi, o kad siuveja kas dirba nieko blogo tik reikia gera ir silta vieta susirasti tai galima tiek pinigelio uzkalti Kvatotis Kvatotis Kvatotis
2007-12-03 06:06

Daiva,o mano vyras net neprimena,kad kazkada mokiausi siuvimo jis mieliau nunestu pas siuveja jei reikia kazka pataisyti juk reikia kitam zmogui duoti uzsidirtiŠypsena
Lina Zizienė

2007-12-03 11:14

Giedre, aš visai kaip tu galvoju Kvatotis
Iš viso įrašų: 28

Kretingos BOTANIKO..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]