Kauno maistu pramonės mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 15

Ar daug baigusiu mokykla issilakste i kitas salis?

Autorius:
Sukurta: 2008-02-15 15:01
Kristina Turean

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2008-02-15 15:01

Butu idomu suzinot ka zmones veikia baige mokykla, ar daug isvaziavusiu ir neradusiu laimes Lietuvoj? Ar kitur geriau negu gimtinej? As pati jau 7 metai kaip ne Lietuvoj, ir tikriausiai daug tokiu kaip as. Ar kas nors dirba pagal specialybe? Gal yra tokiu kurie gailisi pabaige sia mokykla? Ka jums dave si mokykla?
Lauksiu nuomoniu.
lina kmitaite-schmidt

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2008-02-15 21:01

as jau 5metai gyvenu vokietijoje,niekada nesigailejau baigusi sia mokykla,pagal spec. cia dirbau 2,5m ,paskui apsilanke gandras,tad auginu sunu ir nelabai jau galiu dirbti pagal spec.nes nepalankios darbo valandos.o del to,ar geriau cia? Geras klausimas, ;| ,pragyvenimas manau daug lengvesnis nei lt,o siaip del artimuju tai kartais net dziaugiuosi,kad jie toli.net nebeisivaizduoju atvirai savo gyvenimo lt. [Y]
Neegzistuojantis vartotojas
2008-02-15 21:31

as jau antri metai kaip londone,pagal specialybe taip ir nedirbau.Gyvenimu cia nesiskundziu,i lt gryztu vasara,paatostogauju ir vel atgal Šypsena
Donatas STREIGIS

Pasisakymų: 1

2008-02-16 09:04

...ir Lietuvoje gyventi galima.
Kristina Turean

2008-02-16 11:06

Is keliu nuomoniu galima sprest kad galima gyvent ir Lietuvoj, bet ir isvaziave atranda laime. As 6 metus gyvenau Airijoj, ir tikrai buvau laiminga, ir siuo metu gyvenu Rumunijoj, nes mano vyras is sios salies ir jis mane 'atsiviliojo' cionai nes jam susikloste palankios aplinkybes uzsiimt verslu. O Rumunijoj pragyvenimo lygis beveik toks pats kaip Lietuvoj, taigi galima sakyt as grizau i Lietuva.
Pragyvenimo lygis yra labai svarbu bet tai tik fonas tavo gyvenimui, taigi galima jaustis laimingu ir gimtoj saly ir kitur.
Man taip ir neteko dirbt pagal savo specialybe(duonos kepeja- konditere), tiesiog nepasitaike proga ;|
Audra Valiukeviciene

Pasisakymų: 2

2008-02-16 18:11

kiek zmoniu tiek nuomoniu o as ne uz didelius pinigus nevaziuciau.nebent be seimos buciau o cia gyvenu gerai ir nedirbdama vyras gali islaikyt o taip Mirktelėti Liežuvis
Lina Jefimova

2008-02-16 23:44

Tiesiog sunku sulyginti gyvenima Lt ir uz jos ribu. Visur yra pliusu ir minusu, bet galinis rezultatas - gyvenimo kokybe daznu atveju uzsienyje geresne. Laisvalaikis? Kaip cia pasakius kas ka megsta vieni skundziasi kiti ne.

Specialybe labai jau subtilus klausimas. pagaliau argi tai specialybe kuria gali ismaitinti seima? Manau, kad ne. Veltui praleisti 3 metai kur ruose darbo liaudi didelems maisto pramones imonems. Dabar tokiu imoniu nedaug beliko. O batonus galima ismokti kepti pabuvus prie kepejo diena - dvi. Jie iskeps tokie patys sviezi ir skanus.
Šypsena Šypsena Šypsena
aida zajankauskaite

2008-02-18 15:47

sveiki.as birzeli pabaigus,rugpjuti jau sedejau ispanijoj.taip iki siol ir net nera planu gristi i lietuva.buvoj grizus tik du kartus.dabar zadam tik 2010,kai reiks prasitesti pasus.cia mano gyvenimas,seima,draugai.tevu ir broliu zinoma kad pasiilgsti,bet dabar yra daug budu bendrauti,pvz.internetas.beveik kiekviena diena kalbames.gal budama lietuvoj tiek nebendrautum.as esu laiminga cia.ir dziaugiuosi galedama ta pasakyti.iki Šypsena
Irma Venytė-Blažauskienė

2008-03-15 22:08

sveiki,londone jau 8metai ,isvaziavau po mokyklos baigimo.pagal specialybe nedirbau,gal tiki namie torta iskepu ir viskas.
patenkinta viskuom ir nenoriu grizti,tevai atvaziuoja kas kelis menesius,o pati irgi parvaziuoju vasarai keliom dienom.negalvoju grizti namo visai,gal kai pasensiu- pensijai Šypsena Šypsenamanau cia daugiau galimybiu,jai nori mokytis tau suteiktos visos galimybes,nuo paskolos mokslams iki gyvenamos vietos.ir pinigus atiduosi tada kai baigsi mokslus ir rasi darba.ne tai kaip lt,kad nera pinigu,nera ir mokslu.darbo irgi pasirinkimas geras,priklauso nuo kalbos lygio.bet ir truputeli kalbantys zmones randa darba,visada uzteks pragyvenimui.taigi as tikrai nesigailiu kad isvaziavau.ka kiti manot,parasykit?
2008-03-30 01:02

as jau 3metai Airijoje,bet iki atvaziavimo dirbau pagal specialybe.manau pragyventi lengviau cia.karta per metus gristam i lt pamatyt namiskius.
Ruta Stankeviciute-Lisauskiene

2008-05-08 16:08

dziugu, kad kiekvienas atrado savo vieta ir yra laimingas, o kas neatrado dar, tikiuosi suras
as pagal specialybe nedirbau, kadangi profke baigiau jau besilaukdama ir tais paciais metais istojau i ktu, 2005 m. baigiau verslo administravima ir vadyba, bet pagal sia specialybe ir nedirbu, esu popierine ziurke (taip mus vadina, kadangi dirbu su biurokratais, valst istaigoje). siaip nuobodu, bet svarbiausia pragyvent galima ir moket paskola uz busta 9aisku su vyro pagalba ir jo uzdirbamais pinigeliais). bet labai tikiuosi, kad ateis tokie laikai kai galesiu Lietuvoje uzsiimti verslu ir sekmingai ji pletoti. Siaip is Lietuvos labai nenoreciau isvaziuoti, nes manau jei ka ir sugebi tai gali ir Lietuvoje pasiekti, susikurti, aisku tik sunkiau. bet pagrindinis dalykas tai vaikas, kuriam dabar septyni metai ir jau eina i mokykla, jei jau tektu isvykti is Lietuvos tai manau sunkiausia vaikui butu, prisitaikyti prie naujos aplinkos, mokslu ir t.t. taip kad labai tikiuosi, kad to netek padaryti...
Visiems sekmes :handsup:
ruta baguckaite

2008-08-12 17:40

as buvau is lenkijos o dabar gyvenu vokietijoje ir verta
einaras s.

2009-11-25 23:00

as norwegijoj... ir man nereik bandeliu kept... wat...

Žydrūnas Bičius

2009-12-01 13:00

Aš tai baiges brofke istojau į univerą ji pabaiges kaip kažkas čia jau išsireiškė dirbu popierių žiurkę ir džiaugiuosi dėl to Šypsena))

ingrida satkeviciute

2010-05-05 01:15

OJ DAUK VANDENS NUTEKEJO;KOL VOKIETIJA PASIEKIAU:LT BANDZIUA PAGAL SPEC:ISIDARBINTI;BET NEISEJO:

Iš viso įrašų: 15

mano seima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama