Kuri bendrabucio budincioji jum labiausiai...

Žemaitijos kolegija - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 15

Kuri bendrabucio budincioji jum labiausiai patiko/nepatiko

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-02-20 16:27
Neegzistuojantis vartotojas
2008-02-20 16:27

po keletos metu jas sunku ir atsiminti pavardes, bet jos visos patikdavo kada kompanija parslenka is "juros" ir sako isgere 1 bokala olaus, taciau vos pastovi ir jos paleidzia :up:
Lina Gusciute

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-02-20 20:04

Man barako komendante (Aushrele) istrigus kazkaip. Pamenu kaip prasikaltusius studentus,kurie per velai grizdavo is ,,juros,, ar dar kazkur bausdavo,liepdavo aplinka tvarkyt.Ir paciai teko karta prie talkos prisidet .O dar moterishke buvo megeja padaryt,tai daznai tekdavo matyt(ypac sekmad) biski pajemus [D] Šypsena Ir eidavo tada per kambarius tvarkos daryt Kvatotis Savotishka buvo,bet visai nieko moteraite Kvatotis
SKAIDRA Alkimaviciene

Pasisakymų: 3

2008-02-20 20:52

Man tai labiausiai nepatiko VALAUSKIENE(VALKATAUSKIENE) ji kaip lape sliauziojo po barako langais ir dar per ja gavau sveisti bachuru dusus Erzinti [N] oi kentedavome nuo jos visi,taciau kaskodel geruoju prisimenu Ausrele,nors griesta buvo bet ji man patiko. ACIU ,JAI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pabučiuoti
Gražina Andrėkutė - Gricienė

2008-02-21 09:53

JO AŪŠRELĖ TAI AUŠRELE-BIJOJAU AŠ JOS , BET NEŽINAU KODĖL-GRIEŠTA ATRODĖ. NORS PRISIDIRBDAVOME VISOKIŲ ČIŪDU-VĖLAI GRYŽDAVOME,VAIKINUS TRAUKDAVO TAI IŠ PO LOVOS AR IŠ SPINTOS, BET NĖ KARTO NENUBAUDĖ KOKIAIS DARBAIS-TIK STIPENDIJA NUĖMĖ PUSEI METŲ-BUVO PRAVALAS.
Liudmila Sokolova-Petrova

Pasisakymų: 2

2008-02-21 23:07

o atsimenat tuos laikus, kaip atskirai būdavo vaikinų ir merginų bendrabutis, ir kai norėdavai vienus pas kitus nueiti, reikdavo palikti pažymėjimą ir pasakyti į kokį kambarį dar eini, ir tai tegalėdavai būti iki 22 val. ... Oi tada tai būdavo kai Vaškelienė (berods tokia pavardė) eidavo tuos užsilikusius krapštyti... Šypsena
o paskui kažkam atsibodo, ir sumąstė sieną griaut,
o tada tai buvo...
:up:
2008-02-22 08:53

atsimenu ta reikala su stikline siena Kvatotis
2008-02-27 15:09

NU KAS TIEK AUSRA TIEK VASKELIENE NORMA.NU KVAILIAUSIA TAI "FERMA" JEI PAMENAT Šypsena
Jurgita Visagorskyte

2008-05-07 14:56

Valauskiene buvo kruta boba,bijodavau jai pakliut i nagus [N] 9),geriausia tai budavo "braskele",dabar nepamenu jos pavardes :up:
2008-05-13 13:38

na nepamenu pavardes bet ja vadinda braske.Mirktelėti labai faina budibcoji buvo.
Vilija Mockutė

Pasisakymų: 5

2008-05-15 17:19

,,Braškė,, buvo Nr. 1 budinčioji :up: Ypač kai vėėėėėėėlai gryžinėdavom iš ,,Jūros,,......
Jurgita Trakšelytė

2008-05-16 08:49

Na aisku, kad "geriausia tai Ferma, ka cia ir bepasakysi, jai tik suns sarginio betruko ir butu geras mentas isejes.Taip ir lakstydavo kas kur [B] :-~ [D]
Jurgita Trakšelytė

2008-05-16 08:49

Na aisku, kad "geriausia tai Ferma, ka cia ir bepasakysi, jai tik suns sarginio betruko ir butu geras mentas isejes.Taip ir lakstydavo kas kur [B] :-~ [D]
2008-07-02 21:31

VAJE VAJE TAI JURGA SU VILIJA CIA PASIRODO DAR UZSUKATE.
2008-07-29 09:48

"Ferma" tai turbūt tikra barako legenda, man prieš akis dar stovi vaizdelis, kaip ji po baraka šlaiužiojo pasiėmus toletinio popieriaus rulonėlį ir vos nenutvėrė mano "nelegaliai" prasmukusio vaikino o:o (kam ji tą toletinį nešiojos, tai neaišku ;| Kvatotis)
2008-07-29 09:49

O sienos griuvimą taip pat pamenu, šiurpoki garsai buvo Kvatotis
Iš viso įrašų: 15

Norvegijos foto

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital