Kelmės profesinio rengimo centras - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 21

Kelmes profesines mokyklos mokytojai(uz ir pries)

Autorius:
Sukurta: 2008-04-15 10:17
Mykolas Petraitis

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 1

2008-04-15 10:17

Turejom nuostabia aukletoja Valutiene, iki siol miela prisiminti prisiminti.O jau pavaduotoja Gedvigiene tai manu paieskot reikia tokiu zmoniu Šypsenaaisku gera ispudi palikusi matematikos mokytoja, linksmu plauciu zmogeliukas Kvatotis
andrius s

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2008-04-15 14:11

pamenu tik specialybes destytojus, ir meistrus is gamybinio padalinio, o visu l. r. a. p. kalbu, matiekos, ar dar kokiu destytoju net nepamenu, atsimenu tik lietuviu kalbos nes buvo kreizova kazkokia, ir istorijos , nes ana norejop ismokyti mus nerealiu dalyku ;|
Mykolas Petraitis

2008-04-16 11:11

nu jo istorike buvo nemielas zmogus, kazkokia jumoro nesuprantanti ir labai griezta.O lietuviu kalbos tai neblogai organizuodavo svao grupes ir musu grupes ziburelius :up:o 10-ka gaut budavo be problemu , jei tik nueidavai i mazaji leliu teatra :B linksma prisimint senus gerus laikus Kvatotis praeita vasara per 10-mecio grupes susitikima ir aukletoja dar pasakojo siek tiek apie mokytojus faina buvo prisimint :up: :up: :up:
Neegzistuojantis vartotojas
2008-04-21 07:05

Sveiki. Mano laikais,iš Valutienės išpešti šypsena Kvatotis reikėdavo pasistenkti Šypsena
Mykolas Petraitis

2008-04-21 12:58

:up:kad uzsuka zmogeliukai ir i sita fdoruma iir prisimena Kelme Kvatotis
2008-04-21 21:48

bet daugiau ir nėra kur, šita tema Šypsena
Andrius Penikas

Pasisakymų: 1

2008-04-21 23:05

As, kaip ir andrius s. tepamenu tik savo specialybes destytojus, o kitu kazkaip nebepamenu [N]. Matyt amnezija Kvatotis.
Mykolas Petraitis

2008-04-23 09:09

Bilobila reikia gert jei atmintis slubuoja Kvatotis Kvatotis Kvatotis siaip bent jau man 10 metuku prabego tai visai nenuostabu, kad ir pasimirsta per toki laika ! Kai sukuriau sia tema nemaniau sulaukti atsiliepimu, maniau busiu pirma ir paskutine pasisakiusi, bet...Siaip pats Kelmes miestelis pasikeites, jau nera tu parduotuveliu kur begdavom apsipirkt ir siaip viskas pasikeite, net neatpazystu kartais, tu kraujais numintu taku takeliu ! nors retai ten pravaziuoju, bet kartais tenka ir nostalguija aplanko Mirktelėti
andrius s

Pasisakymų: 3

2008-04-23 11:05

o kaip pati mokykla, kaip viduj, isore, destytojai, kasnors dar uzsuka ten apsilankyti, ar taip ir pamirstas dalykas [N]
2008-04-23 22:29

Sveikučiai..... Tai gal ir aš leptelėsiu prisiminimų tema..... Na man teko garbė Šypsena gyventi 1 bendrike..... Tai atmintin giliai istrigusi komendantė Rašimienė ( kaip ten ją vadino????? Kvatotis Kvatotis) ..... Kad ir kaip ją vadino, bet man ji paliko tikrai gerų prisiminimų.... Šypsena... Ir tokiam žmogui, mokytojai, auklėtojai su didžiausia pagarba galiu tik nulenkti galvą...... Ne išimtis ir matematikė - Saulutė -- puikūs mokytojai !!!!!!!!!!
2008-04-24 06:33

buvau preitoj savaitėj Kelmėje,mažai kas pasikeite tik standartinių parduotuvių atsirado Nuliūdes ir tokspat likes stoties toletas :down: nes kaip supratau barų nėra Nuliūdes o tas kulturnamy nedirbo ;| O nuvažiuot iki mokyklos ... kaip visada, nėra laiko Nuliūdes
Mykolas Petraitis

2008-04-29 14:06

Nu jo su rRasimiene ir as turejau susidurt, nes irgi 1-ame barake gyvenau Šypsenamoka, oi moka pasokdint ant blakstienu ir pastrojint, jei kas nepatinka, bet humoro jausma nebloga turi !!! kaip siandien pamenu jos reakcija jei ant raudono kilimo pamato puka !!! Erzinti Erzinti Erzintidabar tik juokas ima kai prisimenu Kvatotis
2008-04-29 21:29

na man tai visi buvo neblogi.jei sujais zmoniskai tai ir jie su tavim zmoniskai Šypsena
Mykolas Petraitis

2008-05-06 15:17

nu jo jei zmogus zmogui- zmogus, tai ir zmogui zmogus- zmogus Kvatotis
2008-05-30 05:55

Nava. Nuliūdes buvo susitikimas ir aš nežinojau Nuliūdes
Mykolas Petraitis

2008-06-11 13:05

nu bent jau man musu grupes susitkimas po 10 metu labai patiko ir buciau gailejusis jei nebuciau dalyvavus, net drysau vaziauot su 4men. dukryte, bet smagu buvo pamatyt seniai matytus zmogeliukus, o ir pabendraut ir pagyvent prisiminimais dar smagiau [Y]
2008-06-12 09:34

jo,Pagaliau atsirado grupiokas ir sako. Šiaip reikėjo gal pranešti Erzinti
2008-06-26 00:49

Mokytojai buvo nuostabūs,tiesiog superiniai.Buvau jais labai patenkinta.Visi visada maloniai bendravo,kaip su sau lygiu.Išliko labai puikūs prisiminimai.Norėčiau dar kartą su visais susitikti.Gaila,kad mokykloje jau nebedirba pavaduotoja Gedvygienė,ir kiek girdėjau žada išeiti jau ir Gedvygas.Puikus buvo treneris.Smagu prisiminti ir auklėtoja S.Valutienę,neseniai matėmės per susitikimą,bet tikiuosi tų susitikimų dar bus.Šiaip nenorėčiau nei vieno išskirti,visi man labai patiko.Iki pradedant mokytis šioje mokykloje nebuvau turėjusi tokių puikių mokytojų.
Deja,buvau mačiusi tik mokinius žeminančius,susiraukusius ir pagiežingus.
Man pasisekė,kad patekau būtent į šią mokyklą,ir pamačiau,kad mokytojai gali būti ir gerais draugais,patarėjais,guodėjais ir puikių ŠOU KONKURSŲ kūrėjais.
Linas Šimulis

2009-04-23 10:38

Valutiene gera  aukletoja, tik mes buvom padykia

Redagavo: (2009-04-23 10:40)
Ingrida geguzyte-šliagerienė

2009-04-26 08:44

Sveiki ziuriu prisimenat gerus laikuskuriu jau neina sugrazytias gyvenau 3barake musu komondantas buvo Vengelis ,geras zmogus o auklyfa istorija desti na seipsau ,kaskas ten virsui rase kad mus labai priziurejo ,o toliau kaip mokinosi kad nebuvo griestai laikomi ,o ar pagalvojai kad i kelme istojai budamas 16metu buvai paauglys kad atitrukes nuo teveliu ,zinai kad pasijunti labai kietas, kazin ar savo vaika leistum mokytis 16 metu ir kad barake niekas jo priziuretu.Gerai kad buvo griesta tvara, o tai butu tie zmones nesusitvarke isvis su paaugliu bandaas taipat nesigailiu kad mokinaus sitoje mokykloje ,nors teko visko iskenteti ,bet vistiek buvo faina

Iš viso įrašų: 21

Ekstremalioji Jūra

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama