Vilniaus pedagoginis universitetas - tavo švietimo įstaiga?

Rask savo grupę ir galėsi palaikyti ryšį su grupiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 14

BAIGEME UNIVERSITETA...TAIGI TARKIME ZODELI APIE MUSU DESTYTOJUS, KURIS GERIAUSIAS, O KURIS BLOGIAUSIAS?

Autorius:
Sukurta: 2008-07-05 12:27
Ausra Krampaite

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2008-07-05 12:27

na stai dabar galiu drasiau kalbeti kuris geriausias destytojas...pats keisciausias buvo ponas Kaucikas, pats griausias Mazetis Pabučiuoti jis mane labai isgelbejo, aciu jam, saunus destytojas, aip pat Skrabutenas saunus buvo, jo bajeriukai pagyvindavo paskaitas...na pagal mokyma pati rimciausia man buvo Maliaukiene,jos taip pat niekada nepamirsiu...Šypsena
Ausra Krampaite

2008-07-08 17:15

ei ar kas tars nors zodeli...ar visi atsotogauja?
Snieguole Endrikaityte-Taparauskiene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2008-07-09 15:12

Maliaukienes nepamirsiu, bet dekui jai tikrai nera uz ka pasakyti... vertina ne darba... tas joje man ir nepatiko... Kaucikas- kaip ir derejo tais laikais senberniui... nezinojo pats ko nori... pyksta, o del ko neaisku... ;| Dekui didelis prof. Survilai... saunus dziedelis... ir malonus, ir reiklus... Urbonas -saunus zmogus... Katiniene-super moteryte... griezta, bet labai teisinga... Dirbsi daug, turesi gerai... Teiserskis- geras zmogus, tik musu grupe buvo "superine" Kvatotis... bet susitvarke :up:... Yra tikrai pedagoginiame sauniu zmoniu :up:...
Valdas Zenkevičius

Pasisakymų: 1

2008-07-10 13:47

Dar kai mokiausi, Kaucikas tikrai nebuvo pats megstamiausias mano destytojas, bet dabar...dabar pats mokeciau pinigelius, kad tik pas ji paskaitose paklausyti, o ypac matematikos istorijos (na bet egzamino pas ji laikyt vis tiek nenoreciau, nors ir jis man moketu Kvatotis ). O jo "bajeriukai" tai tikrai nemirtingi budavo -- zodziu galedavo bet ka "suvaryti" Mirktelėti Urbonas -- na jam tikrai pats dideliausias RESPECT!!!! Tokiu kaip jis, tai ir gerai su ziburiu paieskojes nelabai rasi (ir kaip destytojo ir kaip zmogaus kartu paemus). Nors jis mane ir kankindavo, bet kai dabar pagalvoju, tai pelnytai tai dare Mirktelėti Zodziu -- daugiau tokiu kaip Urbonas!!! Skrabas -- na pirmam kurse (gal labiau tiktu zodis semestre) tai tikrai atrode fainas ir visaip kitaip geras...bet (nepyk Rimai ar tie kuriems jis patinka) norejau rasyt keiksmazodi Mirktelėti kiek jis mano grupioku nepelnytai suvare (tai jam veidas kaip bandito, tai dar kas nors netaip) atsimenu kai per valstybinius komisijoj jis visa gerkle rekdavo, jei kuris nors ka ne taip pasakydavo (tipo klausykit, sis ar si nieko nemoka Nuliūdes ) O jau kai paskelbe rezultatus, tai visa komisija visus islaikiusius pasveikino, o tas gi kazin ko pasiputes isejo iskart :down: Vosylius fainas buvo, nors geometrija visiems gal ir nebuvo pats idomiausias dalykas Kvatotis Mazetis irgi nieko toks, paskaldydavo sposu MirktelėtiBanys liuks buvo -- vat sis tai visom keturiom uz studentus buvo, respect :up: Zodziu -- daug ju ten buvo, kiti neuzsifiksavo, o kitu jau ir pavardes pamirses, bet visi naudingo daugiau ar maziau dave ŠypsenaACIU JIEMS
Valerij Rudis

2008-07-17 21:27

Mazėtis, Griniuvienė, Šinkūnas - patys pačiausi... patys nerealiausi....
o kam prisimint tuos blogumus??? visi kazko gero turėjo..
Snieguole Endrikaityte-Taparauskiene

Pasisakymų: 2

2008-07-20 00:13

Sutinku... kad visko nutiko... daug ka sutikom, bet ir patys nebuvome pyrageliai Kvatotis gerai, kad jie sutinka tokiu kaip mes tukstancius ir negali musu prisiminti ir uzsivesti forumiuko apie mus :up:
rita  giriunaite

2008-07-20 18:37

nors Pedagogini baigiau BE PROTO SENIAI (1981), taciau malonu paskaityt, kad vis tie patys destytojai yra studentu megiami Šypsena
mane jau tuomet zavejo kuratorius Teiserskis, buvo teisingas ir reiklus Skrabutenas, mokejo savo dalyku sudominti Urbonas ir kt.
Taciau be galo malonu, kad mano grupiokas Edmundelis Mazetis tikrai vertas studentu megstamo destytojo vardo. jau tarp grupioku jis buvo nemirtingas Rimtuolis
Ausra Krampaite

2008-07-21 18:20

Kaip smagu, kad pagaliau, kazkas vis paraso...Šypsenanesvarbu seniai neseniai, svarbu, kad bendraujam...Šypsena [Y]
jurgita avelienė

2008-07-27 16:09

Aš visada tik geru žodziu miniu Skrabuteną - ir kaip zmogu, ir kaip destytoja. Jam esu dekinga, kad pora nereiksmingu zodziu, pasakytu vietoje ir laiku, mane sulaike nuo dokumentu atsiemimo nesulaukus pirmos sesijos. Nieko neraukiau per jo paskaitas pirmam sem., tos konjunkcijos-disjunkcijos man buvo kazkokia abra kadabra. Galvojau ir i kokia galera as cia pataikiau. O dar ir kolio lapkriti neislaikiau... Bet tada Skrabutenas, po kolio, kazkaip ipute vilties. Susitvarkiau koli, islaikiau egza (nors nieko absol. nesupratau), o tada tik vasario men. grizus po sesijos ivyko didysis apsireiskimas - tik tada supratau, apie ka rugsejo men. Skrabutenas paskaitas skaite. O jo paskaitos - aiskos, nuoseklios, pagyvinamos anekdociukais,... Atsimenu aš jo vyšnių košę su spirgučiais. Tiesa, i vieną gretą su juo, galiu rikiuoti ir Mazetį, Šinkūną, Maliaukienę, Banį, B.Žibaitį (informatika), Siroic (fizika), Smetoną (kalbos kultura). Kaucikas mokejo bajerius laidyt, bet i egza pas ji eit - sorry, jokio kaifo.
Neegzistuojantis vartotojas
2008-08-01 15:37

Sutinku, kad buvo labai geru destytoju Šypsena
Respect jiems uz savo dalyku zinojima ir pastangas savo zynias perduoti mums, nors ir nevisi galejom jas priimti Kvatotis
Mano megstamiausi destytojai - Mazietis, Survila ir Januskevic :up:
2008-08-31 20:04

Ir as pamenu p. Skrabutena. Ateidavo i paskaita dainuodamas "Ja na solnysko liezu,
ja na solnysko glezu..." Bet buvo teisingas, grieztas
ir kartais (labai retai) pagailedavo.
Aciu musu grupes kuratorei Maliaukienei.
Ir kitus destytojus menu su pagarba, nes
nebuvom dovanelem...
O p. Mazietis destytojas(!). Jis buvo draugiskas,
visada padedavo, jam visada viskas buvo aisku!

Su Rugsejo pirmaja, mieli destytojai!
2008-09-04 20:58

Sveiki. Man labiausiai patiko Sinkunas, Mazetis. Kad labiausiai ko nors nemegciau, tikrai nebuvo. Mirktelėti
Inesa Maksimavičienė

2008-09-05 13:29

na, geru zodiu pamineti galiu ir Sinkuna, Bani. Kaucikas irgi savaip fainas Šypsena pas ji tikrai iseisi is univero viska zinodamas, gal kiek ir perlenkdavo lazda, bet juk senbernis buvo, reikejo kazkur issikrauti Šypsena, Mazietis taip pat iskirtinis egzempliorius [Y]
2008-09-28 08:56

Bendraudama su jaunais kitų specialybių kolegomis labai dažnai girdžiu pasipiktinimą pedagoginiu, nesiskaitymą su studentais, dėstytojų arogancija ir begaline puikybe. Bet iš baigusiųjų matematikos fakultetą to išgirsti netenka. Keista - lyg ne apie tą patį universitetą kalbėtų. Susitikę su kursiokais vis prisimename - kokie geri ten mūsų dėstytojai buvo - a.a. Kisielius mus vaikučiais vadindavo, Skrabutėnas kokį zefyrą iš laborančių dovanų jei gaudavo, tuoj su kokia studente pusiau dalindavosi. Griniuvienė visai kaip mama buvo - jie su Baniu dekanaudavo, tai ir matematikų dienoms organizuoti pinigėlių rasdavo, ir kokią pašalpėlę, kam bėda, visada išmokėdavo. Švieste šviesdavo ir Urbonas, ir Kaučikas, ir Mazėtis, ir Vosylius, ir visi, dar neišvardintieji ir jų paskaitos... Mylėjom vieni kitus kaip gimines ir gerbėm [Y]
Iš viso įrašų: 14

...pokyciai...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama