Šiaulių aukštesnioji medicinos mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 30

Ar noretumet sugrizt i medicinke?

Autorius:
Sukurta: 2008-07-07 18:17
Marius Kaminskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2008-07-07 18:17

Gerai būtu sugrįžti. Patiko mokytis. Šypsena Norėčiau būti vėl studente. Kvatotis Malonūs liko prisiminimai. Bet atgal kelio nėra.Nesugražinsi to kas jau praeity. :up:
Neegzistuojantis vartotojas
2008-07-08 13:47

visada noreciau sugryzti nuostabus vadovas buvo
Angelė Buitkienė

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-07-11 09:56

Šiaulių "MEDICINKE" bent jos kiemas atrodo klaikiai. [N] 1975 metias atrodė kur kas geriau ir jaukiau.
Milita Averbuchaite (Nagornyi)

2008-09-22 15:46

I medicinke labai noreciau sugryzti,smagu ir idomu buvo mokytis.Faina grupe :up:,nuostabus prisiminimai.
Irena Račkauskaitė- Žiurauskienė

2009-07-08 19:58

I medicinke niekada nebenoreciau grizti. Nepatiko man nei specialybe... niekas nepatiko. Atidirbusi 14 metu, medicina meciau. Ja pasirinkau tik todel, kad neistojau ten, kur norejau...

DAIVA FELDMANIENE

2009-09-13 09:28

nuostabi mokykla nuostabi destitojei ir nuostabi grupe as labai dziauguosi baigusi sia mokykla ir dabar laiminga turinti tokia puikia profesija

vida razvadauskaite-adomaitiene

Pasisakymų: 3

2009-09-20 09:09

Sugryzti  kazin ar noreciau , tai jau toli, bet pamatyt juos VISUS destitojus ir grupiokes, nors akies krasteliu, nors trumpute akimirka -tiesiog noras paciai netelpa galvoje,net graudu daros...     esu visiem labai dekinga ir kas bare ir kas patare ir kas seip salia buvo. Man jau 53m. as dar tebedirbu ta darbeli ir esu labai patenkinta. Kartais kaip ir visi padejuoju bet as laininga kad 1974m.baigiau sia mokykla. 

2009-09-23 14:00

Studentu visur smagu buti.

Virginija Briliene

2010-06-04 21:43

Man tai labiausiai čia patinka Marius Kaminskas, kuris savo nuomonę išsako moteriška gimine, Taip ir nesuprantu-čia vyras rašo ar moteris. Mergaitės, kurios baigėte 1977 II kurso II med. seserų grupę, nejaugi nė viena nepažiūrite kompiuteryje, kad yra norinčių su jumis pabendrauti.Mūsų auklėtojos buvo: Litefkienė, o paskutiniais metais Žvirblytė. Atsiliepkite pagaliau kas nors.

Jolanta Makrickiene

2010-10-05 13:00

Visai geri prisiminimai apie šiaulių medicinkę, tik gaila ,kad po baigimo taip ir nebuvom susibėge. Baigiau 1984m  felčerių gupę, vadovė buvo Pupkutė. gal kas  atsilieps

violeta Malakauskaite-Skiedriene

2010-10-05 17:32

labai smagu buvo mokytis.baigiaau 1986 vms 1grupe.gal kas baigete tais metais ir ta grupe ,atsiliepkite.mano vardas violeta

violeta LUKOSEVICIUTE-LUKSIENE

2010-10-11 19:42

Laba,sugrizti mokytis nenoreciau ,bet su grupiokem susitikti labai noreciau nors ir per neta  as baigiau 1979 metais 9 grupe med, seseris buvau seniune  ,mano grupiokes buvo:Jovita A nuzyte ,Irute Katkute ,Zita Malakauskaite  NEPRISIMENU GERAI ,net man atrodo aukletoja buvo LITEFKIENE.Mokytis visada smagu as dabar gyvenu Ispanijoj baigiau mokslus ispanu kalba ir dabar jau 4 metai kaip dirbu ,slaugau senelius ir esu labai laiminga ,nes jie mane labai myli  ,taip ,kad mokytis visada nevelu..............................

Jolanta Salikliene

2010-10-12 11:51

Gal ir norėčiau sugrįžti, man patiko mokytis ir dėstytojai faini buvo ir mokytis įdomu ir grupė linksma buvo Šypsena

2010-10-16 00:27

Studentiski metai patys garziausi ir daug visokiu prisiminimu...ir geru ir nelabai...Vaje kaip bijojom Pupkes!!!Baubas baubiausias is visu.Ateidavo prisirukius ir paskaitos buvo kaip armijoj.Karo boba.Neprisimenu pavardes ,lyg ir slaugos destytoja buvo tokia liekna...maivydavosi prie lentos griuk negyvas.Grupe musu irgi buvo nebloga,fainos megikes.Noreciau pasimatyti labai.Bet pasaulis toks dabar,kad visi isibarste..tai Amerikej,tai Anglijoj,tai vel kokiam pasviety.Lieka tik internetas.

Vilma  Naujokaite

2010-10-27 22:55

Visai noreciau nors trumpam uzsukt i medicynke.

Ma medicinkej labiau patika nei vidurinej.... Geri laikai buva... fainos panickos, faini gimtadieniai, su sokiais, dainom i tapkiu skraidinimais pro langa Kvatotis 

Kai kurie destytojai labai istriga... Budavo tokiu, kurie pasokdindava kaip rupkes ant lencikes, bet sakau- respect jiem! Šypsena Ech... laikai buva... 

vaida Karinauskaite

2010-10-28 04:40

As pries 2 metus baigiau dar karta ta pacia mokykla, tik jau bakalaura isigijau. Puikus prisiminimas, gera pedagogu grupe. Budama 19 metu baigiau sia mokykla pirma karta(:, antra karta 34 ...metu. Buvo labai keista miegoti tame paciame bendrabutyje ir vos ne ant tos pacios lovos, kaip ankstyvoje jaunysteje(:  Linksmi studentavimo laikai, gera merginu kompanija. Aciu visiems ir ypatingai A. Maciuliui uz puiku auklejima(:

2010-10-28 14:48

Pagalvojus apie studentavimo laikus, tikrai apima malonūs, nostalgiški jausmai. Tik gaila, kad grupės merginos "išsibarstė". Slaugytojos darbą jau dirbu 20 metų ir man tai patinka. Pritariu Vaidai dėl A.Mačiulio - (jis taip pat buvo ir mūsų grupės vadovas) puikus auklėtojas buvo, Ačiū jam

Daiva Poškaitė-Lapinskienė

2010-10-28 20:52

vaida Karinauskaite Šiandien 04:40 rašė:

As pries 2 metus baigiau dar karta ta pacia mokykla, tik jau bakalaura isigijau. Puikus prisiminimas, gera pedagogu grupe. Budama 19 metu baigiau sia mokykla pirma karta(:, antra karta 34 ...metu. Buvo labai keista miegoti tame paciame bendrabutyje ir vos ne ant tos pacios lovos, kaip ankstyvoje jaunysteje(:  Linksmi studentavimo laikai, gera merginu kompanija. Aciu visiems ir ypatingai A. Maciuliui uz puiku auklejima(:

Gera prisimint tuos laikus. Man taip pat, Vaidut, teko kelis menesiukus pasimokyt dar toje pacioje mokykloje--tokia nostalgija uzpludo!!!!! tie patys destytojai, auditorijos....Gaila , Vaida, kad taves nebuvo pernai per musu susitikima....O del A. Maciulio--ikrai-nerealus vadovas buvo...

vaida Karinauskaite

2010-11-02 21:16

Labas Irma. Tavo pavarde Peciauskiene, o mano mama buvo Peciauskaite, is Sablauskiu. Gal tavo vyras mano mamos giminaitis, tuo paciu ir mano?(: Parasyk i facebooka. Butinai turime issiaiskinti!!(: Nes kita karta kai grysiu, gimines susitikima organizuosiu!Tad gal prie to pacio stalo patektume...

jurena radaviciene

2010-11-12 01:07

Su malonumu sugrizciau i medicinke ir tik mokinciaus mokinciaus .

Iš viso įrašų: 30

Sintautų vid. moky..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama