Šiaulių aukštesnioji medicinos mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 15

Destytojai, kuriu labiausiai bijojau.

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-07-09 14:09
Neegzistuojantis vartotojas
2008-07-09 14:09

anatomijos destytoja :handsup:.tikpavardes nepamenu tiksliai.kairiene lyg tai.ziauriai paskaitu bijodavau
Vilma  Naujokaite

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2008-07-10 01:04

Labiausiai bijojau Pupkutes ir Kairienes.Pastriosindavo, kaip reikiant.Ale uztat ismokino.
2008-07-10 21:59

Su Pupkute dirbau viename skyriuje.Kaip bendradarbe labai neblogas zmogus.Ir dabar gryzusi kai sutinku,visad pasikalbam. Šypsena
2008-07-10 22:00

Jau kaip nemegau J.Vilkaites.Ir ji manes taip pat.Bet va istekejo moteriske ir visai kitokia pasidare. Mirktelėti
2008-07-11 14:46

as manau kad visi kairiene bijojo
Artuas A

Pasisakymų: 1

2008-09-22 03:10

anatomijos destytoja Kersiene buvo griezta bet nuostabi destytoja ji tinginiu nemego ir jomis labai greitai atsikratydavo !!! :ji buvo ne tik gera destytoja kokiu truksta bet ir geras zmogus kuris visada buvo pasiruoses isklausyti ir patarti !!!
Marius Kaminskas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2008-09-22 20:19

Labiausiai bijojau Pupkutės.Buvo klasės auklėtoja.Bet išmokino, kad ir naktį iš lovos pašokus žinojau.Pabaigus mokslus daugelį metų dirbau operacineje instrumentatore ir vis prisimindavau. Šypsena Kvatotis
vida razvadauskaite-adomaitiene

Pasisakymų: 3

2009-09-20 09:30

Tas buvo1974m  biojau visu destytoju, visi man atrode per griezti. Dabar tik juokas ima.Bet Siauliu  medicinkeje baigusiu nepeikdavo ir gerai, kiek teko girdet, atsiliepdavo.O nebijojau labiausiai tai musu grupes aukletojo R.Fedaraviciaus nors jo destomas dalykas man sunkokas buvo.bet barti niekada nebare. L.idomu kur jis dabar.zinau kad po musu laidos lygtai isejo is medicinkes.gal kas ka zinot. Gal kas apie IIIc vms is1974m mergaites ka nors zinot?

2009-09-23 13:57

Kazkaip daugkas genetikos destytojo prisibijodavo,pavardes nepamenu.Dar Rimdeikiene buvo,sausai destydavo,bet grieztai ir teisingai vertindavo.

2009-09-23 13:59

Informatika moteriske tokia deste.Pauspaudi neta mygtuka,tai tuoj isgitsi-,,zmogau,ka tu darai!!!!''.

Virginija Briliene

2010-06-04 21:35

Man tai labiausiai nepatiko mikrobiologijos dėstytoja.Niekam daugiau kaip tris nerašydavo.Pavardės nepamenu, bet tada buvo lyg ir ištekėjusi, bet pavardė mergautinė buvo.

Rūta Sidaravičiūtė - Pundziuvienė

Pasisakymų: 1

2010-12-30 10:01

Aš labai bijojau Kairienės anatomijos dėstytojos, nes buvau truputį apkūnesnė nei kitos grupiokės, o tai matyt labai nepatinka dėstytojai.... bet šiaip gerai mokiausi, ir visi dėstytojai buvo neblogi

2011-04-01 13:08

Sveiki,idomu grizt i senus laikus,kurie buvo pries 15metu.Neturejau tokiu destytoju,kuriu buciau bijojus,zinojau,kad pazymiai yra tik ziniu ivertinimas,o ne zmogaus.Galu gale,juk tik 45min teks cia sedet ir suskambes skambutis.Na labiausiai prisimenu Latonaite,nepamirsiu istorijos ...grupiokes pasveikino mane su gimtadieniu,sedejau pirmam suole,tai visa suola apskleidziau baltom rozem.Nezinau kodel,gal ji man pavydejo,bet iskrat vos tik iejus i klase pakviete prie lentos ir aisku taip sudirbo,kad gavau dvejeta.Labai verkiau sededama pamokoj(nors niekada gyvenime nesu verkus del pazymiu),buvo kazkoks sokas.Ligi dabar pamenu...O diziausia pagarba per savo mokyklinius metus jauciu grupes aukletojui Maciuliui.negaleciau ivardint faktais uz ka,bet jis man paliko didziuli prisiminima...ramus,visad pasitikintis,ir zinantis...Gerbiu ji ligi siol...Gaila negalejau atvykt i grupes susitikima,labai norejau ji sutikt.

Redagavo:
userPhoto
(2011-04-01 13:10)
Daiva Poškaitė-Lapinskienė

2011-04-01 16:38

Alinut, manau mes tai dar pakartosim......

2011-04-02 12:15

Butinai...

Iš viso įrašų: 15

peru

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital