"Aš - iš Lietuvos!"

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 2

"Aš - iš Lietuvos!"

Autorius:
Sukurta: 2009-04-08 15:51
Sigita Martišienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-04-08 15:51

sveiki,

siūlau išsakyti mintis ir/ar padiskutuoti apie tai, kuo mes galime prisidėti, kad Lietuvos vardas vis garsiau skambėtų pasaulyje ir kuo daugiau lietuvių prisistatydami iškeltų aukštai galvą, tardami "aš iš Lietuvos!"

Sigita Martišienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-04-08 15:59

ir pirmas praktinis žingsnelis - galimybė mums kilstelti savo mylimo krašto reitingus aukščiau - į gražiausių pasaulio vietų viršūnę.

New7wonders.com

apie ką tai - trumpai, ką rašo verslo žinios "Kuršių nerija taikosi į pasaulio stebuklus":
2011 metais paaiškės, ar Kuršių nerija ir Aukštaitijos nacionalinis parkas taps gražiausių pasaulio vietų konkurso nugalėtojais. Abu parkai pretenduoja tapti vienais iš naujų septynių gamtos stebuklų. Konkursui buvo pasiūlytas iš viso 261 gamtos objektas. tarp jų ir tokios vietos kaip Didysis kanjonas, Everesto kalnas, Loch Neso ežeras, Niagaros kriokliai, Didysis barjerinis rifas Australijoje dar daugiau nei 200 turistų lankomų ir pamėgtų vietų visame pasaulyje.
Ar Lietuva paliks pėdsaką šiame tarptautiniame konkurse, priklauso ir nuo mūsų pačių. Iki pat liepos 7 dienos už pretendentus galima balsuoti interneto svetainėje New7wonders.com.

tikėkimės, kad kiekvienas lietuvis ir pats, ir kitus savo draugus, gimines tautiečius tam paragintume/persiųstume. visai kaip dėl krepšinio! 

visas straipsnis LT kalba: vz.lt/Default2.aspx

Redagavo: (2009-04-08 16:01)
Iš viso įrašų: 2

Random Pics

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama