Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 327

SUSIPAZINKIME. NAUJI KLUBO NARIAI.

Autorius:
Sukurta: 2009-04-12 16:25
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-03 22:26

sveiki, esu Karolina, jau treti meti gyvenu Amerikoje, per ta laika Lietuvoj dar nebuvau..Nuliūdes

Viktoras Gricikas

Pasisakymų: 25

Sukurta temų: 0

2009-05-08 09:07

Sveiki Šypsena As Viktoras, gyvenu jau 9-ti metai Norvegijoje ir i LT gryzti savo noru neplanuoju. Cia studijavau, turiu gera darba, visas soc garantijas o Lietuva deja niekada nesugebes pasiulyti man tolygios padeties... I LT vaziuoju kas antra menesi, bunu ten po savaite, ilgiau neistveriu, pasiilgstu namu Šypsena

violeta zobina

Pasisakymų: 1

2009-05-08 11:57

Sveiki. Violeta, gimiau Vilniuje, jau 8 metai gyvenu Izraelyje. Isvaziavau is Vilniaus su viltim,kad tikrai grisiu,bet gyvenimas megsta mus nustebinti... Man reikejo medicinines pagalbos, pagimdziau cia ir isskristi galiu tik be savo vaiko, suprantu,kad dabar mano namai cia. Ismokau su situo gyventi ir dziaugtis, labai psiilgstu draugu ir giminiu, bet su dziaugsmu priimu juos pas save. Man gerai ir Lietuvoj ir Izraely. As sugrazinau Lietuvos pilietybe, balsuoju ir jauciuosi maza Lietuvos dalyte.

Lina Susinskyte

2009-05-08 19:50

Sveiki,as Lina gyvenu Paryziuje.Ilgai klajojau po pasauli,kol radau jame vieta,kur man gera,kur as jauchiuosi...... namie.O Lietuvije,jau seniai nesijauchiu sava.

Pasiilgstu savu,kartais net iki kaulu skausmo,bet tai praeina ir gyvenimas tesiasi-chia man gerai,chia as namieŠypsena

RASVITA BIRGIOLAITE

Pasisakymų: 3

2009-05-29 17:06

sveiki,as Rasvita gyvenu 9metai Izraelyje,tiesa pasakius labai norejau gristi namo kaip tik atvykau,o dabar net nenoriu pagalvotinoreciau del pilietybes pasVioleta paklausti ,kaip grazinote pilietybe pas mane jau nera

Viktoras Gricikas

Pasisakymų: 25

2009-05-30 08:06

Rasvita, apie gryzima i Lietuva net pagalvoti nenori, o del pilietybes verksleni... Kai gausiu kita pilietybe tai driebsiu ta LT pilietybe migracijos tarnybai ant stalo ir net rankos nesudrebes...!!! O kad Lietuviai gyvenantys uzsienyje balsuoja tai yra klaida. Mes iseiviai net nenutuokiam uz ka balsuojam ir ko reikia zmonems gyvenantiems Lietuvoje... Mano nuomone tai yra neteisinga...

Rasa Weber

Pasisakymų: 65

2009-06-01 16:18

Sutinku su Viktoru, balsuoti negyvenant toje salyje yra neteisinga.

Asta Zilinskaite

2009-06-01 17:53

sveiki esu Asta treji metai gyvenu Italijoje ir studijuoju medicina, malonu susipazinti,

Ramunas Tonkevicius

Pasisakymų: 40

2009-06-01 19:41

Viktoras Gricikas 2009-05-30 08:06 rašė:

Rasvita, apie gryzima i Lietuva net pagalvoti nenori, o del pilietybes verksleni... Kai gausiu kita pilietybe tai driebsiu ta LT pilietybe migracijos tarnybai ant stalo ir net rankos nesudrebes...!!! O kad Lietuviai gyvenantys uzsienyje balsuoja tai yra klaida. Mes iseiviai net nenutuokiam uz ka balsuojam ir ko reikia zmonems gyvenantiems Lietuvoje... Mano nuomone tai yra neteisinga...

Ir iskur tokia neapykanta Lietuvai?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.

RASVITA BIRGIOLAITE

2009-06-03 16:12

ne taip supratote man ji nereikalinga as balsuoti nesiruosiu,sunus isaugs jam reikalinga bus

julija gedvilaite

2009-06-03 18:13

Sveiki as Julija gyvenu Voketijoje keturis metus kartu atsiveziau ir sunu jei grisciau i Lietuva is jo atimciau namus.metai bega taip greitai zmogau tu gyveni cia o ne ten kad ir kaip sirdis skaudetu.

nellie vin

Pasisakymų: 243

Sukurta temų: 25

2009-06-03 21:26

Sveiki nauji atvyke, malonu, kad  sauniai  buriates is visu pasaulio saliu.

Mielieji, sioje temoje tik kavute gerkime. apie salis kur gyvenate pasakokite kaip ten jums sekasi, gerais prisiminimais seimos didejimais dalinkimes, del pilietybiu ir visu  nesventiniu "sunkesniu temu" yra tam skirtos temos.

Aciu,  turekime  ir padalinkime  laika  ir temas : si skirta dziaugtis nauju draugu , o ar  spresti ir dalintis  problemomis kitose sio klubo forumo  temose.

Sigita Vikaniene

Pasisakymų: 15

2009-06-04 03:00

Sveiki as Sigita ,gyvenu Norvegijoj jau turbut 3 metai.Auginu 2 atzalas .Planuoju cia ir likt gvent ,bet kaip sakoma nespjauk i sulini.

Laimute Karaliuniene

2009-06-09 07:45

Sveiki, esu Laimute . Idomu, kad cia daug ir is visur. Jeigu buriames i grupes, vadinasi, norim neprarasti rysio. Galim mesti visas pilietybes, tureti ir dziaugtis garantijomis bei pasiekimais, bet esam gime Lietuvoje, esam lietuviai, ir tas mus visus risa cia, visus risa kaip piliecius.

Smagu, kad yra tokiu zmoniu, kaip Nellie. Nei vardas , nei pavarde rysio su Lietuva neturi, bet savo saknimis didziuojasi, kaip suprantu. Is tikro, mespjaukim i sulini... Geriau bendraukim, nenusisukim nuo savu, nuo savos kalbos, kai susitinkam.

Sveiki visi, sekmes Jums Jusu darbuose ir namuose.

Rita Dobilaite

Pasisakymų: 2

2009-06-10 00:33

Sveiki,as Rita,jau astunti metai gyvenu Londone,kuris jau tapo mano namais...

Ingrida Vainauskaite - Mazeikiene

2009-06-14 11:38

sveiki

gyvenu airijoj 6,5 metu.tai nuostabi gamta,draugiski zmones.i lietuva nenoriu gryzti,ir neplanuoju.mano dukros tai pat airijoj,jos cia taip pat jauciasi kaip namie...

Rita Stulgaite-Delaloye

Pasisakymų: 54

2009-06-21 02:09

Sveiki ,lietuvaiciai. As Rita. Gyvenu Chicago jau 9 metai. Cia mano namai, i Lietuva grizti neketinu. Kartais atrodo, kad ten net negyvenu. Viskas blesta. Gailiuosi, kad anksciau is ten neisvykau.

Valdemaras Petraitis

2009-06-21 12:11

Sveiki...Linkejimai visiems is Danijos Karalystes....

Ineta aa

2009-06-26 05:30

As,Ineta,gyvenau Londone 7metus,neseniai emigravau i Kanada(Toronto).I Lietuva buvau gryzusi,net pagyvenau metus...bet daugiau to nebedarysiu(nerizikuosiu Šypsena ) Pagyvenus kitur ,sunku vel gyventi lietuvoje.

Arvydas Žilys

2009-06-26 16:51

Sveiki, gyvenu JAV jau 10 metu. Jau pirmais metais jauciausi, kaad cia labiau mano namai nei LT. po poros sunkiu metu atsiveziau zmona ir du sunus. Zmonai cia nelabai patinka, bet vaikams cia namai. Lietuvon grize dar ne karto nebuvom, netraukia. Nebent smalsumas pasivaikscioti po vaikystes ir jaunystes vietas, paziureti, kas pasikeite. Tik tiek.

Iš viso įrašų: 327

odeta

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama