Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija (buv. K. Donelaičio vid. m - kla) - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 7

Ar prisimenam savo pirmąją dieną mokykloje ir pirmąją mokytoją?

Autorius:
Sukurta: 2009-04-13 01:46
Dalia K-G

Pasisakymų: 29

Sukurta temų: 9

2009-04-13 01:46

Ar prisimenam savo pačią pirmą Rugsėjo-1-ją?Ir savo pirmąją mokytoją?Ir ar mieli tie prisiminimai?

Buvau neįtikėtinai drąsi-ir dainą padainavau.Dabar nerizikuočiau apsijuokti.O pirmoji mokytoja buvo giminaitė,todėl dažnai trigubai reiklesnė man ir prisiminimai neliko labai malonūs...

Pirmąjame sąsiuvinuke, tada už rankos vedusi vienuoliktokė Gr.Čapskytė ,įrašė eileraštį...

Redagavo: (2009-04-13 06:53)
Kęstutis Mickevicius

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2009-04-13 01:49

prisimenu, kai dviliktoke vede kazkur, po to gavau atviruka.... turiu turbut iki siol ji.

Vytautas Daniliauskas

Pasisakymų: 19

2009-04-13 07:45

Kaip galima pamiršti savo pirmąją mokytoją , dar ir dabar kartais susitinkam per klasės susitikimus , o pačią pirmąją rugsėjo dieną - deja prisiminti sunku , kai pasižiūri į nuotraukas , tai prisimeni , bet kad iki smulkmenų , tai jau nelabai , perdaug jau metelių praėjo .KissesFlower

Nijolė Žylienė -Urbonaitė

Pasisakymų: 1

2009-04-20 22:23

O taip...prisimenu...kaip dabar pries akis mokyklos kiemas ir daug vaiku su gelemis...zinoma ir mokytoja...kuria labai mylejau, myliu ir su didziausia pagarba atsimenu .Tai mokytoja -Ona Baltrusaitiene.Labai Jai aciu uz ismokintas pirmasias raides....

virginija Klastaityte-Brazauskiene

Pasisakymų: 4

2009-04-21 02:14

Istikruju,savo pirmaji mokytoja tai labai gerai prisimenu,bet savo Rugsejo 1-osios,nebeprisimenu,gaila-per daug jau metu praeje...........

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-07-07 16:22

O taip, labai gerai prisimenu savo pirmąją mokytoją-tai buvo Regina Kriščiūnienė. Kažkodėl visi labai ją mylėjom ir į svečius vis verždavomės, kai ji išėjo auginti savo vaikelio. Dabar kai pagalvoju, kad penkiolika galvų svečiuosna atkeliautų   Reikėtų gerai pagalvoti, kur visus susodinti

Iš rugsėjo pirmosios prisimenu tik karių kapus Kybartuose, nes ten vyko didžioji šventė, ir kad nešiau prie Lenino paminklo geležinkelio stotyje gėlių puokštę, nes gyvenau netoliese ir buvau įpareigota gėles ten nunešti.

Danute Kūnienė-Navikauskaitė

Pasisakymų: 4

2009-08-12 19:32

Aš prisimenu savo pirmąją mokytoją ir kaip vedė vienuoliktokė už rankos į pirmąjį skambutį.Rankose laikiau gladijolių puokštę.Ir gavau sąsiuvinį nuo tos abiturijantės,kurį turiu ir dabar po 36 metų.O mokytoja buvo Slavėnienė.

Iš viso įrašų: 7

o,kaip greit prabe..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama