Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 10

Siais metais jubiliejine Juros svente

Autorius:
Sukurta: 2009-04-14 13:37
Valdemaras von Koss

Pasisakymų: 20

Sukurta temų: 11

2009-04-14 13:37

Š.m. liepos 31d. - rugpjūčio 2 d. Klaipėdoje bus švenčiama jubiliejinė 50-oji Jūros šventė, kurios metu pirmą kartą Lietuvos istorijoje uostamiestyje finišuos pasaulinė regata „The Tall Ships' Rases 2009“.

vaiva juknelyte

Pasisakymų: 7

Sukurta temų: 0

2009-04-16 17:50

vau, cia tikrai  tai bus klaipedoje... tai reiks gryt butinai paziuret siu zveju sventes

Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-17 00:08

Kiek pamenu, dažniausiai Klaipėdiškiai važiuodavo lauk iš gimto miesto, nes per tą šventę neįmanoma nei linksmintis, nei kur nors pasibūt. O ką jau kalbėt apie perėjimą per centrą. Asmeniškai man, per daug žmonių susirenka, kaip tokiam miestui.

Audrone Karinauskaite-Butkiene

Pasisakymų: 1

2009-04-17 12:38

Edgaras Smilgys Šiandien 00:08 rašė:

Kiek pamenu, dažniausiai Klaipėdiškiai važiuodavo lauk iš gimto miesto, nes per tą šventę neįmanoma nei linksmintis, nei kur nors pasibūt. O ką jau kalbėt apie perėjimą per centrą. Asmeniškai man, per daug žmonių susirenka, kaip tokiam miestui.

O kas tam musu miestuj, pats sauniausias miestas visoj Lietuvoj!!!!   

o ir svente puiki ir pasilinksmini ir koncertu paziuri ir vaikam daug atrakciju. O kam triuksmas netinka tas gali tas 3dieneles ir namie pasedet. Edgarai negi toks surugelis uzaugai   

2009-04-17 13:01

Šypsena Neužaugau Mirktelėti

Miestas tai geriausias, bet esmė, kad žmonių per daug. Nėra kur nueiti, nėra kur pasedėti ir nėra kaip praeiti.

vaiva juknelyte

2009-04-20 19:47

tai tam ir sventes, kad butu daug zmoniu, ir linksmai laika visi praleistume... o kam nepatinka tos grustynes gali  vaziuot ta savdgali kitur....

man tai patinka tokios sventes.... nes suvaziuoja gimines draugai... ir einam linkmintis....

Ovidijus Kasiulis

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2009-04-22 09:40

Būtų gerai, kad renginiai vyktų Vasaros Estradoje. Ten gali ir atsisėsti, ir viskas matosi, kas ant scenos vyksta. O Anikės aikštėje- grūskis tarp žmonių ir , jei, žiūrovų daug, nieko nematysi. Šventė šiaip tai geras dalykas, na, nebent tiems, kas senamiestyje gyvena, tai triukšmas per kelias dienas atsibosta, ir laiptinės jų namuose labai prišnerkštos lieka. Bet tai jau kita tema...

Sigita Martišienė

Sukurta temų: 1

2009-04-22 10:23

man kaip atvaziuojanciai tai viskas gerai su tuo triuksmu. gi kartais reikia, kad padrebintu jusu klaipedietiska ramybe - neuzmigsit, labaiu ivertinsit ja. Man Klaipeda - toks ramybes isikunijimas, toks zmoniu atsipalaidavimas,... jokio lekimo, rodos zmones visai kitaip ziuri i viska, neisitempe ir nenervuoti. labai faina. taigi galiu tik isivaizduoti, kad daznam vietiniam ta juros svente - didelis balaganas, bet is tiesu gi juk faina, tiek sveciu suplaukia, kad grista i gimtasias vietas, atsivesdami tunta draugu ir savo seimos nariu.. o jei dar ekonomini efekta Klaipedai (viesbuciu, kaviniu, transporto, muziejaus), va neaisku tarp tu muges prekeiviu kiek is pacios klaipedos yra, speju mazuma, bet gal ir patiems klaipedieciams idomu isigyti kazka nekasdien sutinkamo. ar lankotes Jūros Šventės mugese, renginiuose, klaipedieciai? kaip patinka?

vaiva juknelyte

2009-04-23 12:22

sveiki, as jeigu gryztu, kai yra svente, tai nueinam... visdelto svente 1 karat metuose.... ir nemanau kad klaipedieciam tas savadgalis kancia.... nes juk daugiau tokiu svneciu nera per metus.... man gaila pagalvot kad kai kurie klaipedieciai sneka nelabai patenkinti apie sias sventes.... juk tai pelnas miestuj... kuodaugiau zmoniu tuo geriau miestuj... juk tai turizmo sritis....o kad lieka gatves ir prie iejimu apsiuslinta... tai juk tai vienas savdgalis metuose.... kad ir per metus prie ijejumu yra prisiuklinta.. tai nereikia sakyt, kad tik per svente...

Valdemaras von Koss

Pasisakymų: 20

Sukurta temų: 11

2009-04-26 13:36

Sigita Martišienė 2009-04-22 10:23 rašė:

man kaip atvaziuojanciai tai viskas gerai su tuo triuksmu. gi kartais reikia, kad padrebintu jusu klaipedietiska ramybe - neuzmigsit, labaiu ivertinsit ja. Man Klaipeda - toks ramybes isikunijimas, toks zmoniu atsipalaidavimas,... jokio lekimo, rodos zmones visai kitaip ziuri i viska, neisitempe ir nenervuoti. labai faina. taigi galiu tik isivaizduoti, kad daznam vietiniam ta juros svente - didelis balaganas, bet is tiesu gi juk faina, tiek sveciu suplaukia, kad grista i gimtasias vietas, atsivesdami tunta draugu ir savo seimos nariu.. o jei dar ekonomini efekta Klaipedai (viesbuciu, kaviniu, transporto, muziejaus), va neaisku tarp tu muges prekeiviu kiek is pacios klaipedos yra, speju mazuma, bet gal ir patiems klaipedieciams idomu isigyti kazka nekasdien sutinkamo. ar lankotes Jūros Šventės mugese, renginiuose, klaipedieciai? kaip patinka?

Nu manau butu nuodeme jeigu budamas Juros sventeje,nenueiti i muge.As bent jau visa laika ten nueinu,as esu pats keramikas tai ir draugu sutinku.

Iš viso įrašų: 10

GRAIKIJA

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama