Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 8

informacija apie dekoratyvivius zuikucius

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-04-18 11:07
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-18 11:07

Apibūdinimas:
Charakterio savybės: draugiškas, nuovokus, paklusnus
Suaugusio gyvūno svoris: iki 2,5 kg
Vidutinė gyvenimo trukmė: 10 metų
Rekomenduojamas: šeimoms, kuriose yra vaikų

Išvaizda. Vidutinio dydžio mielų triušiukų veislė. Jį nesunku atpažinti pagal nulėpusias ausis. Kailis - minkštas ir tankus, spalvų ir tekstūrų įvairovė siekia net iki 40.

Charakterio savybės. Triušiai – meilūs, geraširdžiai, draugiški, kompaniją mėgstantys gyvūnai. Juos labai lengva ir paprasta prisijaukinti bei mokyti. Šeimininkai šios veislės augintinius apibūdina kaip judrius, žaismingus, mėgstančius prisiglausti ir šukuotis. Taip pat jie linkę gerai sutarti su kitais naminiais gyvūnais, tokiais kaip, pavyzdžiui, jūrų kiaulytė. Triušiai labiausiai aktyvūs būna anksti ryte ir naktį, o dieną jie labiau linkę miegoti.
Paprastai jie nesikandžioja, tačiau stipriai išgąsdinti gali įkąsti arba įdrėksti.

Priežiūra. Šie gyvūnai nereikalauja didelės priežiūros. Jų maudyti nereikia, nes savo kailį jie puikiai išsiprausia patys. Reikia nepamiršti vieną kartą per savaitę sušukuoti ir karpyti nagučius, o ypač jei triušiukas, lakstydamas ant minkštų grindų, neturi galimybės jų nusidilinti.
Tai labai švarūs ir pigiai išlaikomi gyvūnai.

Maitinimas. Kad triušiukas būtų sveikas ir energingas, jam reikalingas teisingai subalansuotas maistas. Tačiau jų išlaikymas nėra brangus. Idealus maisto derinys:
• 1 stiklinė geros kokybės triušių pašaro (kas dieną).
• Mažą saujelę šieno (kas dieną).
• Bent vieną kartą per savaitę šviežių vaisių ar daržovių (pvz., žiedinių kopūstų, špinatų, morkų, kukurūzų, petražolių).
• Šviežio ir švaraus vandens (nuolat).

Įspėjimas. Niekada triušiukų negalima kelti už ausų, nes jiems tai sukelia didelį skausmą. Na, o jei triušiuką paleidžiate laisvai bėgioti po namus, tuomet ypatingai saugokite laidus, kad triušiukas jų negraužtų.

Dėl gyvūnų esančių pardavime, teiraukitės savo miesto KIKA parduotuvėse

L Jasiūnienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-09-07 23:30

O dar galiu dadeti is savo asmenines patirties, kad jie labai bailus, ir geriau toliau nuo ju laikyti kates, sunis, paukscius, na visus gyvunelius, nes jie gali labai ju issigasti ir patirti dideli stresa, soka ir nuo to mirti. Taip atsitiko ir mano grazuolei. JI gyveno pasmane lauke triusiu namelyja ir viena diena radau ja gulincia ir nejudancia tik matesi, kad vis dar kviepuoja, tai va nuveziau pas daktara , bet tas padet nieko negalejo, ten ji ir mire ir daktaras pasake, jog sveikas, grazus triusis buvo, o del ko mire pasakyt negali, tikriausia kazko labai issigando, kates ar kito gyvuno, arba didelio kokio garso.

Renata Juciūtė

Pasisakymų: 2

2009-09-08 11:31

Na, mano triušiukė prieš katiną labai jau drąsi, apuosto, prieina artyn. Nors katinui nelabai patinka, bet ir nieko jai nedaro. Tai net nežinau...

Sandra Petraityte-Pocevičienė

Pasisakymų: 1

2009-09-08 15:18

Nepasakyčiau, kad labai jau puolantys į stresą. Šunys maniškį triušiuka po sodą vaiko, kai nusibosta gryžta į narvelį. Kol kas gyvena Šypsena

Rūta Kastantinavičiūtė

2009-09-21 22:25

Kad tokie bailus sie triusiai negaleciau pasakyti... Mano triusiukas kaip tik yra smalsumo isikunijimas Kvatotis eina arti prie kiekvieno gyvuno, bet zinoma, jeigu kitas gyvunas pradeda ji uostineti ar vaikytis, tada tai jau deda i padus.

L Jasiūnienė

2009-09-22 17:53

Na mano nelabai susidurdavo su kitais gyvunais, mes nelaikom nei kaciu nei sunu, tai matyt netoks atsparus jiems buvo, nes buvo kazkada i musu kiema kate uzejus tai triusis is proto kraustesi ja pamates, narveli vietos nerado

Rūta Kastantinavičiūtė

2009-09-22 19:57

Na mano zujkis taip pat su kitais gyvunais nelabai matosi... Kambariokai laike seska, tai mano Kukiui labai idomu budavo patekti i ta kambari, kur seskas gyvena, bet viena karta seskas taip uzvijo, kad ta diena labai keistai zujkis elgesi. Matesi, kad issigando, nors siaip smalsumo isikunijimas Kvatotis po to vel ir vel lindo i kita kambari. jis toks prie chebros, nori bendrauti Kvatotis

Rūta Kastantinavičiūtė

2009-09-22 20:00

Ir dar galiu pridurti, jog zujkiai (bent jau mano) yra be proto pavydus! Laikinai turejom sarpeju, tai kas ten zujkiui daresi, taip demesi i save atkreipinejo, ant ranku noriai ejo, ko nepasakyciau, kad megsta. arba jeigu jaucia kad bute yra kitas zujkis, tai vel geruoliu patampa. o siaip labai negmegsta buti ant ranku Nuliūdes

Iš viso įrašų: 8

Pavasaris 2013

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama