Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 25

Lietuviai-----"pigi" darbo Jega Uzsienyje?

Autorius:
Sukurta: 2009-04-19 22:51
Rasa K

Pasisakymų: 22

Sukurta temų: 3

2009-04-19 22:51

tiek Televizijoje, tiek Spaudoje susiduriame su nemaloniu Faktu: lietuvia---pigi darbo jega.

Ar mes tiktai tinkame: Fabrikuose skaiciuoti Salotas? Plantazuose raveti Braskes? Tempti Statybose plytas?

Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-13 21:28

Deja ne visu musu protai ir galimybes vienodos ,tad manyciau reikia visokiu darbo ranku ir nieko cia gedingo ....

Rasa K

2009-06-13 21:34

sveika miela Dalia...gedingo zinoma cia nieko nera...as suprantu, kad visu musu pradzia nera lengva, visi turime is pradziu isivaziuoti...bet  ar daugelis pajege is "pigaus" darbo pereiti i "nepigu"..?

2009-06-13 21:45

Sveika Rasa Šypsena...kiekvienam is musu dievulis atseikejo skirtingai ir ta mes visi suprantam .Ir dar manau ,kad daug ka lemia pacio zmogaus ne tik galimybes ,bet ir susiklosciusi situacija gyvenimo vingiuose...

2009-06-13 21:47

Ar teko paciai patirt 'pigios' darbo jegos kelia ?

Rasa K

2009-06-13 21:52

oiii...Dalia zinoma..indu plovimas restorane iki 3 val, nakties, daugiaauksciu namu laiptu plovimas..ir tt. bet pastebetina, kad mano darbai pamazu keitesi i aukstesni lygi

2009-06-13 21:58

ir....

2009-06-13 22:00

man taip pat 'nemazai' juodo darbo  teko paragauti ,nors ir turiu a.issilavinima...,bet yra zodis 'reikia' !

Rasa K

2009-06-13 23:02

Dalia Vaitkute/Leskauskiene Šiandien 21:58 rašė:

ir....

na..ir darbu lygis kilo...perejau i Cinemaxx ( kina ) sedejau kasoje, dirbau drabuziu parduotveje- pardaveja, kilimines dangos firmoje ( dizaino biure ) tai jau cia tie mano geresni darbai

Rasa K

2009-06-13 23:08

as puikiai suprantu tuos zmones, kurie isvaziuoja trumpam laikui uzsikalti pinigelio ( kadangi dabartine situacija to reikalauja )...as sutinku su tavo teiginiu, kad ne kiekvienas turi vienodas galimybes, taciau as esu nuomones kad ne kiekvienas is jam duodamu galimybiu masto placiau...daugiausiai yra apsiribojama dabartine Situacija, dabartinemis pareigomis nir neziurima auksciau ( cia mano Nuomone ).

as nezinau kaip Anglijoje ar kitose salyse yra, bet esu isitikinusi, kas beldzia tam bus atidaryta....o daugelis to nebando.

2009-06-14 00:10

maybe you'r right Šypsena maybe you'r wrong  : )

Rita Pankuniene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-07-20 19:49

Sveikos merginos Šypsena.  visiems pradzia nebuna lengva (as nekalbu apie tuos kurie viska turejo ant lektutes).. bet is tiesu, jeigu nori.. tobuleti isties gali visi... priklausomai nuo to kokius prioritetus susidedam.Mano atveju.. pirmus metus tvarkiau namus.. po to perejau dirbti i 'customer service'.. nors tvarkydama namus uzdirbau kur kas daugiau... na o dabar darbuojuosi finansu srityje, ir nors tai ne visai tai ka studijavau Lietuvoje... esu laimingaŠypsena.

Rasa K

2009-07-21 22:19

Sveika Rita, as manau svarbiausia yra ne uzdirbamu pinigu kiekis, bet dirbamas darbas, bei savo paties tobulinimas sveciose salyse...

Rita Pankuniene

Pasisakymų: 3

2009-07-22 23:00

sutinku Šypsena

Rasa K

2009-07-22 23:06

2009-11-12 13:01

Sutinku,pigi darbo jega,bet reikia irodyti,kad tu vertas esi didesnio atlygio uz savo darba!

Rasa K

2009-11-12 13:04

sutinku su tavim Dalia, kad svetimose salyse i mus ziuri labai kritiskai, bet viskas priklauso ir nuo paties zmogaus sugebejimo bei ryzto kazka pakeisti

remigijus juknevicius

Pasisakymų: 2

2010-02-16 12:36

AS SUTINKU SU RASOS ZODZIAIS PAIMTAIS IS BIBLIJOS. BELSKIS IR TAU BUS ATIDARYTA NA NE VIENOS GAL BUT NE TRECIS DURYS BET VISTIEK KAZKAM PATIKSI IR KILSI TOLIAU NA NE APIE ISVAIZDA KALBU PACIOJE PRADZIOJE AS DIRBAU TIKRAI  TIK UZ KELETA SVARU , BET LAIKUI BEGANT TOBULEJO KALBA ,TOBULEJO DARBAS ,DAUGIAU PAZINCIU DRAUGU IR SIUO METU ,NA KRIZES METU UZDIRBU LYGIAI TIEK PAT AR SIEK TIEK DAUGIAU, NEI TOS PACIOS SPECIALYBES ANGLAS.NERA KA SLEPT AS DIRBU STALIUMI TAS DARBAS MAN PATINKA BET STATYBU APLINKA NUSIBODO ,TAI PLANUOJU KEIST SPECIALYBE, BET NE APIE TAI ,O KODEL DAUGELIS NEBELDZIA . TAI GALVOJU LIETUVISKAS SANTURUMAS NELYSTI I AKIS, KALBOS BARJERAS ,O SIAP DAUGELIS LIETUVIU TIKRAI YRA DARBSTUS IR ATSAKINGI  TIK DAUGIAU DRASOS IR NENULEISTI RANKU

Inga Rahkonen

Pasisakymų: 4

2010-02-19 18:15

Sveiki,tikrai nesutinku su tokiu faktu.Pati gyvenu uzsienyje jau 8m.Pabaigiau studijas kartu su suomiais,dirbu darba pagal specialybe ir gaunu toki pati atlyginima kaip ir vietiniai gyventojai.Ir tikrai,per visus tuos metus nebuvo jokios diskriminacijos.Manyciau,labai priklauso nuo pacio zmogaus poziurio kaip i tave reguos aplinkiniai

2010-07-19 13:54

anksciau lietuviai,dabar bulgarai ar rumenai... taip jau yra.zinoma tai nuo salies skiriasi,nereikia pamirsti.as atvaziavau i vokietija pries desimt metu ir buvau ta vadinama "pigi darbo jega".kodel? paaiskinimas paprastas.nebuvo registracijos,nebuvo darbo leidimo.galejau su darbdaviu deretis,bet kur garantija jokios! tokios buvo salygos.reikejo kovoti,kad darbo leidima gauti, specialybe isigyti,kad geresnis darbas butu.bet ka galime pavadinti geresniu darbu? vienam bus vienas,kitam kitas

Redagavo:
userPhoto
(2010-07-19 13:57)
Iš viso įrašų: 25

Nauja MAXIMA drabu..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas