Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 29

Rūšys. Kolekcijos

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-04-20 11:21
Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-20 11:21

Kiek ir kokių rūšių orchidėjų auginate?

Mireta Poškute - Krecu

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-07-14 11:45

... auginu tris  

kokia parašysiu paskui.. .esu darbuke

Ina Miseviciute-Grigiene

Pasisakymų: 31

2009-07-14 16:54

pas mane liko dvi  phalaenopsis, o turejau tris,viena nunyko , nors ir bandziau persodinti, ziema isbuvo ,o paskui pradejo lapai po viena gelsti ir numire visai . Dabar liko balta ir geltona, buvo dar ruzava

Dale Brokat

Pasisakymų: 2

2009-07-14 22:37

As isijijau tik siemet dvi orchidejas.Viena jau perzydejo,kita dar zydi. Gal kas nors is patirties galit pasakyti ar jos zydi antra karta?? ir po kiek metu mazdaug? Kaip teisingai priziureti,kad jos manes nenuviltu ir prazystu??

Mireta Poškute - Krecu

2009-07-15 12:19

...as irgi maniau, kad jas sudetinga auginti, bet pasirodo , kad  nelabai..

Pamenu ,pirma karta nuzidejo..  Nukirpau stiebeli kuris nuzidejo..Visa ziema pratunojo ji man tylei..

Ir pavasarejant pradejo leisti sviezia sakele ant kurios dabar puikuojasi ziedu kruvele!!!    Zydi jau 5-ta menesi  Dar dvi yra siuo metu nuzydejusios..Laukiu..Tikiuosi ir jos mane pradziugins

Ina Miseviciute-Grigiene

2009-07-15 13:25

pas mane tai dabar pastebejau kad balta mano orchideja is po lapo pradejo leisti ne sakni bet tikriausiai bus ziedastiebis naujas, nors dar yra senasis kotas kuris nuo puses pasidalines i dvi dalis , ant vienos 11 o kitos 10 ziedu, ir gavau as ja zydincia pradzioj kovo per savo jubilieju

Dale Brokat

Pasisakymų: 2

2009-07-15 22:26

Dekoju,Mireta, uz patarima, tikiuosi prazydes ir maniske antra karta.

Ina, neisivaizduoju, kaip atdodo tavo baltoji su tiek daug ziedu. Gal gali ideti jos nuotrauka

Ina Miseviciute-Grigiene

2009-07-16 08:41

as pati dar nemoku kaip reikia ikelti nuotraukas, bet kai grys sunus paprasysiu kad ikeltu, tikrai ispudingai atrodo, matosi kad zmogus is visos sirdies dovanojo

Mireta Poškute - Krecu

2009-07-16 11:13

... laukiam  foto 

Redagavo: (2009-07-16 11:15)
Ina Miseviciute-Grigiene

2009-07-16 11:18

dar truputi reiks palaukti, nes ti po savaites gryzta, tai kai tures laiko butinai ides ir paprasysiu kad mane ismokintu, kap tai daryt

Virginija Rakauskaitė (Vingrienė)

Pasisakymų: 3

2009-07-29 09:53

Čia mano nedidelė kolekcija:

Cambria Burrageara nelly isler
Cambria Tahoma Glacier
Cattleya 3 vnt.
Cymbidium (žalsvas) 

Dendrobium kingianum
Dendrobium phalaenopsis (D.biggibum)  (3 vnt. visi skirtingos formos žiedais)

Epidendrum
Epilaeliocattleya ''Don Herman''

Ludisia discolor

Masdevalia NOID
Miltoniopsis 2 vnt.

Oncidium "Sweet Sugar"

Paphiopedilum
Phalaenopsis (6 vnt.)

Redagavo: (2010-07-11 12:04)
Violeta Malikėnienė

Pasisakymų: 3

2009-07-29 21:40

Mano violetinė orchidėja žydės trečią kartą per metus, neseniai baigė žiedelius mesti, o jau kitas žiedastibis ruošias žydėt  Turiu dar baltą, žalsvą. Labai gražios gėlės ir džiugina ilgai.

Ina Pečeliūnienė

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2009-08-18 19:38

Senukuose maciau pirkti visokiausiu orchidejukitokiu nei maximoj kad buna

2009-08-20 21:32

Mama ju daug turi.. Isvaziavau studijuoti ir pati viena siandien nusipirkau.. Mano patirtis su gelemis ne kokia, todel bijau del sios.. tokia mazyte, kolkas tik 5 ziedeliai dar2 - 3 ruosiasi issiskleisti. Turi toki klaisimuka.. Kai gelyte nuzyti reikia nukirpti tik stiebo virsunele, kur buvo ziedeliai, ar gera puse stiebo? Gal ir kvailokas klausimas, bet kaip pirmoji gelyte tai dar man daug mokytis auginimo paslapciu.. :}}

Ina Pečeliūnienė

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 1

2009-08-21 07:23

Reikia nukirpti stiebo virsunelebet as tai kerpu ties 3-4 nuzydejusiu ziedeliu, ir viskas buna tada liuxsekmes auginant 

2009-12-29 12:33

o as jau nebezinau kiek turiu, dabar bandysiu suskaiciuoti:

Camria, Vanda, Cymbidium, dendrobium (2vnt), Miltonia, Paphiopedillum, phaloenopsis (11 vnt) isviso 18

2010-06-06 21:57

Tania S 2009-12-29 12:33 rašė:

o as jau nebezinau kiek turiu, dabar bandysiu suskaiciuoti:

Camria, Vanda, Cymbidium, dendrobium (2vnt), Miltonia, Paphiopedillum, phaloenopsis (11 vnt) isviso 18

Ocho ,kaip oranzerijoje...

2010-06-06 21:59

Neegzistuojantis vartotojas 2009-08-20 21:32 rašė:

Mama ju daug turi.. Isvaziavau studijuoti ir pati viena siandien nusipirkau.. Mano patirtis su gelemis ne kokia, todel bijau del sios.. tokia mazyte, kolkas tik 5 ziedeliai dar2 - 3 ruosiasi issiskleisti. Turi toki klaisimuka.. Kai gelyte nuzyti reikia nukirpti tik stiebo virsunele, kur buvo ziedeliai, ar gera puse stiebo? Gal ir kvailokas klausimas, bet kaip pirmoji gelyte tai dar man daug mokytis auginimo paslapciu.. :}}

Istikruju tai man ir dar neaisku,ar nukirpti ar palikti kol nudzius.....nes vieni daro vienaip,kiti kitaip ir visiems auga ,zydi ir toliau...As padariau ir pirma ir antra arianta,ziuresiu kas is to iseis,tikiuosi laukimas ,pateisins visus lukescius..

Asta Jocienė

Pasisakymų: 1

2010-06-09 12:15

Aš taip pat neseniai pradėjau auginti šiuos grožius. Prisiskaičiau, kad reikia nukirpti nužydėjus, bet labai džiaugiuosi, kad to nepadariau - jau sukrauti dar keturi pumpurai pačioje viršūnėje. Šypsena

Rasa Weber

2010-06-09 13:57

O man atsitiktinai pasiseke, tiksliau is tingejimo kuri laika nenukirpau, o paskui ziuriu, nauji ziedai kraunasi...dabar nekerpu, nebent nudziuves stiebas.

Iš viso įrašų: 29

Roma 50 su dukra

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama