Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 10

gera buti tevais

Autorius:
Sukurta: 2009-04-22 14:32
Daiva t

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-04-22 14:32

sveiki visi,matau kad buremes i kluba o forumo nera  na gal kas nori papasakot kaip sekasi kurt seima,kaip auga atzalos ar seip kas nors smagaus vyksta seimoje.

na man labai smagu augint 2 mazus vaikucius,kiekviena diena kupina siurprizu,vaikai auga ir vis kanors nauja ismoksta.sukiesi namie kaip vovere,nuo vieno prie kito vaiko,nt nelieka laiko sau.idomu kaip jum sekasi augint vaikus,ka veikiat su vaikais?kuom uzimat vaikus kad ramus butu? pasidalinkit savo seimyninem bedom ir dziaugsmais.

Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-26 21:36

Aš auginam tris sūnus,pagramdukui tik ketvirtas mėnuo,tai žodis -suktis-man gerai pažįstamas,ypač auginant berniukus...Kadangi žadu grįšti į darbą,kai tik turėsiu tam minimalias sąlygas,tai kantrybės reikės dar daugiau...Gal kas norės pabendraut-maloniai lauksiu

Sigita Cerkasoviene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2010-05-31 18:40

sveiki,aš auginu berniuka(9metai) ir mergaite(5 metai).rupesciu su jais netruksta,ypac su sunum,tikras neklauzada.vaikus augint zinoma smagu,bet kadangi abu serga bronchine astma,tai bedu per akis,kiekviena menesi sergam.bet dabar jau neisivaizduoju kaip galeciau gyvent be vaikuciu

2010-05-31 19:25

mano brolio sūnus sirgo astma,penkis metus gėrė ožkos pieną,bet padėjo,pats geriausias,tai kumėlės pienas,tik šiais laikais kur jo gauti .O vaikai- tai gyvenimo prasmė-man kažkada pasakė,kad neturėsiu vaikų,tad esu patyrus ir kitokį gyvenimą...,bet užsispyrimo ir kantrybės dėka turim tris bachūriukus...

2010-09-21 16:11

Labukas visiems,esu nejauna mama,bet sirdyje tai jauna.Man jau 40,turiu du puikius grazius vaikus.Sunui 15met,lanko plaukima,o dukrytei jau 2 metukai.Esu laiminga mama,stengiuosi but gera mama.Kaip sako mazi vaikai mazi vargai,o dideli vaikai didelivargai.Kas taip tai jau taip,o bedu ir vargu pas visus juk yra mazesniu ar didesniu.Dukryte truputi kitokia nei kiti vaikai,taciau prie to jau visi esame priprate,todel neverkiam ir nedejuojam,bet gyvenam sau graziai.Juk gyvenimas yra grazus

Evelina Spangelevičiūtė - Špakauskienė

Pasisakymų: 3

2010-10-30 11:19

Sveiki aš turiu vienturtėle , kol kas taip manau jai dabar neseniai suejo 2 metukai . O sukimasis po namus kaip voverei man gerai pažystamas. Kažkaip netyčia radau jūsų klubą ir man pasidarė įdomu irgi ką jus veikia kaip gyvenat? ar gimus vaikams įvedete kokias nors naujas švenčiu tradicijas ar ne?

2010-10-30 11:29

Kol musu mazoji augo iki vienu metuku,kas menesi nusipirkdavom pyrago ir degdavom tiek degtuku kiek menesiuku.Vakar jau du metukai ir trys menesiukai,tai jokio pyrago.

2011-01-12 19:01

as esu raminta mikolaitiene mano vyras paslaidauja tai hui paimios kiek ten tu vaiku ale svietan palaidei tai ku daryt a?

2011-01-12 19:26

Manau vaikai niekad nebus ramus augdami,nes jiems viskas idomu,jie yra smalsus viskuom besidominantis ir t.t.O jei namuose dar daug vaikuciu,tai nemanau,kad kazkaip ir liktu daug laiko vaikams,kai reikia ir tvarkytis,valgyti padaryti ir t.t.ir negerai kai mes moterytes pamirstame save.Kol mazi vaikai tikrai galime juos sudominti viskuom,ir valgiu darymu,jei mergaite,manoji jau turi 3metukus,mes daznai ir ji pati delioja puzles,isigyjome suniuka,smagu,o berniukams jau po 15m.tai faktas kompiuteris,kitas sportuoja,manau tik padeti jiems galiu,o per iseigines ,kad atitrukti nuo visko islekiam i baseina

Eglė Juozapavičiūtė

Pasisakymų: 1

2011-02-01 18:36

Man mama buti tai kaskas yra nepaprasta.as ja tapau deviniolikos. ves vaikas tai nuostabiausia kas gali nutikti pasaulyje. Kai jie auga, pamatai kaip jis bando suvokti pasauli, kaip i ji reguoja...........

Iš viso įrašų: 10

gamta-musu namai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama