Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 39

susipazinkime!

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-04-26 21:01
Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-26 21:01

as ka tik isirasiau i si kluba taciau ziuriu, kad mazai kada uzsukat cia. buvo klausta kokiuose miestuose gyvenat, atsakyta tik vienos paneles. tai gal papasakosit ka nors placiau apie save? ar tik siaip pazaist sukurtas sis klubas? a presto!!!

inga masiulyte

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 1

2009-04-28 09:47

ciao!

tavo tiesa,as isirasiau,bet kol negaunu zinutes i emaila,tol cia neuzsuku..as gyvenu mazam miestely,Monferrato kalvose(provincia di Alessandria),12 metu..to priezastis-istekejau uz italo..matau kad visos esam siaurinej daly,bet ne per arciausiai..pazystat lietuviu gyvenanciu cia italijoj?as ne..zinau kad netoliese gyvena kai kas,bet neteko pazinti..

2009-04-28 10:56

mlonu, kad Inga parase ir dekui Ievai Meskaitei, kad prieme draugyste. o dar kas nors atsilieps? juk mes 5 nares siam klube, ne taip jau ir daug. iki greito!!!!!!!!!!!!!!!!

ieva meskaite

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-04-29 18:11

As Italijoj gyvenu apie 5 metus,atvaziavau studijuot,o pasilikau kai istekejau uz italo.Siaip gaila,kad taip toli viena nuo kitos gyvenam.O lietuviu ir as beveik nepazistu,ju cia beveik ir nera.Italijoj ne kaip Anglijoj ar Airijoj...

2009-04-29 23:09

labas Ieva, o kur tu taip toli gyveni? ka gero veiki? as irgi esu istekejus, mano vyras is tuniso, kartu turim bara parmos centre.  pazystamu lietuviu cia yra plius mano sesuo ir keleta giminaiciu turiu, neliudna. liudna, kad toki lietus ir siuo momentu Aleksandrijoj nekoki reikalai, tikekimes, kad Ingai Masiulytei viskas gerai, juk ji gyvena ten netoli. kaip italai sako "in bocca al lupo" Inga! kai tik prisesi prie kompo duok zinot kaip tu ten. iki

inga masiulyte

2009-04-30 12:31

sveikutes!!

stai ir as!cia tikrai labai daug sunkumu iskele lietus..ir ne tiek del upes Po,ji pakilo bet neuztvinde,bet del suirusiu keliu.as gyvenu kalvoj,ir kai reikia atvaziuoti i apacia,turiu apvaziuoti didziuli rata,o kai veluoji ar skubi..tai vos ne rally tampa..bet siandien nusvito saule..o rytoj mano gimtadienis..

idomu cia rasti lietuviu italijoj..as bandziau isirasyti i oficialu lietuviu kluba.. nesamone...

Ieva,kur tu gyveni??

2009-04-30 15:57

tai gerai, kad viskas tvarkoj ten pas tave, ar gavai mano e-mail? aplamai tai cia yra lietuviu bendrija, milane. jie daro susitikimus, visada per kaledas ir velykas buna misios su lietuviu kunigu, kuris atvaziuoja is romos ir taip kada suruosia kokias vakarienias. as dar nebuvau nei vienam susitikime taciau mano pussesere visada varo, sake, kad linksma buna.tai ze kai atsils orai, galetum ir susiburt klubo nares, ka manai? cia kaiptai nesimato klubo ikurejos! na ka gero savaitgalio...

ieva meskaite

2009-04-30 17:58

As gyvenu Gallarate (VA),netoli Milano.Lietuviu beveik nepazistu,nors paskutiniu metu galvojau kada nueit i tuos susirinkimus.

O Inga sveikinu su Gimtadieniu (skaiciau,kad bus ryt,bet as isvaziuoju) ir linkiu viso ko geriausio!

Gero savaitgalio!

vilma alejunaite

Pasisakymų: 1

2009-05-01 18:40

sveikutes,malonu susipazinti..as gyvenu lodi,netoli milano.

2009-05-04 01:07

labukas visoms, kaip matau dauguma esat prie milano ir man reikia tik pusantros valandos, kad buciau miesto centre netaip jau ir toli. linkiu geros savaites pradzios. iki...

inga masiulyte

2009-05-04 11:12

aciu Ievai uz sveikinima!matau kad visos turim galimybe atvaziuoti iki milano.butu idomu susitikti!!as birzelio pradzioj turbut vaziuosiu i lietuva..

erna juozapaviciute

Pasisakymų: 9

2009-05-13 10:35

u lia lia  atleiskit kad nepasirodziau,, kad buvo kompas uzluzes...ir beje nesitikejau kad jusu jau cia tiek daug bus.... beje as gyvenu milane.....mat esu visida pasiruosusi susitikt jei rastumet laiko .............

erna juozapaviciute

Pasisakymų: 9

2009-05-13 10:38

beje seip as esu isirasiusi i lietuviu bendruomene bet lankausi mazai, ne dazniausiai jis daromas savaitgali(as dirbdavau) taip ir isejo.seip pirma menesio penktadieni yra visada organizuojamas susitikimas kokiam nors bare, milane. si menesi pramiegojau......

gina venckauskaite

2009-07-11 00:28

sveikutes. as italijoje gyvenu jau 8 metai miestelyje Asti. auginu du sunelius ir mokausi. malonu butu pabendrauti

gina venckauskaite

2009-07-15 22:34

matau kad nelabai cia nori su manim draugauti 

2009-07-16 19:20

labas Gina, nekalbek nesamoniu, cia kaip tik ruosemes susitikima, kad geriau susipazint, o tu sakai, kad nieks nenori su tavim bendraut. maciau, kad mokiniesi grozio mokykloj. as irgi praejau kursus milane di trucco coretivo, na manau kai susitiksim, daugiau paplepesim. tu atvaziuosi prie juros? ten nuo asti netoli liguria. iki greitu!

gina venckauskaite

2009-07-17 00:05

o labas inga! matau kad tu cia daugiausiai pasireiski. malonu susipazint.labai musu cia mazai italijoje ziuriu. ir vien tik merginos kazkodel. o del juros tai nezinau ar pavyks atvykti. o jus susitinkate vienos ar su seimom?

2009-07-17 01:46

ne, italijoj musu pakankamai ir ne tik merginos. siam klube musu nedaug, o cia klase lt. yra dar vienas lietuviu klubas, neatsimenu kaip vadinasi, man sake pussesre. bet ten ne tik lietuviai bet ir italai kurie turi kazkokiu rysiu su lietuva. o prie juros tai kaip kas nori. as busiu su mama, o jus manau, kad atsivesit savo vaikucius, kuo daugiau liaudies tuo geriau ir idomiau, o ypac prie juros. labanakt ir iki rytdienos!!!!!

inga masiulyte

2009-07-17 12:12

labas visom!o su Gina mes gana artimai gyvenam.butu labai smagu kad atvaziuotum prie juros!gal kai kam bus toloka,bet vienam kartui galima istrukti!as atvaziuosiu viena,pasidarysiu atostogas...galesiu plaukti kur noresiu ..ir nieks nuo kranto nesauks kad per toli....manau, kad bus smagu,galesim kalbeti lietuviskai!!!!

iki greito pasimatymo!!!!

gina venckauskaite

2009-07-17 21:14

labas ir tau inga! tai tu nizza monferato gyveni? as ten kartais atvaziuoju apsilankyti . butu idomu susitikti tikrai tik kad kita sekmadieni svencime mano sunelio gimtadieni. kad ir kaip noreciau negaliu.. galbut kita karta pavyks!

Iš viso įrašų: 39

Life is life

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama