Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 79

kaip jums labiau patinka keliaut, per agenturas ar patiem?

Autorius:
Sukurta: 2009-04-28 13:18
Tomas Kvedaravicius

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 2

2009-04-28 13:18

klausiu, nes daznai tenka keliaut paciam be jokiu agenturu, ir galeciau pasakyt, kad ispudziai tikrai nepakartojami.

Asta Staponkiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-04-28 13:51

Aisku ,kad geriausia patiem kur nori ir kada nori gali vaziuoti ,kiek nori patikusioj vietoj gali apsistoti

Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-28 15:11

Kai turesiu daugiau patirties kelionese ir su tuo susijusiuose organizacinuose reikaluose, tai matyt keliausiu be agenturu. Bet kol kas gerai ir per agenturas Šypsena

reda petraviciene

Pasisakymų: 6

2009-04-28 15:18

vaziavom ir per agenturas ir patys...abiem atvejais  yra minusu ir pliusu.reik patiems isbandyt ir nusprest kas labiau tinka

Jovita Urbanavičiūtė-Matekonienė

Pasisakymų: 3

2009-04-28 19:09

Man patinka keliauti per agenturas. Per atostogas noriu ne tik pakeliauti, bet ir pailseti nuo mastymo, planavimo.... Keliaujant per agentura, nereikia paciai nieko planuoti, nes keliones vadovai visuomet viska suplanuoja, pasako, suziuri... Aisku, jeigu pasitaiko geri gidai. Kaip bebutu gerai keliauti per agentura, taciau keliavimas savomis jegomis suteikia daugiau ispudziu, netiketumu , geru emociju ir dar visko labai labai daug........

Laimutė B - J

Pasisakymų: 8

2009-04-28 19:47

Aš kol kas naudojuosi kelionių agentūrų paslaugomis , nesiblaškau po visas agentūras , turiu jau išbandytą variantą , nereikia rūpintis , dar faina , jei vadovas gerai išmano darbą , .Turiu omenyje keliones po Europą .

Skaistė M

2009-04-30 23:27

ir taip, ir taip. priklauso nuo nuotaikos ir keliones tikslo Šypsena keliaujant paciam daugiau vargelio, bet uz tai labai megstu susiplanuoti pati, kur vaziuosiu ir ka veiksiu. keliaujant patiems didesne nuotykiu tikimybe - ciotka Mirktelėti)

Tomas Baronas

2009-05-03 16:46

Per agentūras nebandziau, bet dvi savaites su savo auto patavazinejau po Europa ir sumyniau per 6000 km, pamaciau dagiau nei kita per savo gyvenimą. Tad akivaizdu, jei arti vykti - tik be agenturu.

Valentina Obolevičienė(Venckutė)

2009-05-03 19:41

Galima derinti abu variantus.Kai mes skridome į Kretą,tai su agentūra,o pačioje saloje išsinuomavome automobilį ir penkiese(l.ekonomiška)keliavome po salą.Taip nereikia derintis ir prie tik tam tikromis dienomis organizuojamų ekskursijų.Pirkom tik dvi ekskursijas,tai į Santorinį ir Samarijos tarpeklį.

Tomas Kvedaravicius

2009-05-04 11:01

as tai keliauju tik savarankiskai, kadangi gaunasi gerokai pigiau, o ir ispudziu daugiau.

reda petraviciene

2009-05-04 11:08

pasidalinkit yspudziais kaip planuojat savo keliones

rita cerkauskiene

2009-05-04 11:29

laba diena , gal turit patirties per kokia agentura , pigiau nuvykti i JAV , ar reikia kokiu nors "spec." dokumentu ? dekoju

laba diena.Noreciau suzinoti apie darzeliu-mokyklu ateiti - kodel jos naikinamos?

2009-05-04 21:53

Geriausiai manau planuoti keliones automobiliu, o planuojame tai is info esancios zemelapiuose apie lankytinas vietas, ir zinoma is visagalio interneto , o gal kas turi geresniu tam ideju?

Tomas Kvedaravicius

2009-05-05 15:45

jeigu kam idomu,tai as pats organizuoju keliones, dazniausiai i ispanijos, portugalijos, grand kanarijos kurortus. Skrydis lektuvu su persedimu ir viesbutis pagal pageidavimus

reda petraviciene

2009-05-05 15:47

ydomu.....prasom placiau...

Tomas Kvedaravicius

2009-05-05 15:51

pats buvau beveik visose grand kanarijos slose, ir ispanijos kurortuose, skridau iki frankfurto, o paskui iki vietos, ten issinuomoji auto ir vaziuoji iki viesbucio. Dabar planuoju i Portugalija spalio menesi, taip kad visus norincius prasau jungtis

reda petraviciene

2009-05-05 15:54

o kaip fainai ,tai gal man atostogas perikelti i spali

Tomas Kvedaravicius

2009-05-05 15:57

kaip norit, siulau rinktis i grupele tai bus dar pigiau, beje cia kur matot mano nuotrauka mano, tai buvo siais metais vasario menesi tenerifej, gryzom visi idege, daug pamate ir su gerais ispudziais

Tomas Kvedaravicius

2009-05-05 16:11

tenerifej nuotrauka prie masinos Šypsena

Sigitas Žilionis

2009-05-05 23:44

Pačiam kurkas įdomiau. Prieš keletą metų važiavau į Izraelį su mašina. Įspūdžių nepalyginsi su įspūdžiais tų, kurie ten vyko per agentūras. Ir net jei pagrindinis tikslas - drybsoti prie jūros, be agentūros man geriau bent jau todėl, kad pigiau.

Iš viso įrašų: 79

AS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama