Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 5

Kaimo turizmo paslaugu kokybe...

Autorius:
Sukurta: 2009-04-29 14:21
Dariusz B.(Borys)

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-04-29 14:21

Kaip jus vertinat  kaimo turizmo sodybu servisa.Ko butent truksta teikiamose kaimo turizmo paslaugose?Jusu pasiulymai arba nuomones....            

AUDRIUS JURGUTIS

Sukurta temų: 0

2009-04-29 21:45

Šiai dienai trūksta unikalių, autentiškų paslaugų. Mano nuomone kaime reik ilsėtis kaimiškai. Nes tos pirtys, vežimai tarpuvartėse su gėlėmis, jau atgyvena. Duokit karvę pamelžt, žuvį išsirūkyt.................Visko nesakysiu, nes čia jau gausis verslo planas, o tai, kaip pats žinai, kainuoja. Kokią ir kur sodybą turi ar kuri jei ne paslaptis? Sėkmės.

Dariusz B.(Borys)

Sukurta temų: 1

2009-04-30 08:14

Kaimo turizmo verslas tai yra mano seimos verslas ir tradicija..Mano senelis buvo ikures kaimo turizmo sodyba pries 80 metu. Dabartiniu metu sia sodyba netgi egzistuoja-taciau as neuzsiemu individualiai kaimo turizmu,o dirbu sritije susijusi su turizmu ir kaimo turizmu.Kadangi grupes pavadinimas susija su siuo verslu -tai man visada proga suzinuti visumenini poziuri i sia tema.

Jūratė Rimšienė

Pasisakymų: 1

2009-05-01 16:36

Kiek teko susidurti tai tik šnekos ,,karvę pamelšt...", nebent mokytojos organizuoja savo vaikus ekskursijai į kaimą duonos kepti...Bet dažnas miestietis važiuoja po sunkios savaitės pailsėti, nebent įdomu būtų paspoksoti kaip tą karvė melžiama. Iš miesto atvažiavęs vos pajutęs mėšlo kvapą jau nosį suka, nors prieš tai žinojo kur važiuoja. Dabartinis miestietis atvaževęs nori gamtos ir komforto, kad vonia būtų, švara...Mūsų gi kai kurios sodybos įvertintos net 4 gandrais to nevertos, o ką jau bekalbėti apie švarą.

AUDRIUS JURGUTIS

2009-05-01 22:30

Norėčiau jūsų paklausti, o ką jūs galvojate arba kokia jūsų nuomonė apie narystę Lietuvos kaimo turizmo asociacijoje.

Iš viso įrašų: 5

Mano laisvalaikis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama