Kada jusu vaikuciai eina miegoti ?Ar tenka...

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 23

Kada jusu vaikuciai eina miegoti ?Ar tenka pakariauti ?

Autorius:
Sukurta: 2009-04-30 11:40
Inga Matonyte-Reimers

Pasisakymų: 213

Sukurta temų: 10

2009-04-30 11:40

Manasis eina vakare miegoti astunta valanda,kai bunam pas senelius Lietuvoje tai einam veliau i lova.Tenka daznai pakariauti ,kai saukia nenoriu ,noriu zaisti ir pan.jispietu nemiega,tai yra tikrai labai pavarges.Ir mums tevams yra gerai kai nuo astuniu ramybe,galiu si bei ta nuveikti.....Ryte puse septyniu saukia vel...labas rytas mamyte.........Turiu drauge,kurios vaikas eina 23val miegot ,net veliau,tai manau per velu,tokiems kleckiams........Prasykit kaip yra pas jus su miegojimu?

Singa Mikalauskaite-Visockiene

Pasisakymų: 593

Sukurta temų: 3

2009-04-30 12:07

sveikute

na inga pas mane taip pat kaip ir pas tavo drauge

didzioji(5,5m) jau eina anksciau nes i mokykla keltis anksti,bet savaitgaliais be 11 i lova neina,nebent nuluzta

o su mazium (taspats buvo ir su dicke kol lelius buvo) be 10.30 nenueinam liules

veliau atsigula veliau ir atsikelia nereikia man kankintis nuo kokiu 6-7 atsikelia apie8-8.30,na aisku visko buna

gal ir negerai bet mes taip iprate  asmeniskai as nieko blogo nematau,ir nereikia bartis del ejimo miegoti,visada eidavome kartu,tai ir matydavo kad ir mes jau ruosiames tai ir ji ruosdavosi,kartu dantukus valytis,pasakele ir t.t...

Inga Vasiliauskė

Pasisakymų: 40

Sukurta temų: 2

2009-04-30 12:39

Mano vaikinas eina apie 22 miegot (taip ir nepersisuko jo biologinis laikrodukas, anksciau eidavom 21 kol nebuvo pasukti laikrodziai). Pykstames labai retai. Dazniausiai pats papraso "apapa", tas pats su pietu miegeliu. Nuo mazu dienu taip iprato taip ir iki siol

Rasa Stundžienė

Pasisakymų: 17

Sukurta temų: 4

2009-04-30 13:32

Mano mazoji eina miegoti 21-22h. Tam ruosiames. Apsirengiam pizama, issivalome dantukus, pasiimame keleta knyguciu paskaityti. Kai visas perskaitome, tuomet jau sakau, kad miegam. Ir uzmiega po keletos minuciu. Tik ji uzmiega pas mus lovoje, po to perkeliu i lovyte, bet neakti vistiek ateina. Ryte keliames apie 8h.
Anksciau budavo kad eidavo daug veliau miegoti apie 23h.Bet atitinkamai ir keldavosi 10-11h ryte.

Inga Zakaraviciute-Laing

Pasisakymų: 941

Sukurta temų: 4

2009-04-30 13:59

Na jus ir velyvos ! As vaikus i lova 8 -nes berniukas i mokykla,mergaite mano ir gi ankstyva-kaip sakoma ryto zmogutis! O ryte keliames prie 7 ...

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 895

Sukurta temų: 5

2009-04-30 14:24

Normaliai miegoti einam tarp 21-22val,bet buna vakaru kai iki 24val nenuvarysi i lova,nes pietu miegojo ilgiau,o jei nemiega isvis pietu tai apie 20val nuluzta.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-04-30 14:45

Laba, na, mes irgi panasiai kaip Raimondos atzalos...tik jau iki 24val. dar nesam vakaroje...

vita braskiene

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 0

2009-04-30 15:08

Mano mazoji buna kas uzmiega 19.val o kartais ir 21.val Va tik nezinau nuo ko tai priklauso. Ir keliames tik karta per nakti. Zinoma ryte turin pabusti 7.val kadangi vedam broliuka i mokykla

Alina Spelveryte

Pasisakymų: 407

2009-04-30 15:55

mano kleckas eina miegoti 9 val vakaro be jokiu problemu ir keliasi apie 7 val.

daiva senzikiene

Pasisakymų: 403

2009-04-30 17:23

As savo vaikiukus migdau 22 val ir keliasi dabar jau kai sviesu anksti tai 7-8 o ziema budavo kad ir iki 10 ismiega, o migdyti stengiuosi visada nuo pat gimimo 22 val. taip priprate ir greiciau uzmiega...pietu abu miega..

Inga Matonyte-Reimers

Pasisakymų: 213

Sukurta temų: 10

2009-04-30 17:41

Inga Zakaraviciute-Laing Šiandien 13:59 rašė:

Na jus ir velyvos ! As vaikus i lova 8 -nes berniukas i mokykla,mergaite mano ir gi ankstyva-kaip sakoma ryto zmogutis! O ryte keliames prie 7 ...

Sutinku Inga ,ypac jei vaikai jau i mokykla eina arba i darzeli ,tai turi  laiku i lova eiti   ,pamenu kai mes vaikai buvom, po labanakt vaikuciai laukdavo musu lovos ,girdedavau kaip vaikai zaizdavo lauke,o mes su broliais jau lovose guledavom,nu nelabai fainiai tada buvo....

Kristina Marcinkienė

Pasisakymų: 46

2009-04-30 19:04

sveikos,mano mazoji  21val uzmiega,didysis pusvalandziu veliau.O keliames tai 7-8val.

Raimonda Varnaite

Pasisakymų: 895

Sukurta temų: 5

2009-04-30 20:02

Prisimenu ir as ta jausma kai guliu lovoj,o uz lango girdziu vaikus zaidziant.Siaip planuoju nuo rugsejo pradet nemigdyt pietu,kad anksciau eitu miegoti vakare.Tuoj prades eit i darzeli,dar po metu i mokykla,o jei man dar pavyks susiorganizuot keliu val darba ryte tai tikrai vaikas nebemiegos pietu miego.

vaiva juknelyte

Pasisakymų: 298

2009-04-30 20:58

sveikos.... na mes einam 21 val mieguciu... nes ryte reikia keltis i mokykla ir i darza... nors mazoji miega pietu, bet paguldau abi vienodai... pries 20val, pradedam praustis.... vakriene ir i lova..... na pakariaut reikia nes mano didzioji nors lusta ir miego nori bet sako kad nenori mieguciu.... bet as grieztai laikas miegot tai ir  i lovytes.. nes kai truputi veliau .. tai ryte sunku keltis... ir paskuj buna diena nervuota....na o savadgaliais leidziu pabut ilgiau, nes kad ryte miegotu ilgiau...

Rita Bruzgaite

Pasisakymų: 325

Sukurta temų: 1

2009-04-30 21:18

Kol kas priekaistu del miego nebuna Šypsena, vakare 9-10 jeu keliauja sapnu karalysten, o keliames 7. As jam netrukdau taip miegoti, nereikes kai eis darzeli ir mokykla

Jurate Keraite / Stoianov

Pasisakymų: 8

2009-05-01 09:45

Sveikos, maniske didzioji (3,5 metuku) eina jau 19:15 i lova, o ir mazoji (6 menesiuku) kartu. Didziaja paguldau, tai ji dar knygute paziuri, su savo katineliu pazaidzia, ir apie kokia 19:30-19:45 uzmiega. O ir mazoji 19:30 jau miega. Tai tada mes turim daugiau laiko sau...galima dar ka nors ir nuveikti...ypac vasara. O keliames tai 7-7:30, nes didziajai i darzeli reikia...Ir neturim jokiu problemu

Redagavo: (2009-05-01 09:46)
irma litvinaviciute

Pasisakymų: 62

2009-05-01 11:45

savuosius( 3,8m   ir  2,3  m)   uraganus guldau 21.30 ,o uzmiega mazdaug apie 22 val, ryta keliames 7-9 val priklauso nuo savaitgalio,darbo diena eina i darzeli taip kad tenka anksciau atsikelt,o savaitgali miegam visi kas kiek nori

Alina Spelveryte

Pasisakymų: 407

2009-05-01 17:38

puiki sistema pas Jurate, kai mano mazius prades eit i darzeli as irgi bandysiu 7 guldyt i lova, pasidarai tokia rutina ir per laika pasidaro visiem lengva ir patogu.

2009-05-01 19:53

Labai sutinku su tuo, kad reikia vaikams rutinos. Mano suneliui dar tik 7 menesiai, bet jis jau zino, kad kai vakare aprengiam i pizama, gauna dar pienelio, pasedi, nunesam i lovyte, po to sudainuoju jam dainele, zaisliuka dainuojanti paleidziu - viskas, tai jau miego metas... Praeina 5 min - vaikas miega. Aisku buna isimciu (kai dantukai dygo buvo labai neramus...), bet siaip tai neturim problemu su ejimu miegoti. O kas del laiko...tai apie 20 - 21 guldom. Irgi priklauso kaip jis diena miegojo. Ismiega iki 6 ryto.

Atsimenu pradzioje tai teko kariauti - nenorejo ir viskas vienas likti savo loveleje (jau nuo 4 men.guldom viena i savo lovyte). Budavo uztrunka net 2 val. kol apsiramina ir uzmiega. Tai ziurek jau ir 12 nakties buna... Bet mes nepasidavem, paramindavom, ir vel iseidavom. Ir tas rekimo/piktumo laikas vis mazejo (ir gan sparciai), kol viena diena uzmigo be jokio garselio. Nuo tada viskas tvarkoje pas mus su miegeliais.

ausra kazlauskaite-taraskiene

Pasisakymų: 48

Sukurta temų: 1

2009-05-02 10:55

manoji tai 20 valanda jau akis trina bet atsigeria pieno ir dar valanda pazaidzia tai devinta jau miega bet aisku yra supama o keliasi tai 6 ryto tai 7.30 diena miega du kartus po dvi valandas mums 11 menesiu

Iš viso įrašų: 23

Au au au...

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama