kuris miestas airijoj jum atrodo graziausias.

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 10

kuris miestas airijoj jum atrodo graziausias.

Autorius:
Sukurta: 2009-05-03 13:34
lijana dailidiene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-05-03 13:34

buvus daug miestu ir galvejuj,dubline,korke,atlone,mulingare.visi miestai atrodo normalus,nuvykus i galveju tai vandenynas osia net miela,na va nuvyksti i dublina tai net koktu kazkaip nejaukus ir surmulio miestas.

Jovita Krilaviciute

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-03 14:07

Galway-jaunystes miestas(daug universitetu),Tralee,Killarney,Kilkenny-senoviniai miestai,Corkas-nejaukus,Glengarriff-kazkuo panasus i Soci,Waterfordas-vandens miestas,patiko Belfastas(neviskas aisku),Dingle-senovinis zveju miestas ir t.t.Bet didziausia palaima yra ne mieste paziurineti,bet uz miesto palandzioti i visokius uzkampius-tada netenku amo-kokia nuostabi si sala.Cia mano nuomone

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-06 12:09

Pries 3 metus dirbau Carlingforde - tai kurortinis grazus miestelis, dydziu  panasus i Palanga . Kalnai, jura, savita architektura su pilimis ( ju  islikusiais griuvesiais), daro ispudi. 

lijana dailidiene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-05-07 16:11

taip pagalvojus,pamascius kiek airijoj yra graziu miestu,bei gamtos.tik sedi i masina paziurejus i zemelapi ir vaziuoji

Zilvinas Sasnauskas

2009-05-13 15:32

Sveiki mano nuomone visi Airijoje panasus miestai gamta grazi tai vis kazka naujo atrandi kitam mieste parkai dideli pilys baznycios ir atrodo vienodaos ir tuo paciu skiresi,tai sunku ka nors isskirti.Esu zvejys tai daug pamates zvevybiniu miesteliu jie man daugiau prie sirdies,nes pats gyvenu dubline Howto rajone.O pats Dublinas nelebai patinka daug surmulio turistu parduotuviu visi perka bega kazkur nu tai neman.

Mindaugas Šmaižys

2009-07-31 01:13

sveiki, as airijoj dar tik 10menesiu. Gyvenu Limerick'e. Airija man atrodo pilka, nuobodi, visur akmenines sienos, net uzmiescio priespriesines keliu juostos atskirtos aukstais krumais, priespriesiais atvaziuojanciu nesimato. Viskas uztverta, uzstota. Depresija ivaryt gali. Bet gal cia tik Limerike. Suprantam, kad mazesniuose miesteliuose grazesne ir atviresne aplinka turetu buti, pvz. kaip palyginus Vilniu su Plateliais

kestutis karbauskas

2009-08-01 01:42

sveiki mano manymu graziausias tai galetu buti Londeris nors jis priklauso seures airijai, poto corkas. asgyvenu dubline jau 5 metus jis man kaip didelis senas kaimas jokio ispudzio

IEVA RUDOKAITE

2009-08-09 18:04

Buvo graziu miestu,vietu, kurias lankem kiekviena savaitgali. Bet dabar po keleriu metu atsibodo,vien del to,kad nera gero oro jomis megautis. Uzkniso einant kalnu,kuris baigiasi aukstu skardziu, mirkti lietuje ir kiaurai perpuciant siauriam vejui fotografuotis surauktu veidu.Sutinku ir su Mindaugu S.Gal tiesiog patys graziausi miestai yra LIETUVOJE, kur sezonu metu jie keicia savo isvaizda, pavasari atgimsta gamta,zmoniu nuotaikos ,vasara karsta ,rudeni spalvu paletes neisvardinsi, ziema uzkloja balta spalva. O kas cia, tas pats niurus ruduo istisus metus. As noriu namo , arba bandyt isigyventi kur nors kitoje saly ...

Eugenija Kuosaite-Miseviciene

2009-11-17 01:25

Pritariu Ievai ! Atsibodo tas niurus, lietingas oras.Gali buti geriausiu pramogu planuotoju, tureti nora keliauti,...ir tt bet daznai visak pagadina besikeiciantis oras .Sakoma :''nera blogo oro-,o tik bloga apranga'' Bet mes manau, visi cia turim ka pasirengti Šypsena

Juk Airijoj dideli miestai- tik keli ,o miestukai ,kur bevaziuosi- viena pagrindine gatve, joje butinai parduotuve Centra,,labai viskas panasu.Nors tikrai grazu. O gamta -unikali.. kazin ar yra kur nors tiek piliu ,kaip Airijoj. Dar neuzteko laiko visko apavaziuoti. O kur kalnai ir juose tviskantys ezereliai???Nuostabus osianis vandenynas. Yra tikrai ka paziuret. Bet apsipranti ir rodos -nieko cia tokio, grazu ir tiek ŠypsenaJuk negyveni zmogus kalnuose,ar prie vadenyno.Dirbi ,plushi viename is tu miestu , gyveni tipo kaip bendrabutyje...Fiansiniu galimybiu nuomotis atskirai -paprsciausiai nera....

Visad pasiilgstu metu laiku kaitos! Trokstu i Tevyne. Nezinau kada tas laikas ateis...Tik tikiu svajoniu isispildymu...Esam atvaziave cia su vyru,  ir zinojom ,kad vaziuojam vargo vargti...Ne tie metai ,keisti gyvenama vieta...ir dirbti ne pgl specialybe,,, Daznai buvom ir zeminami. Bet tai buvo jau senai.Tikrai pirmus isikurimo metus -stengiames istrinti is atmintise...Dabar jau sutvirtejom, neleidziam saves skriausti. Bet namu trauka begaline.Gaila ,kad mes Ten esam nereikalingi, o tai jau rytoj ir isvaziuociau , jei butu tokios pragyvenimo salygos kaip cia...!!!    

Prasau atstatyti mano skaitomas temas ir klubus. Netycia nuspaudziau zenkla  -  x

RUTENIS KAIRIUKSTIS

2011-07-14 16:35

nera ne vieno miesto,kur bevaziuotum ryzi cigonai su savo tranzitais,apsikti viska baigia

Iš viso įrašų: 10

Tailandas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama