Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 31

del info

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-05-04 16:27
☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2009-05-06 03:30

Edita Kasperavičiūtė - Buzėnienė Šiandien 02:48 rašė:

Beje visur gerai, kur musu nera Mirktelėti O dirbti visur reikia Mirktelėti Amerikoje gal netgi daugiau dirba nei LT Mirktelėti 

Beveik auksiniai zhodzhiai... Ash jau seniai kartojau, kad jei lietuviai Lietuvoj dirbtu taip kaip jie dyrba Amerikoje, tikrai Lietuvelej zhmones geriau gyventu... Bet aishq ir darbdaviai turetu moketi pagal darba...

Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-06 08:17

O Lietuvoj gali dirbti nors 48 val. per para, vistiek uzdirbti neimanoma tiek, kad galetum jaustis zmogumi. Dirbu Lietuvoj dviejuose darbuose, sumoku saziningai mokescius, o susirgus pasirodo net recepto aspirinui nemokamai neraso. Cia juokas pro asaras.

Rita Stulgaite-Delaloye

2009-05-06 16:37

Labai gaila man Lietuvos. Nors seniai ten bebuvau, bet vis isgirstu sio bei to. Bet tos zinios nera naujos. Tas pats vyko ir pries 10 metu. Tai dar karta mane itikina ,kad nepadariau klaidos isvaziuodama. Dabar , kai pagalvoju, tai atrodo,kad ten ir negyvenau, viskas atrodo,kaip kokiame filme: suprantu,kad ten buvau, bet tuo paciu metu, atrodo, kad tai nutiko kazkam kitam ,bet ne man. Taip jau yra, kad blogi dalykai isblanksta...As tik gailiuosi vieno, kad neisvaziavau anksciau. Nors ir dabar jauciuosi kuo puikiausiai issikurusi. Cia ,jeigu turi padoru darba dideleje kompanijoje ir issilavinima (as nekalbesiu apie labai gera darba), tu turi viska, ko tau reikia ir dar lieka. Jeigu nori dar daugiau, gali rasti papildomo darbelio atostogoms Havajuose...ar siaip kur kitoje egzotiskoje vietoje.

Gaila ,tokia maza salele ir zmones darbstus...isnyks.

2009-05-07 08:13

Tiesa  sakant, kad isnyktu ta Lietuva man del to ne sirdis neskaudetu. Cia tiek yra issikerojusi korupcija, kad tu gali tureti kuo puikiausiu ideju tiek verslo, tiek meno, tiek kitos srities, tau nieko neiseis, jei neturi uznugario tam tikruose postuose arba mokek. pati su tuo susiduriu kasdien. Visi viska zino, tik tyliai ir vienas kitam nekenkia. Kaip klanas.

Juokas pro asaras

Arunas Trukanavicius

Pasisakymų: 6

2009-06-15 23:59

na lietuvoj gaun a2 1 diena atostogu startui plius visos kitos iseigines dienos... Šypsena.. amerikoj na startui gal kokios 5-7 dienos privacioj .. gavau 10 valstybinej....Šypsena.. atostogu .. gal net nera ko lyginti...:0

2009-06-16 00:02

Mano patirtim, tai privachiose dazhnai duoda 10 darbo dienu tik pradejus ir po 5 metu duoda 15... Bet dar dazhnai buuna, kad per interviu zhmones ishsidera 15 ar daugiau dienu...

Sigitas Jakucionis

Pasisakymų: 4

2009-07-25 06:35

Pas mus firmoje visi gauna maždaug dvidešmt dienų atostogų, kaip Europoje.

Redagavo: (2009-07-25 06:36)
2009-09-28 16:04

O man, kad ir kaip butu Lietuvoje,blogai ar gerai,jei ji isnyktu butu laaabaaai gaila(cia liecia kas gime ir augo LT Mirktelėti )  ......visgi esame lietuviai ir gimeme ir uzaugome  LIETUVOJE  .......

Edgaras Vitavičius

Pasisakymų: 3

2009-12-01 05:42

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV 2009-05-06 03:30 rašė:

Edita Kasperavičiūtė - Buzėnienė Šiandien 02:48 rašė:

Beje visur gerai, kur musu nera Mirktelėti O dirbti visur reikia Mirktelėti Amerikoje gal netgi daugiau dirba nei LT Mirktelėti 

Beveik auksiniai zhodzhiai... Ash jau seniai kartojau, kad jei lietuviai Lietuvoj dirbtu taip kaip jie dyrba Amerikoje, tikrai Lietuvelej zhmones geriau gyventu... Bet aishq ir darbdaviai turetu moketi pagal darba...

Dirbk tu ten kaip tik nori, [kaip pvz Amerikoj, Anglijoj, dar kur nors kitur dirbi] jei valdzia ir toliau ziures kaip sau kisenes, kuriose ir taip jau turbut vietos neber, pasipildyt, tai vistiek liaudis taip pat gyvens kaip ir dabar...
P.S. cia mano nuomone, galit su ja ir nesutikt 

Redagavo: (2009-12-01 05:44)

2009-12-01 06:33

Edgarai, bet jei valdzhia dirbtu, tikraja to zhodzhio prasme, o ne saves zhiuretu, tada gal kitaip buutu??? Juk valdzhioje lietuviai Liežuvis

Nors senas posakis byloja: "kiekviena tauta verta tokios valdzhios, kokia pati ishsirenka"...

Edgaras Vitavičius

Pasisakymų: 3

2009-12-01 07:07

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV Šiandien 06:33 rašė:

Edgarai, bet jei valdzhia dirbtu, tikraja to zhodzhio prasme, o ne saves zhiuretu, tada gal kitaip buutu??? Juk valdzhioje lietuviai Liežuvis

Nors senas posakis byloja: "kiekviena tauta verta tokios valdzhios, kokia pati ishsirenka"...

Valdzia [ir tuo kas ten vyksta] niekad per daug nesidomejau. Tiksliau, netgi isvis nesidomejau. O jei anie dirbtu taip, kad eiliniems zmogeliams butu gerai, o ne jiems - sedintiems minkstuose kresluose per dienas ir krapstantiems nosi, tada gal gyvenimas Lietuvoj pradetu geret. O dabar sita politika "kainos pagal ES - algos Lietuviskos" tikrai nieko daugiau, kaip bandymas pasipelnyt ir taip jau is nebeturinciu ka atiduot tautieciu.

Na taip, tas posakis apie valdzia teisingas, bet is kitos puses, ka daugiau gali rinkt, jei visi taikantys i valdzia, daugiau ar maziau vienodi. 

Iš viso įrašų: 31

Odos gaminiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama