Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 25

Gaminimas su Tupperware

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-05-05 10:59
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-05 10:59

Pasidalinkit patirtimi-ka skanaus gaminat,naudojant Tupperware indus?

Redagavo:
userPhoto
(2009-05-07 14:24)
Lina Markevičienė

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-05-05 11:09

Štai mano šį savaitgalį išbandytas žele žiedo receptukas:

Avietinis desertas
10 g želatinos
50 ml vandens
2 v. š. pieno

300 g avietinio jogurto
100 g aviečių piurė
200 g riebios grietinėlės

uogų

Želatiną užpilti vandeniu ir leisti išbrinkti. Jogurtą sumaišyti su piurė (reikėtų piurė pertrinti per sietelį, kad neliktų sėklyčių). Į išbrinkusią želatiną supilti pieną ir viską ištirpinti ant vandens vonelės. Praaušusią želatiną įmaišyti į jogurto masę. Suberti uogas. Išplakti grietinėlę (bet nelabai standžiai) ir įmaišyti į jogurtą. Sudėti gautą masę į formeles ar vieną didelę formą ir pašaldyti bent 3 val. šaldytuve arba 40 min. šaldiklyje.

Vida S

Pasisakymų: 6

2009-05-17 17:36

Labutis,labutis!

Dar vienas greitas žėlės žiedo receptukas;

Indelis nesaldaus kondensuoto pieno [ paplakti su mikseriu ,kol bus putų],

2 pokučiai mėgstamos vaisių žėlės, ištirpintos 400ml karštame vandenį.

Ištirpus žėlei sumaišyti su kondesuotu pienu,atšaldyti ir SKANAUS.

2009-05-18 14:19

Aciu uz receptukus! Zele ziedas tai tikrai super dalykas!

O as dar megstu silikonine forma '19 perliuku',daznai gaminu vaikams surelius,guminukus,saldainius...

Stai sureliu receptukas: pakeli  varskes sutrint su cukrumi, ipilt paruosta zelatina, ismaisyt,det i forma ir i saldikli kokiam pusvalandziui. Skanaus!

Greita,pigu,skanu,o svarbiausia-sveika!

Elvina Jonkuvienė (Naruševičiūtė)

Pasisakymų: 3

2009-05-21 21:32

Sveikos, merginos Na, aš tai užkietėjus Tupperwaristė, tai visokiausių indų pas mane Gal dėlto, kad dirbu su jais... Tai va, kaip Anželika sakė žele žiedas super indas. Aš su kondensuotu pienu pradėjau dažnai daryti, nes greita ir skanu. Kažkiek panašu į Vidos tik dar pridedu supjaustytų žele spalvotų gabaliukų. Labai skanus desertas iš varškės. Jo receptukas:

2 pakeliai liesos varškės

2 šaukštai želatinos

1 stiklinė pieno

3 kiaušiniai

1 stiklinė cukraus

1 litras mėlynių

Cukrų su tryniais išsukame, želatiną užpilame pienu. Viską sumaišome su varške, supilame uogas. Pabaigoje išplakame baltymus ir sumaišome su mase. Na, ir pabaigoje į Tupperware žele žiedą

2009-05-21 22:38

Elvina,sveika prisijungus prie musu TW gerbeju klubo!Aciu uz receptuka!O as pridesiu dar viena recepta perliuku formai,kuri radau internete ir daznai naudoju:

GUMINUKAI

1 pakelis zele,

130ml silto vandens,

30gr zelatino,

25gr cukraus,

0,5 saukstelio citrinu rugsties

Viska ismaisome ir i mikrobange 2 min, paskui supilame i forma ir i saldikli!

Skanaus!

Lina Markevičienė

2009-05-21 23:51

Na ką, tai ir aš tam žele žiedui receptuką įmesiu, tik mėsišką Šypsena

Kalakutienos zuikis su sūriu

0,9 kg maltos kalakutienos
1 puodelis pieno
1 puodelis džiūvėsėlių
1 smulkintas svogūnas
kelios skiltelės česnako
1 didelė smulkiai tarkuota morka
2 kiaušiniai
2 a. š. paukštienos ar kitokių mėgiamų prieskonių
1/4 a. š. pipirų
300 g fermentinio sūrio, supjaustyto nedideliais kubeliais
2 – 3 v. š. pomidorų padažo

Įkaitinti orkaitę iki 200° C.
Dubenyje sumaišyti kalakutieną, pieną, džiūvėsėlius, kiaušinius, morkas. Svogūnus ir česnakus apkepinti šlakelyje aliejaus, kol suminkštės. Įmaišyti į faršą. Suberti prieskonius ir pipirus. Įmaišyti sūrio kubelius. Sudėti į žele žiedą ir kokiai 20min. įdėti į šaldytuvą. Išdėti į skardą, aptepti pomidorų padažu.
Kepti apie 1 val.

Nuotrauka čia: http://picasaweb.google.com/markelina/GaminamSuTupperware#5334991216877668578

P. S. puodelis - 236 ml. Vietoje paukštienos prieskonių įbėriau adžikos ir šiek tiek druskos. Zuikis gaunasi tikrai didelis, tad nepamirškite pasimažinti porciją. Nors man jis labai skanus ir šaltas...

2009-05-23 14:11

Aciu Linai!Reikia isbandyt,turetu buti skanu!

Rita Vitkauskaitė-Ačienė

Pasisakymų: 10

2009-06-23 10:04

Sveikučiai, pabandžiau pasigaminti pyragą su grybų įdaru(receptukas: Tešlai : 100 g varškės, 1 kiaušinis, 1 š aliejaus, 1,5 a š kepimo miltelių, 200 – 220 g miltų, druskos, vandens. Įdarui: 500 g išvirtų grybų, 2- 3 svogūnai, 3 -4 kiaušiniai, 2-3 š grietinės, 2 š miltų. 100 – 150 g tarkuoto fermentinio sūrio) na nežinau nežinau, ar kaip pimas blynas susviles ar ne mano skoniui, bet nieko gero, išmesti nereikės, bet kažin ar dar kada kepsiu.

Vida S

Pasisakymų: 6

2009-06-23 10:29

Rita,labai tau dėkui. Reiks išbandyti.

Linkiu rasti paparčio žiedą.

Daiva Averkaite-Urbanoviciene

2009-10-23 19:37

labukas.as naudoju TW. man labai patinka.platinu pora metu.Andzelika rasei sureliu recepta, labai ydomu bet koky zelatina dedi? ar naturalu  ar zele is pokeliu su priedais? ir kiek? Aciu.

2009-10-23 20:06

I surelius dedu paprasta zelatina,kazkur pora saukstu !

Redagavo:
userPhoto
(2009-10-23 20:12)

2009-10-23 20:22

aisku Aciu. dabar katik dariau saldainius bet kai ydejau y mikrobange 2min tai viskas isbego. PRASTA IS MANES SEIMININKE. Dabar bandysiu surelius

2009-10-23 20:28

Nepergyvenk - man taip irgi kartais buna,net nezinau kodel...Nieko tokio,tik maziau saldainiu iseis!

2009-10-23 20:51

aisku.as tai megstu zele ziede gaminti torukus labai tinka vasarai.  padaryti 3 spalvv zele is pokeliu kai uzstenksta supjaustyti kaip nori [kubeliais] po to :2 kiaus. 0,5stikl cukraus, viskaplakti iki purios mases y sia mase pilti 300gr grietines.vel paplakti.istirpinti sauksta zelatino ir kai praves supilti y sia mase. Sia mase  uzpilti spalvotus zele gabaliukus ir deti y saldytuva

2009-10-23 21:02

Atsiprasau uz klaidas,sunkiai dirba klavetura.      Man dar patinka varskes torciukas.            4 pok varskes.    2.5stkl pieno.  4 pok sviesto[as dedu maziau].   riesutu[geriause graikisku]. 4 pok sausainiu [sulauzyti] uogu, vaisiu.    2 stikl cukraus.   2 geri saukstai zelatino.    As kartais darau is puse normos.

Vaida Cernauskiene

2010-02-18 17:49

Laba.Noreciau paklausti.Kuo skiriasi Ultapliusas nuo Ultrapro?

Na,o siandien valgiau Ultrapliuse pagamintas kimstas bulves su farsu,saldytom darzovel,fermentiniu suriu.Niam niam.

Rita Vitkauskaitė-Ačienė

Pasisakymų: 10

2010-02-19 10:34

Vaida Cernauskiene Vakar 17:49 rašė:

Na,o siandien valgiau Ultrapliuse pagamintas kimstas bulves su farsu,saldytom darzovel,fermentiniu suriu.Niam niam.

Labukas, tai pasidalink recepčiuku kaip gaminai tas bulvikes ar vaišino kas?

irena urboniene

Pasisakymų: 2

2010-02-20 16:41

Labutis aš ką tik prisijungiau prie jūsų.Jau seniai naudoju TWindus,labiausiai patinka dubuo tešlai ir princesės forma. Dubenyje puikiai kyla tešla duonai.Duonos receptą rasite: www.iki receptai/žemaitiška duona.

Vaida Cernauskiene

2010-02-21 15:23

Visai paprastai.Isgremzi bulves,kokias tik turi smulkintas darzoves sumaisai su farsu ir sugrudi.O ant virsaus pabarstai fermentiniu suriu.Mama mano gamino Šypsena 

Iš viso įrašų: 25

Šventoji

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama