Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 28

arbatos

Autorius:
Sukurta: 2009-05-05 12:15
Valė Ša

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2009-05-05 12:15

kokias arbatas daugiausia geriame? Mėgstu žalią arbatą, rausvą,tradicinę juodą ,kitų rūšių teko ragauti ,bet kasdieniniam gyvenime vistik pasilieku su šiom arbatom.Tiesa dar l.gerai kmynų arbata su medum,ramunėliai.

Renata M.

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-05 19:06

Kasdien geriu zalia arbata su citrina ir zenseniu, labai skanu su medumi Mirktelėti

Valė Ša

2009-05-06 10:47

Tikrai tokia žalia arbata sveika.Aš labiau vertinu žalia su jazminais.Jazminai veikia raminamai,geras arumatas.Negaliu naudoti citrinos,todėl pradėjau gerti raudoną arbatą.Mažina rūkštingumą ir yra daug geležies ,kalcio, magnio, fluoro.Sako moterims sveika.Tokią žalią arbatą su ženšeniu reikės pasidairyti tik be citrinų.

danute kasparavic

Pasisakymų: 15

2009-05-06 12:27

Puiku,kad užvedėte tokią temą.  Aš geriu labai dažnai,o ypač vakarais su smulkiai supjaustytu imbieru ir citrina. Ir žinoma jokio sukraus , tik medus.Šeip jau kokie 3-4 metai cukraus beveik nenaudoju tik medus... O teko skaityti ir klausyti paskaitos apie žoleles,tai kiekvienam žmogui labiausia tinkama(geriausia įsisavina organizmas)  mūsų krašto žolelės. Tai nereiškia,kad tik iš savo daržo,bet ...maždaug  Pabaltijo ar kiek plačiau ..O mažiausiai naudingos mums tai afrikinės ir tolimų kraštų arbatos... Būtų įdomu kad kas profesionaliau pasisakytų.. Skanios arbatos!...

Valė Ša

2009-05-07 07:32

Labas rytas!Aš visiškai pritariu Danutei,tikrai vietinės arbatos yra geriausiai įsisavinamos,nes man pačiai irgi teko išklausyti tokias paskaitėles,tik pas mus daugiausia gydomosios žolės ir nereikėtų vienos kokios arbatos gerti,o payvairint.Medus labai gerai,kai nesi alergiškas.Pas mus mėgdavo gydytis ir žiemos metu stiprinti organizmą su citrina ir medum(supjaustoma citrina griežinėliais ir susluoksniuojama su medum taip ,kad neliktų tarpų.Išlaikoma maždaug mėn. ir naidojama su arbatom ir tik užpilta verdančiu vandeniu .Negalėjau pati ilgai naudoti,nes ir taip didelis rukštingumas.Manau žmogus turi atrast savo vidurį,o išbandyti galima viską.Švelniausia yra balta arbata (pagal gamybos technologiją)ir manyčiau neutraliausia.

Valė Ša

2009-05-11 08:23

Labnas rytas!!! Taigi plepam toliau!Iš koių indų geriama arbata skaniausia?Ir kur turėtų būti laikoma ,kad visada būtų aromatinga.Mūsų močiutės laikydavo įvairiai: Drobiniuose maišeliuose,dėžutėse ir t.t.,bet šiandien yra žinoma ,kad geriausia stikliniai ir porcelianiniai sandarūs indai.O gal dar kas yra ,ko nežinom? Ar tik iš puodelių geriama arbata,gal yra specialių indų kaip pas uzbekus ar indus.

Loreta Jakaite-Zakarauskiene

Pasisakymų: 3

2009-05-12 10:58

Sveiki visi,megstu ir as arbatas, bet kokie indai turetų būti aš nežinau, bet, manau, kad nėra svarbu. Svarbu, kas juose.Dabar aš kaip tik po melisos arbatos ir kažkaip prisiminiau, kaip vienąkart prieš kokį 15 metelių netikėtai svečiavausi pas arbatos žinovą, tai jo arbatos ruošimas dar dabar "stovi akyse"Verktite atleidžia kalbininkai)

danute kasparavic

2009-05-12 14:22

Loreta Jakaite-Zakarauskiene Šiandien 10:58 rašė:

Sveiki visi,megstu ir as arbatas, bet kokie indai turetų būti aš nežinau, bet, manau, kad nėra svarbu. Svarbu, kas juose.Dabar aš kaip tik po melisos arbatos ir kažkaip prisiminiau, kaip vienąkart prieš kokį 15 metelių netikėtai svečiavausi pas arbatos žinovą, tai jo arbatos ruošimas dar dabar "stovi akyse"Verktite atleidžia kalbininkai)

***Na  Lorečiuk, suintrigavai ir... palikai nežinioj mus.... Tai kas ten „stovėjo“?... Pasidalinki, prašau...Juk čia arbatų mėgėjai - tai įdomu... O indas manau ar stiklinis įdėkle, ar senovinio molio, ar šiuolaikinio tik gero, nes jau pasirodo, kad  mugėse ar kokiose parduotuvėlėse iš Kinijos moliniai indai skleidžia nuodus, sureagavus su karščiu, kartais ir nebūtinai su temperatūra...Pasirodo dabar „ant greičio“ viskas kepama, kad nesilaikoma tikslingų technologijų... 

Albertas Kiela

Pasisakymų: 4

2009-05-12 22:48

Dekoju uz tai kad tesiat diskusija siame Klube! Manau, kad vaistazoles turi labai dideles galias. Kiekviena ryta ziuriu Malaxov plius laidas per rusija, tokios laidos labai truksta Lietuvos televizijoje.Kas supranta rusu kalba galite pasiziureti :http://darbasnamuose.name/2Aarbata.html  O tai baigia mus nuzudyti su cheminiais preparatais - antibiotikai, hormonai. Mane vaikysteje tevukas gyde tik su vaistazolem ir gana sekmingai. Bet jai atvirai, apie tai jau buvau uzmirses.

Redagavo: (2009-05-12 22:49)
danute kasparavic

2009-05-12 23:13

Albertas Kiela Šiandien 22:48 rašė:

Dekoju uz tai kad tesiat diskusija siame Klube! Manau, kad vaistazoles turi labai dideles galias. Kiekviena ryta ziuriu Malaxov plius laidas per rusija, tokios laidos labai truksta Lietuvos televizijoje.Kas supranta rusu kalba galite pasiziureti :http://darbasnamuose.name/2Aarbata.html  O tai baigia mus nuzudyti su cheminiais preparatais - antibiotikai, hormonai. Mane vaikysteje tevukas gyde tik su vaistazolem ir gana sekmingai. Bet jai atvirai, apie tai jau buvau uzmirses.

***Nuoširdus AČIŪ ponui Albertui už nuorodą... Būtinai pasinaudosiu***

Romualdas Petkus

Pasisakymų: 2

2009-05-21 19:28

Na dėl kmynų aratos ir dar su medum  - ką aš žinau, sako vyrams nesveika. Neesu arbatos mėgėjas. Esu tas kuris pardavinėju.  Ir platinu būtent IASO tea , apie kuria kalba Albertas. Turiu nedidelę praktiką ir jau nemažai moreriškių kurios atakuoja del "ilgo" produkto pristatymo laiko

Romualdas Petkus

Pasisakymų: 2

2009-05-21 19:28

Na dėl kmynų aratos ir dar su medum  - ką aš žinau, sako vyrams nesveika. Neesu arbatos mėgėjas. Esu tas kuris pardavinėju.  Ir platinu būtent IASO tea , apie kuria kalba Albertas. Turiu nedidelę praktiką ir jau nemažai moreriškių kurios atakuoja del "ilgo" produkto pristatymo laiko

Valė Ša

2009-05-22 08:51

Atsiprašau,aš neskiedasa.Kmynų arbata nuo senų laikų naudojama liaudies medicinoje.Manoma,kad kmynų arbata žadina apetitą,šalina vidurių pūtimą,slopina skrandžio ir žarnyno spazmus,skatina žindančių motinų pieno liaukų sekreciją,tinka viduriuojant ir esant tulžies pūslės uždegimui.O vakarais geriant kmynų arbatą su medumi gerinam lygiųjų raumenų darba ir gerinam atmintį.Rytais atsikėlus tada nebūtina gerti kavą.O apie potenciją nieko niekur nėra užsiminta.Taigi kai mokiausi aš irgi gėriau kmynų arbatą ir durnesnė nei dievas davė netapau.Anksčiau net mokyklose kaip gerimas buvo vaikams duodama kmynų arbata.Jai bėda su potencija ieškokit elnio ragų miltelių,bet nekaltinkit kmynų arbatos,arba raskit tą savo elnienę.

Aurius Dačkus

Pasisakymų: 6

2009-05-22 11:22

Loreta Jakaite-Zakarauskiene

Pasisakymų: 3

2009-05-24 23:36

Trumpas ats. Danutei.Kiek pamenu, susodino mus ratu, uzdege zvake, paklause, kas kokios arbatos nori, uzkaite vandeni, verdanciu vandeniu ilgokai silde porcelianini arbatinuka, o po to sudejo zoles ir uzpyle jau kokia 5 min. po virimo pastovejusiu vandeniu.Na ten paskui ilgai kalbejom ir jau nepamenu apie ka, ragavom arbata, ir net nesuvokiau ,kaip praejo vakaras.Zodziu, man liko prisiminimuose...

Valė Ša

2009-05-25 09:02

Labas rytas kas nemiegat! kai kuriose tautose tokiose kaip kinai ,japonai,uzbekai ,mongolai ,indenai turi ištisus ritualus arbatos gerimui.Indėnai pvz: matė arbatą geria iš spec.indų ir per tam tikrą šiaudelį.Mongolai ,uzbekai geria iš indo primenančio mažą "bliūdelį". japonai ir kinai tiesiog medituoja gerdami arbatą ir niekam nevalia sugadinti nuotaikos.Mes gi naudojam ir molinius ir porcelianinius ir stiklinius ir metalinius puodelius ir kartais tenka nedgi stačiom išgerti tą arbatėlę ir bėgti.Ir kas nuo to pasikeičia? Niekas, mes vistiek geriam ar arbatą ar kavą,bet gal geriau pasirinkim kokią ir kam inai yra skirta.Ir yra labai smagu kai galima gauti informacijos apie tai kas domina.ATIA!

danute kasparavic

2009-05-25 11:02

Auriau,gaila,kad tavoji nuoroda atsidaro ,bet ....fondo nerasta...

Neegzistuojantis vartotojas
2009-08-24 19:12

....visi zinome, kad arbatoje gausu eteriniu alieju, alkaloidu, amino rugsciu, ypac zalioji turi antioksidantiniu savybiu ir letina organizmo senejima...

Is arbatos taip pat galima daryti kauke vystanciai odai...tam reikia valgomaji sauksta miltu atmiesti stipria arbata , o i gauta mase imustu kiausinio tryni...kauke palaikyti 10-15 min ir po to nuplauti siltu vandeniu...raudonosios arbatos uzpilas leidzia isvengti nepageidaujamu uzdegimu ir spuogu...ir t.t.

2009-08-24 19:14

LAIKAS ARBATAI ATEINA
Kai širdyje šventė
Kai klausaisi nuobodžių eilėraščių
Kai tavo mintys painios
Kai, klausydamas muzikos, muši ranka taktą
Kai muzika nutyla
Kai paskęsti vienatvėje
Kai gyveni aukštuomenės gyvenimą
Kai kalbiesi vėlų vakarą
Kai lauki genialios minties
Miegamojo tyloje
Priimant garbų svečią ar žavingas merginas
Kai aplankai artimą draugą, grįžusį iš tolimos kelionės
Kai šviečia saulė
Kai apniukęs dangus
Kai stebi valtis, plaukiančias upe
Miško tankmėje, medžio pavėsyje
Gėlėms pražystant
Karstą dieną, šalia lotoso žiedų
Uždegant smilkalą kieme
Kai vaikai apleido namus
Kai lankaisi nuošalioje šventykloje
Kai stebi vandens purslus, apgaubiančius žaidžiančius vaikus...

Iš viso įrašų: 28

Alta Pusteria / Se..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama