Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 57

volvis

Autorius:
Sukurta: 2009-05-10 10:56
Martyna Binderyte

Pasisakymų: 18

Sukurta temų: 1

2009-05-10 10:56

Koki volvo vairuojat?

Arturas Gvozdas

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2009-05-10 17:06

Švedišką Šypsena žalios spalvos, keturių durų, sedaną Šypsena 

Martyna Binderyte

2009-05-10 21:41

O ko neprisipazini koks modelis? 

Arturas Gvozdas

2009-05-11 17:48

jei sedanas tai aisku kad S Šypsena kadangi dar jaunuolis esu tai pasitenkinu 40'u modeliu Mirktelėti o pati,Martyna?

Martyna Binderyte

2009-05-11 21:58

Nu va kaip cia taip is kart jai jaunuolis tai S40! O jai mano V70 tai as jau senute?! 

Arturas Gvozdas

2009-05-18 17:49

kodel? Kvatotis nea..lavonvezis irgi "ledukas"..tai netgi buvo mano pirmas variantas pries perkant saviske..paskum pasikeite tam tikri poreikiai,situacija ir likau prie mylimiausiu sedanu..mergina tokioje dideleje "tackeje" netgi daug smagiau atrodo Šypsena mano sesute pvz. be galo megsta dideles audi..nesvarbu ar sedans ar universals..butu apskritai idomu suzinot kodel pvz panele Martyna sugalvojo pasirinkti V? darbo pobudis,seima?

Laima Buzėnaitė

Pasisakymų: 3

2009-05-18 19:59

Sveiki,

Vyrukams gal ir keista, kad merginos dideles masinas megsta vairuoti, as irgi megstu ir pasirinkau butent si modeliDel saugumo ir patikimumoDabar S, kai seima bus noreciau V arba dzipuko...

Aira Macyte

Pasisakymų: 1

2009-05-18 22:15

Sveiki, dziugu kad diskusijos uzimezge siame klubelyje Šypsena

As vairuoju Volvo S60 - rinkausi tarp Toytos ir Volvo ir kakzaip aplinkybes susikloste kad pirkau pastaraji... labai dziugiuosi, labai gerai veza Šypsena  

Egidijus Minskas

Pasisakymų: 1

2009-05-23 10:37

o as norejau konors originalaus ir pasrinkau 480... esu suzavetas ir megaujuos siuo automobiliu... laiks nuo laiko nuziurineju S30, bet ten ne tas... salonas, galas ...taip... bet is priekio... neturi savitumo...

Arturas Gvozdas

2009-05-25 18:36

uch ty..sit mat kaip Šypsena kad pradejo zmones savo nuomones reiksti..smagu. Iš esmes galbut visus nuvilsiu..bet esu napamainomas Subaru Impreza fanas..teko ir tokia tureti..vaje,po avarijos, po keliu gedimu..ir po nerealiai "pigiu" eksploataciniu remontu nutariau savo "meiles" atsisakyti..ir zinoma nieko negalvojes persedau i Švediška mašiniuka Šypsena jokiu dvejoniu..niekieno itaka,tiesiog manau kad tai geriausios masinos po japoniskuju Mirktelėti

Martyna Binderyte

2009-06-02 15:45

Na prasau kaip fain visus jus cia matyt! Manasis Volvis kaip as ji vadinu tankas-grabavozas nepamainomas! Du kartus jau buvo i gala iciuoze! Dvi masinas sulanksciau, o manajam visai nieko! Myliu ir priziuriu savaja masiniuke del patogumo, saugumo, talpumo, manivringumo ir grozio. Tikrai vykes modeliukas ir baisingai taupi. Kaip tokiai didziulei ir tik 6.4l dyzeliuko po miesta tai tikrai manau gerai. Tenka pakeliaut todel ir niekaip nenoriu keisti nors jai kas pasiulytu kokiu 2005-2006 toki gal ir susigundyciau pasikeist. 

Arturas Gvozdas

2009-06-04 18:23

pasiulytu? Martyna Šypsena jei man kas pasiulytu kokia Volvo R60 Limited Edition, 4WD, 350 HP Mirktelėti irgi mielai paskraidyciau..ir tikrai nebutu galvoje jokie taupumai ar kiti ale minusai..

Martyna Binderyte

2009-06-04 19:47

Nesigincisiu. Gerai issirinkai! O man uztektu V70 perechadniako 2006m. Kiekvienam savi poreikiai. man kelionems idealu toks aparatas. D5 variklis jega! Ir kol kas mano poreikiams pilnai uztenka. Sendien maciau Volvo cabrio labai keista. Pravaziuojant zvilgterejau. Grazus bet keistokas modeliukas, vasarai butu visai nieko. Jai tik siemet vasara bus!

Laima Buzėnaitė

Pasisakymų: 3

2009-06-06 18:50

O kas man patinka vairuojant Volviuka (S60), tai galiu isvazinet visa diena ir jokio nuovargio!Kazkaip nevarginantis vairavimas, autostradoj kaip zveris ŠypsenaTeko viena svtg 1000 km po Lietuva pralekt ir visai normaliai, ir kuro sanaudos mazos ir vairavimas tikras malonumas..Kad tik nebutu jokiu rimtesniu gedimu, pfupfupfu Kvatotis

Martyna Binderyte

2009-06-23 15:50

Na nieks nieko daugiau nepasakoja? Tada ir vel as! O kaip reikalai su apukom? Pas mane kaskotai uzkilo. Nedeug bet pasikeitimu atsirado. Na vyrai, jusu srytis! Kokiu bus patarimu? 

Arturas Gvozdas

2009-06-25 22:58

turite galvoje apsukas? panele,Martyna Šypsena nzn,viskas iskarto priklauso koks variklis..dyzelinas ar benzinas,ir kaip tas apsuku pakylimas pasireiskia..ar pastoviai,ar varikliui dirbant laisva eiga,o jei dar naudoji duju iranga tai tada isviso geriausias patarimas iskarto vaziuoti is kvalifikuota servisa ar koki pazystamu rekomenduota garaziuka Šypsena draugas nusipirko pries kelias dienas volvo su duju iranga..vargeli,vaj vaj..turi bedu zmogelis..kaip baigsis dar neaisku. O kad buvo tyla forume tai nera ko noreti,vasara lyg ir atsigavo. 

Martyna Binderyte

2009-06-26 16:44

Mano dyzeliukas D5 variklis. Nuo pat gimimo tos masinos turiu ja tai anksciau budavo ant laisvu pirmoi padaloi pakyla rodykle o dabar jau iki pusantros. Del duju tai geri manau galetu but tik gamykliniai varijantai o ne garazinei. Neteikia man jie pasitikejimo.O ta vasara kaip cia pasakius, nevisai tokia kokios noretus todel reik keist tepalus ir pasiemus savo VOLVIUS pusti kur silta ir smagu! 

Arturas Gvozdas

2009-06-29 16:47

To Martyna Šypsena

Jei D5 tai ten eletroninis kuro padavimas(dizelino) ten praktiskai niekas nesireguliuoja ir jei kazkas yra tai arba su elektronika arba su pacia ipurskimo sistema, gal netgi purkstukais. O jei jau su jais bedos tai brr...na,bet juk gal kadangi karsciau tai ir apsukos sukilusios? Šypsena linkeciau kad butu kuo maziau problemu,nes Volvo patikima masina,bet jei sugenda tai kainos truputi gasdina Šypsena taip,kol orai silti reik lekti kuo toliau ir ten kur silciau..gero visiems oro ir smagios nuotaikos

Martyna Binderyte

2009-06-30 03:07

Arvyas mano draugas, vis patare. O kur kiti narei? Na dar cirkus pradejo krest mano masiniukas! Jaucia kad parduot susiruosiau! Jai palieku ijungta kondisina tai net kai isjungtas variklis pradeda pati isijunginet ir net signalizacija kaukia. Saldosi matai pati! Tai kas cia per bajeriukas? Oi turiu bloga nuojauta kad tuoi i Sostena teks kreiptis. Nelabai smagu kai tenka rupintis tokeis gedimais nes dazniausiai tai buna niekalai brangei kainuojantis.  

Sergejus Januškevičius

Pasisakymų: 4

2009-07-12 17:43

Na mano mazylis irgi buvo prikretes man pokstu, kai pas "profesionalus" servise pakeiciau dirza, sekants etapas - nukirstas daviklis ir remontas SOSTENOJE. "profu" paslaugos papildomai kainavo 1500lt.

O siaip puikus masiniukas 

Iš viso įrašų: 57

po 100-dienio..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama