Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 67

Gyvenančių CH ar jiems prijaučiančių pašnekesiai

Autorius:
Sukurta: 2009-05-15 12:05
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-15 18:35

Rita Meyer (Etkevičiutė) Šiandien 18:26 rašė:

Zinau, vos ne paskutinem dienom islekem. Ir su darbais cia dabar sudetingiau...

Kaip tau CH virtuve patiko? As tai vis ilgiuosi lietuvisko maisto, ypac duonos Šypsena

Matai cia jau labai zmogiskas dalykas, siaip tai greit pripratau. Bet man sekesi kitur, kadangi as dirbau barmenu- padaveju rusu restorane o vyr. vireja buvo lietuve ( as jau minejau apie ja, kur berne apsivedus su sveicaru) tai man lietuvisko maisto tekdavo karts nuo karto paragaut, ir visam kolektyvui paruosdavo, dar ir dabar pamirst negaliu kaip viskas ciki buvo. Uiiii

Rita Meyer (Etkevičiutė)

Pasisakymų: 28

Sukurta temų: 1

2009-05-15 18:42

Gerai tada buvo. As irgi stengiuosi lietuvisko maisto pasigaminti. Bet va saltibarsciams pasigaminti turiu ilgesni kelia nueiti, tiksliau nuvaziuoti, net iki Vokietijos... Sveicarijoje nera kefyro parduotuveje. Gal ir yra, bet toks mazom dozem. Reiketu bent 10 pakeliu. Del to nuvaziuojam i Vokietija, ten perkam...

O kaip CH moterys? 

2009-05-15 18:54

Rita Meyer (Etkevičiutė) Šiandien 18:42 rašė:

Gerai tada buvo. As irgi stengiuosi lietuvisko maisto pasigaminti. Bet va saltibarsciams pasigaminti turiu ilgesni kelia nueiti, tiksliau nuvaziuoti, net iki Vokietijos... Sveicarijoje nera kefyro parduotuveje. Gal ir yra, bet toks mazom dozem. Reiketu bent 10 pakeliu. Del to nuvaziuojam i Vokietija, ten perkam...

O kaip CH moterys? 

Na taip del maisto, mes  imantresnio maisto restoranui, vaziuodavom i Karlsruhe. Apie moteris is tos salies tai cia gerai uzklausei, galima butu ir atskira knyga rasyt. Esu vienetu sutikes kurios labiau vyrai nei moterys, nors skaito save tikromis seimos zmonemis ir geromis meiluzemis. O eisena apstulbau pamates, Musu kulturistai-atmarozkai taip nevaiksto, as jau apie normalius vyrus patyliu, nes reiktu pasislinkt i sona, bet yra ir nuostabiu moteru, pvz : kaip irgi jau minejau, draugo is frieburgo panele, tai buvo visiskas moters idealas kas ch retenybe.

Rita Meyer (Etkevičiutė)

2009-05-15 19:05

Tikiu, kad galima rasti idealiu moteru, bet labai sunkiai ir su ziburiu dar pasisviesti Šypsena Zinau keleta sveicaru, kurie vien tik del moteru galetu palikti savo sali... Manau, kad tos idealesnes, tai dazniausiai miksas tarp sveicaru ir kitu tautu. O tos vietines, grynos sveicares, tai jokio moteriskumo neturi, ypac kaimuose. Didmesciuose, jos labiau pasitempe ir susitvarke...

2009-05-15 19:17

Ne ne, ta buvo be jokiu kraujo priemaisu, tikra sveicare. Kvailiukas, issiskyre su ja, mat ji seimos uzsimane laisve is jo atims ir panasiai. O siaip tai apie vyrus, tai as atskira asmenini psichologini portreta turiu. Apie vyrus tikriausiai nemazesne knyga galima butu parasyt

Rita Meyer (Etkevičiutė)

2009-05-15 19:39

Rimtai? Papasakok, idomu...

As praeita penktadieni su vienu sveicaru susiemiau, nesutapo nuomones. Bet gal cia asmens problema buvo... Bet labai ta persona skaudziai reagavo i komentarus, kad sveicaru duona neskani

2009-05-15 19:48

Rita Meyer (Etkevičiutė) Šiandien 19:39 rašė:

Rimtai? Papasakok, idomu...

As praeita penktadieni su vienu sveicaru susiemiau, nesutapo nuomones. Bet gal cia asmens problema buvo... Bet labai ta persona skaudziai reagavo i komentarus, kad sveicaru duona neskani

Tai beabejo, tu isivaizduok jeigu jis kepejas buvo O del vyru tai cia ilgai uztruktu, bet tau pasiseke jei tavo vyras normoj. Daugelis sveicaru turi asmeninio nepilnavertiskumo problemu ir gan stipriu, todel su moterimis jiem sekas nekaip,  as net straipsni dideli apie tai esu skaites, pagrindineje Berno spaudoj.

Rita Meyer (Etkevičiutė)

2009-05-15 20:00

Mano vyras ne sveicaras, aciu dievui. Bet cia pataikei, tas musu pazsitamas sveicaras turi psichologiniu problemu, nuo pat jaunystes. Su moterimis jam ziauriai nesiseka. Kai myli, tai myli ziauriai, net gi persekioja. Bet ta meile gali greitai ir dingti. Dabar jo tikslas susirasti moteri is pabaltijo saliu. Viena jau praspyre, nors ziauriai mylejo  Dabar kita myli... O kiek vienos nakties nuotykiu buta, tai geriau ir nepradeti skaiciuoti. Deja deja, del siu nuotykiu palikta ir antra zmona su dviem vaikais... Vis dar iesko vyrukas savo gyvebimo meiles, nors jam jau ir virs 50...

2009-05-15 20:07

Rita Meyer (Etkevičiutė) Šiandien 20:00 rašė:

Mano vyras ne sveicaras, aciu dievui. Bet cia pataikei, tas musu pazsitamas sveicaras turi psichologiniu problemu, nuo pat jaunystes. Su moterimis jam ziauriai nesiseka. Kai myli, tai myli ziauriai, net gi persekioja. Bet ta meile gali greitai ir dingti. Dabar jo tikslas susirasti moteri is pabaltijo saliu. Viena jau praspyre, nors ziauriai mylejo  Dabar kita myli... O kiek vienos nakties nuotykiu buta, tai geriau ir nepradeti skaiciuoti. Deja deja, del siu nuotykiu palikta ir antra zmona su dviem vaikais... Vis dar iesko vyrukas savo gyvebimo meiles, nors jam jau ir virs 50...

Va va butent, pataikei tiesiai i 10. Tai tas jusu pazystamas si ta sugeba, bet yra tokiu kurie neismano kaip prie moteru prieiti, nekalbant apie tolesni veiksma, varksai kaip jie kencia, na bet ne man apie tai sprestva apie tai as ir skaiciau.

Rita Meyer (Etkevičiutė)

2009-05-15 20:25

Labai didelis pas sveicarus patriotizmo jaumas... Egzistuoja tik jie, jie geriausi... Mano pazsitamos lietuves vyras net draus ju greitai gimsianciam vaikuciui su mama kalbeti lietuviskai, o kad mama i LT su vaiku vaziutu namiskiu aplankyti, gali ir pamirsti. Aborigenu salis LT, maistas nuodingas jo vaikui ir pan... Protu nesuvokiami argumentai, mano manymu... Negerbimas salies, o tuo labiau zmonos...

2009-05-15 20:37

Pritariu, neretas atvejis tokiu individu. Dazniausiai patriotizmas persimaises su baime. Cia buvo tie metai kai kazkur netoliese sveicarijos is kosmoso krito nebevaldoma rusu kosmine stotis mir. Kaip jie stresavo, neduok dieve dangus nukris, o dar blogiau jei ant jo ivesticiju pilno banko, net ziuret linksma buvo

Rita Meyer (Etkevičiutė)

2009-05-15 20:42

Ar nukrito kas nors?

Nesenei girdejau, kad virs CH turejo atsiverti kazkokia kosmine skyle ar kazkas panasaus  Kazkokios kazkieno paizaliones. O tie bijojo...

2009-05-15 20:47

Taigi kol krito tai sudege viskas ir tai tik virs antarkties vandenu

Rita Meyer (Etkevičiutė)

2009-05-15 20:49

Einam mes gal penktadienio svesti. Savaitgalis prasidejo

2009-05-15 20:50

bet siaip visumoj tai as zaviuosi ta salim butent tada kai isiliejau i ju visuomene ir tapau nepastebimas, netgi buvau dialekta atkales neblogai.

2009-05-15 20:54

Rita Meyer (Etkevičiutė) Šiandien 20:49 rašė:

Einam mes gal penktadienio svesti. Savaitgalis prasidejo

Ok iki! Jei kur nors norit nulekt ar info kokios, netgi jeigu reikia automobilio nebrangiai parasyk  padesiu kuo galesiu. Kas del auto tai rimtai, galiu duot patikima telefona, pas ji vis pasitaiko kokia pigesne masinyte geru metu, beje jis garazistas ir kainos pas ji nekanda.

Rita Meyer (Etkevičiutė)

2009-05-18 11:48

Aciu uz pasiulyma. Siuo metu masnina turim ir dar neplanuojam pirkti

Rita Meyer (Etkevičiutė)

2009-06-22 13:51

Liza, smagu, kad prisijungei prie musu mazo ratelio Šypsena Esi gyvenanti CH ar prijaucianti Šypsena Pasipasakok truputi...

Linas Šinkūnas

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2009-10-03 16:27

Labas, sitas forumas gyvas? As esu Linas ir gyvenu Kreuzlingene prie Bodensee ezero. Noriu pasidometi apie tautiecius Sveicarijoje.

Rita Meyer (Etkevičiutė)

2009-10-04 19:01

Siaip visi gyvi, bet jau labai tylus  As is Berno kantono

Iš viso įrašų: 67

mano sunus

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]