Akmenės r. Ventos vidurinė mokykla - tavo mokykla?

Rask savo klasę ir galėsi palaikyti ryšį su klasiokais, sužinoti apie vykstančius susitikimus ir dar daugiau!

Iš viso įrašų: 25
 
 
 
 
 
 

Parama Ventos Gimnazijai

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-05-17 13:15
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-17 13:15

sveiki visi

manau, buvusiems Ventos mokyklos mokiniams reiktu sukurti atskira svetaine/foruma, vienijanti visus visus buvusius mokinius. taip pat, manau, galetume pabandyti sukurti kazka panasaus i labdaros fonda, remianti musu buvusia mokykla/renginius.

Ventoje labai truksta kulturiniu renginiu, sporto varzybu. pamenu, kai buvau jaunas, netgi vasara vykdavo visuotines talkos, sporto varzybos. gal reiktu tai atnaujinti?

ideja paprasta: aktyviai remti idejomis/laiku/istekliais mokykla. kaip pavyzdys: rubai, sena nereikalinga technika ar kad ir po 10-20lt/men. kuo daugiau butu palaikanciu sia ideja, tuo geriau butu mokyklai, vaikams.

igoris voznikaitis

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-17 16:13

 Isvaizduoju kurioj kisianei tie 10-20 lt. nusestu . o mokiniams gal koks 10 % ir liktu . dar nuo situ 10% nuskaiciuotu mokescius. O siap ideja gera.

Erika Popovič

Pasisakymų: 11

Sukurta temų: 0

2009-05-17 16:27

Tai va, tai va... Taip jau su tais pinigeliais yra,-jie dazniausiai "nukeliauja" ne ten,kur reikia.

Kristina Rickuviene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-05-17 16:58

Manau ideja tikrai nebloga ir tikrai atsirastu buvusiu mokiniu, kuriems to keleto litu tikrai negaila, o kazkam tie keletas lt butu issigelbejimas...as tai UZ, tikrai visom keturiom, tuo labiau kad renginiu skatinanciu kulturini issilavinima ne marios, o ypac tokiam nedideliam miestely, kaip Venta...Nuliūdes

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-17 18:33

 manau, si fonda galima butu daryti ne kaip mo0kyklos valdoma istaiga, o atskira. yra tikrai geru ir nesavanaudziu zmoniu, kurie skirtu laika galbut ir be atpildo. o apie visa parama, jos panaudojima, galima butu rasyti viesai, atskirai tam sukurtoje svetaineje, kaip pvz.

Andželika Butkuvienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-05-18 08:47

Sveikučiai,

Labai sveikintinas dalykas remti mokyklą, tik kad va vien viešosios įstaigos ar asociacijos įkūrimas kainuoja apie 500 Lt (čia skaičiuojant, kai pats parengi įstatus ir visur sulakstai įregsitruoji įmonę), jei nenorome, kad pinigėliai tiesiogiai eitų į mokyklą ir nusėstų kieno nors kišenėse. Be to reikalinga, kad įmonei vadovautų, kas nors, o geriausiai patikimas ir sąžiningas bei nesavanaudis, pageidautina, jog tai būtų daroma neatlygintinai. Na o vėliau galima po 2 % pervesti ir šiaip įvairiai remti, nes įmonė turėtų paramos gavėjo statusą. tai va čia aš labai trumpai parašiau, kaip turėtų viskas atrodyti ir kiek preliminariai kainuoti. Jei reikės galėsiu paruošti visus pradinius dokumentus iki įmonės įsteigimo  

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-18 09:31

 manau, 500lt as surasciau VSI steigimui.

vadovo reiktu paieskoti... gal yra kokiu pasiulymu?

Kristina Rickuviene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-05-18 11:31

Sutinku su viskuo, bet tuo paciu reikia labai gerai viska apmastyti ir pritraukti i si buri kuo daugiau buvusiu mokiniu ar siaip asmenu kurie paremtu sia ideja...idomu ar tokios istaigos irgi moka mokescius valstybei, kiek visa tai kainuoja, be to ar atsiras tokiu, kurie skirs savo brangaus laiko tvarkyti sitos istaigos reikaliukus, juk visdelto ne taip ir paprasta viska delioti i tam skirtas lentynas...Tomai , tu cia iniciatorius, gal esi numates viso sito reikaliuko planus i prieki?

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-18 11:52

 as turiu siokia tokia to reikalo vizija.

 

tikslai butu tokia:

1. padaryti buvusiu mokiniu bendruomene (suburti kuo daugiau. Ventos vidurine yra baige ~5000 mokiniu)

2. itraukti esamu mokiniu tevelius;

3. pajungti visas Ventoje esancias imones (iskaitant ir Ventos gimnazija)

4. remejai is salies (iskaitant ir 2% parama uz sumoketus mokescius)

pirmas zingsnis: idejos pateikimas. idomu butu suzinoti, kiek palaikanciu ir realiai galinciu prisideti prie sios veiklos. 

toliau turetu buti vykdomi svetaines kurimo darbai (manau, tam galetume pajungti Ventos gimnazijos mokytoja Andriu Poceviciu). reiktu apie svetaine pranesti visiems buvusiems klasiokams, mokiniams (tam pasitarnautu klase.lt)

ikurti Viesaja istaiga (Andzelika galetu siuo reikalu pagelbeti). sukurti valdymo mechanizmus (tai galima daryti jau dabar), isrinkti valdyba, paskirstyti prioritetus (pradine ideja, remti mokinius, kuriu tevai priklauso socialiai remtinu grupei. mano vizija: remti gabius, nepasiturincius vaikus, padeti jiems primonemis, mokymosi irankiais, uzklasinemis veiklomis (kurias taipogi ateity galima butu remti), taip pat remti pacia mokykla, renginius. renginiams labiausiai reikia laiko. tikiuosi, Ventos gimnazijos mokytojai prie to prisidetu

Kristina Rickuviene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-05-18 12:23

jo skamba neblogai, bet tam reikia gabiu, patikimu ir saziningu zmoniu, kurie visa tai darytu su malonumu, o ne delto kad kazkas liepe.... as pati LT negyvenu, bet jei galeciau kuo padet butinai tai padaryciau, be to tavo issakyti tikslai labai visapusiskai atitinka sios dienos situacija besimokantiems netik mokiniams bet ir ju teveliams...

Andželika Butkuvienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-05-18 14:09

Labutis dar karteli,

tai jeigu būtų įsteigta VO ar asociacija ir ji būtų nesiekianti pelno tai mokesčių nebūtų, jei niekas nedirbtų joje, o tik visuomeniniais pagrindais darbuotusi. Šiuo metu pati esu įkūrusi VO ir dirbu joje visuomeniniais pagrindais, o daugiau darbuotojų neturiu, pati ir buhalteriją tvarkau, tai mokesčių jokių nėra. Reikia tik pristatyti deklaraciją pasibaigus ataskaitiniams metams.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-18 15:13

 Kristina, Andzelika, gal galetumete sia ideja pasiulyti savo bendraklasiams, tiems, kuriuos pazistat is mokyklos laiku?

as pabandysiu pakalbeti su Ventos gimnazijos direktoriumi del svetaines kurimo. 

pradedam nuo mazu darbu.

 

gaila, kad kiti, lankantys klase.lt Ventos mokiniai neaktyvus Nuliūdes

Svetlana Račko

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-05-18 22:29

Sveikintinas proekto pasiulymas!! as visom keturiom uz! Va as taip pat remiu Ventos gimnazija 2% is atlyginimo ir tikrai nesu  isitikinusi ar tie pinigeliai nenusedo kieno nors kiseneje!!

Taiva , jai reiktu mano pagalbos tai esu visada pasiruosusi,( nuskambejo visai ,kaip pionieriu laikais)

Rasa Valiukenaite-Adomkiene

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-19 12:26

Jei visada galvosim, jog pinigai nuseda tik kazkieno kiseneje, tai net ir geriausios idejos bei saziningiausi tikslai nebus igyvendinti. Ir siaip, jei noresi musti, lazda pati atsiras.

As sutinku prisideti prie sio reikalo tuo kuo galesiu, pinigais taip pat. As Ventoje negyvenu, ir siaip nezinau ka konkreciai galeciau pasisiulyti padaryti, taciau jei idejos sumanytojai mano, jog as galiu kazkuo padeti, tikiuosi man pasakysit.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-20 09:54

O kodel jums visiems atrodo kad musu mokykla blogai gyvena ?Manau jog ji yra pakankamai remiama tevu . Reikia klase paremontuoti sueiname visi ,susinesame kas ka turim, kas ka galim nuperkam , turim klases fonda , skiriam kiekvienais metais po 2% . Nemanau , kad tie pinigai kazkur nusesta . Kekvienais metais yra daromi visuotiniai tevu susirinkimai ,kuriu metu mokyklos vadovybe duoda ataskaita kur ir kiek pinigeliu isleido. Mokykla renovuota , valgykla atnaujinta , sporto sale , taip pat naujai sutvarkyta . O verkianciu ir dejuojanciu visada buvo ir bus . Yra kategorija zmoniu kuriems kiek beduotum vis negana . Jus tikriausiai nesate mate kokiose mokyklose mokosi Vilniuje vaikai  . Atrodo sostine ... Bet patikekit manim palyginti su musu mokykla ten griuvesiai... Sakote truksta uzimtumo , kas nori uzsiimti tam uztenka veiklos , bet yra tokiu kuriems siulyk ka tik nori jiems niekas neidomu ir tik paskui saukia nera ka veikti , bet paklauskit tokiu ka jie bande ir kas jiems patinka ...manau atsakymo nesulauksit .

Aisku jusu ideja puiki tik manau , kad sunkiai igyvendinama . Nors jei yra didelis noras , bus ir galimybes .

Taigi linkiu jums tik dideles sekmes ! 

 

Modestas Mazeika

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-25 22:17

Sveiki visi, pati ideja manau nuostabi... Nors nepamenu kada lankiausi ten paskutini karta,o ir apie gimnazija pirma karta girdziu, bet mielai prisideciau prie viso sito kilnaus prejekto jug  per daug musu megstamai mokyklelei niekada nebus Šypsena Jug visom mokymo istaigom tikrai padet negalim tad mylekim ir puoselekim bent savo :p 

   Suktelkit jei galiu bent kuo padet Šypsena Butu tikrai smagu!!!

Audronė Whalberg (Šybaitė)

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-05-26 02:02

Labai sauni ideja!!! Tik va man irgi baisiausia ar atsiras Ventoje saziningu savanoriu kurie pasirystu siam tikslui. Reikia tiketis, kad atsirastu. Pati Lietuvoj irgi negyvenu, bet butinai padeciau kuo galeciau.

Kazimieras Špokauskas

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 0

2009-06-01 18:07

Labas, gerbiami  Ventiškiai !!!   Tomai, labai puiki įdėja ir man atrodo, kad reikia įdėją padaryti realiu projektu, nes aš taip pat esu už !Galėsiu prisidėti prie projekto realizavimo. Ar žinai Tomai? , kad labdaros ir paramos fondas moka mokesčius.Todėl mes galėtume žmonių paaukotus pinigus , perduoti  iš ranku į rankas, o  rėmimo mokęstis galėtu būti metinis , pavyzdžiui 25lt, nes kiekviena mėnesį pervesti pinigus žmonėms gali būti keblu, bet čia tik mano pasiūlymas, o gal tu Tomai , jau įkūrei fondą? Butinai parašyk!!!

Mantas Kozys

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-06-02 13:54

gal taip ir nedera sakytis, taciau kaip Tomas, kad minejo reikalingas butu fondo vadovas. na jei savanoriu neatsiranda, tai galiu pasisiulyti pats. tik zinoma noretusi issamiau apie pareigas ir kt suzinoti. pora metu tai dar tikrai kol studijuosiu Ventoj planuoju but, tai kuo galedamas prisideciau

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-02 20:25

 Kazimierai,

malonu girdeti, kad ir vyresnes kartos zmones ziuri teigiamai i sia iniciatyva Šypsena

siuo metu mes vystome kazka panasaus, tik tai susiije su universitetais, integravimu i versla, parama (labiau moksline, praktine, bet ne finansine).

del Labdaros organizacijos apmokestinimo nieko nezinau, bet manau yra teisiniu isimciu, moksciu nemoketi, nes si veikla jau is principo yra verta neapmokestinimo del savo kilniu tikslu.

gryni pinigai, manau, paliktu spragu neskaidriai paramai. be to, imones parama vykdytu tik pavedimais, tad mano nuomone, mes turetume daryti ta pat.

Mantai, dziugu matyti, kad nepaisant savo amziaus, esi susidomejes kilniais dalykais. tavo kandidatura, manyciau, gali buti svarstoma, tik as jaudinuosi del patirties stygiaus. organizuoti ir vadovauti nera paprastas uzsiemimas: atsakomybes ribos tikrai dideles. 

struktura ir kitus dalykus galima aptarti kiek veliau.

sakykim, as apsiimu VSI ikurima (finansavima). pati VSI be zmoniu savaime neveiksminga ir duodanti mazos naudos.

pasiulymas butu toks:

sukuriau e-mail: [email protected]

 

prasom rasykit tie, kurie rimtai susidomeje sia ideja, kurie realiai nori ir gali prisideti savo laiku ir pan. 

elektroniniais laiskais aptarsime visus reikalingiausius klausimus:

istaigos ikurima, pajamu saltinius, valdyba, paramos gaveju kriterijus ir t.t.

 

Iš viso įrašų: 25
 
 
 
 
 
 

Laisvalaikis

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama