Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 7

VAIKO NORAS BŪTI SAVARANKIŠKU.

Autorius:
Sukurta: 2009-05-19 20:52
inga Fedaraviciute - Baniene

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 2

2009-05-19 20:52

Problemėlė  - mūsiškis kinderis jau nuo trejų metukų į lauką žaisti norėdavo eiti vienas, tačiau į daugiabučio kiemą vieno nelabai norėdavom išleisti, todėl eidavau aš arba tėtis kartu. Jis labai pykdavo, nes sakydavo kad jis jau didelis. na truputi vėliau jau leisdavom jį vieną, bet man būdavo nejauku, nes gyvename ketvirtame aukšte, reikia pereiti stovėjimo aikštelę, norint prieiti prie smėlio dėžės. tad aš labai dažnai jį stebėdavau, kad saugiai nueitų. Tačiau kai jam buvo trys su puse, jis jau drasiai eidavo vienas. Tad norėčiau paklausti - nuo kada vaikai turėtų būti savarankiški, kad vieni eitų į kiemą?gal jūs taip pat susidūrėte su panašia problema?

Vitalis Banis

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-05-20 10:04

Va todel tetis ir nupirko racijas

rimtai mano nuomone tai labai geras daigtas - ir paciam vaikui idomu ir nereikia ten po langu ar pro langa kas 5 min rekauti.

Alina Spelveryte

2009-05-20 10:53

gerassss, tai kleckas i lauka nesasi racija? o nepamena kur? nereikia eit ieskot? o kokia jus racija turit?

inga Fedaraviciute - Baniene

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 2

2009-05-21 20:42

aga nešasi raciją, iš tiesų labai gerai, nes kaip tėtis ir sakė nereikia rėkauti pro langą. O raciją pirkom man rodos iš Topo centro. tai viena lieka namie, o su kita kleckas laksto po kiemą.

Alina Spelveryte

2009-06-13 00:04

nu fantastika kai musu paugs ir man taip reiks daryti

Neegzistuojantis vartotojas
2009-09-02 22:47

Visada leidžiu dukrai pasirinkti ko ji nori aišku su protu pvz man ne esme kokia sukneles spalva ji išsirinks perku ta kuri jai patiko aišku kokybe renkuosi pati Leidžiu pasirinkti ko nori valgyti aišku ne čipsu kokiu  ir kur nori eiti, kokia pasaka noretu klausytis Manau mano vaikas užaugs savarankiškas ir pasitikentis savimi nes mes su vyru labai paisom jos nuomone

2011-02-18 16:03

Musu dukrytei liepos gale ti bus trys metukai.Labai nori but savarankiska,megsta tvarka.Kad ir mazas pukelis bus ant zemes,paims ismes i siuksliu deze.

Manau kuo anksciau bandys vaikas but savarankiskas,tuo jam paciam bus lengviau

Iš viso įrašų: 7

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama