Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 11

kas kaip ungurius gaudo

Autorius:
Sukurta: 2009-05-20 22:50
andrius klusikas

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 1

2009-05-20 22:50

pasidalinkit unguriu gaudymo budais

Tadas Rinkevicius

Sukurta temų: 0

2009-05-20 23:46

Vienas iš paprasčiausiu - dedi 2 kabliukus ant 0,18 mm pavadėlio ir svarelį. Elementari dugninė =) kabliukus geriau dėt ilgesniu kakleliu(net nznau kodėl,bet dauguma deda). o ant kabliuku dedi slieką, vytintą žuvįar varlę, žodžiu tai, kas tavo manymu suvyliotų ungurį. Molėtuose daugiausia jų pagauna ten, kur upės išeina iš ežerų. Nei žvyno, nei uodegos! =)

Deividas Jankūnas

Pasisakymų: 97

2009-05-21 01:41

Tadas Rinkevicius Vakar 23:46 rašė:

Vienas iš paprasčiausiu - dedi 2 kabliukus ant 0,18 mm pavadėlio ir svarelį. Elementari dugninė =) kabliukus geriau dėt ilgesniu kakleliu(net nznau kodėl,bet dauguma deda). o ant kabliuku dedi slieką, vytintą žuvįar varlę, žodžiu tai, kas tavo manymu suvyliotų ungurį. Molėtuose daugiausia jų pagauna ten, kur upės išeina iš ežerų. Nei žvyno, nei uodegos! =)

A kodel 2 kablius?Sakai ilgesniu kakleliu

Tomas Čepulis

Pasisakymų: 82

Sukurta temų: 2

2009-05-21 11:06

nezinau del dvieju, bet vieno man pakanka, dedu naktini slieka arba auksle per puse pjaunu ir dedu uodegos puse ant kablio, kabliukai ilgesniu kakleliu geriau tuom kad galima daugiau slieku suverti ir geriau isisega i auksles uodega, bet tik cia mano pastebejimas

andrius klusikas

2009-05-21 23:03

kas dar kokiu pasiulins

Tomas Čepulis

Pasisakymų: 82

Sukurta temų: 2

2009-05-22 14:13

pernai poilsiaujant moletu raj. prie bebrusu ezero, vietinis veziojo ungurius rukytus per pakrantes ir pardavinejo, tiesa jis atskleide kaip jis juos gaudo, bet cia ne sitam forume rasyti, galima pasakyti tik viena, jo budas yra nelegalus!!!

Viktoras SKABAS

Pasisakymų: 1

2009-05-25 10:12

Grieztai p.Deividas pasisake mano atzvilgiu uz pirma pasisakyma. Bet, manau, kad pylos gavau ne visai pelnytai. Parasiau su kuo teko susidurti, o Jus mane iskar i brakonierius iraset aceit as tap gaudau... Na jei Jusu klube aptarineti neigiama patirti draudziama dovanokit uz pirma karta...

Deividas Jankūnas

Pasisakymų: 97

2009-05-25 17:05

Tai va,trinam visas sitas brakonieriavimo uzuominas ir visiems atrodys teisingai.Baznycioje apie velnia,ar lektuve,apie bombas,nediskutuojama.Jei butum kaip nors pasitarnaves,isvales pakrante,surinkes siuksles ar praneses apie brakonieriavimo atveji GA,tai butum tikrai girtinas,bet dabar... 

egidijus jakstas

2009-10-08 23:04

sveiki, as tik turbut prajuokinsiu...

pirmas mano(pamatytas gyvas) ungurys ant pludines meskeres... masalas- sliekas+kukuruzas... cia tik viena karta taip! siaip 2 kabliai. sliekas ir alaus deze...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-09 21:55

egidijus jakstas Vakar 23:04 rašė:

sveiki, as tik turbut prajuokinsiu...

pirmas mano(pamatytas gyvas) ungurys ant pludines meskeres... masalas- sliekas+kukuruzas... cia tik viena karta taip! siaip 2 kabliai. sliekas ir alaus deze...

Gintautas Brėskys

Pasisakymų: 8

2009-10-29 12:13

Nakti jie išeina į dideles smėlingas seklumas. Tikslinga dugninę mirkyti iki 1,5 m gylio. Man tai naktinis sliekas labiausiai pasiteisinantis masalas.

Dar praktikuoju skritulius. Tuos pačius kur dieną lydekom tik pavadį su trišakiu nuimu. Bet tokia žvejyba neužveda.

Iš viso įrašų: 11

as

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama