Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 14

Marketingo planai

Autorius:
Sukurta: 2009-05-21 10:02
Aurius Dačkus

Pasisakymų: 32

Sukurta temų: 7

2009-05-21 10:02

Pastaruoju metu atsirado gan įdomių ir naujoviškų marketingo planų, vieną iš jų pateikiu.

2008 metais atsirado gan įdomių marketingo planų.
Labiausiai mane sužavėjo Šveicarų marketingo planas, autorius Voldemaras Justus.
Marketingo planas 1/3/9/27/81....
Pagrindinis produktas elektroninė parduotuvė. kaina 30 eu. Kai dalis pasiekia atlyginimą 600eu-atsidaro dar trys parduotuvės, už kurias jis privalo susimokėti...bet pinigų jau turi..... taigi, susimokėti gali.
Kai atlyginimas pasiekia 1200 eu vėl trys parduotuvės ir taip kas 600 eu.
Kam viso to reikia? Trys atsiradusios naujos vietos pozicionuojasi po naujai atvykusiais ( po silpnais nariais). Tokiu būdu 1/5 visų pajamų kiekvienas narys skiria naujų vietų sukūrimui. Kaip ir privalomi mokesčiai.
Ką tai reiškia? Kad įrodyti šio marketingo orginalumą yra teoriškai svarstoma situacija kai kompanija uždaroma prie 100000 narių. Uždaroma tinklinio marketingo kompanija ir daugiau nei vieno nario. Bet kokiai kompanijai toks uždarymas tai mirtis.
Nes pirmutiniai gautų visą laiką didelius pinigus 90000 eu, o paskutiniai nieko. Bet kadangi vis atsiranda eilinį kartą trys vietos, kurias reikia pramokėti stipriesiem, kurios pozicionuojasi po paskutiniais...pradeda gauti pinigus ir paskutiniai.
Paskaičiuota, kad po penkių metų tiek pirmi, tiek paskutiniai gaus po 45000. Suprantama, kad tai yra dėka to, kad pirmiem didėja išlaidos. Uždara kompanija, suprantama per amžius būti negali. bet toks marketingo planas jau savaime yra įdomus.
Ką aš čia įžiūriu? Matematikos ir elektroninio produkto pagalba yra sukuriama savotiškai idealios visuomenės modelis. (pajamų paskirstymo prasme). Nes penktadalis visų mokesčių skiriama naujų narių palaikymui. O jei uždara sistema tai mokesčių dalis didėja.
Suprantama, toks marketingo planas nebūtų galimas esant materialiam produktui.

Aurius Dačkus

2009-05-21 10:06

Tiesa, gal kas nelabai supranta šio plano esmės. Klauskite. Aš pats savo laiku irgi ne iš kart įkirtau.

Redagavo: (2009-05-21 10:13)
Daiva Seskoviene

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2009-07-19 08:41

Tai nera visai nauja,tik patobulinta sena,kai nebuvo elekroniniu parduotuviu.Musu kompanija taip pat tobulina marketingo plana.Turim 2 planus(naujokams ir profesionalams).Naujokams is pirmos linijos(ju paciu pakviestu nariu) mokami20procentu nuo apyvaros ir po 5procentus iki 6gylio,o toliau nuo kvalifikacijos.Naujoku skaitaisi 3men.

Aurius Dačkus

2009-07-20 19:19

Sakysim. Šiuolaikinis automobilis taip pat tik patobulintas senas.... bet pabandykit su anuo automobiliu kiekvieną dieną važinėti į darbą.

Šis marketingo planas mane  užimponavo. Jame aš įžiūriu naują požiūrį...

Pirma. Toks marketingo planas išsprendžia užimtumo problemą. nes įstojęs narys jei ne anksčiau tai vėliau vistiek gaus pajamas.

Antra. Gaus pajamas paskutiniai nariai net jei kompanija neturės naujų narių.

Trečia. Jei kas nors palieka kompaniją tai jo vietą perima pati kompanija (apmoka pati ir perima gautas lėšas, ir kaupia atskirą fondą). Viršuje esantys nepraranda pajamų net jei narys palieka kompaniją. ( tai ir gi nauja).

Ketvirta. pradėjęs gauti pajamas ir pasiekęs tam tikrą lygį kompanijos narys gaus automobilį.  ir tai iki dienų pabaigos.

Reziume. Formuojasi nauji santykiai tarp žmonių ir nauji santykiai į daiktus.

Žmogus tampa laisvas. Kiekvinas bent kiek dalyvavęs  tradiciniame MLM žino kas yra santykiai tarp lygegrečių linijų. Tai konkurencija. Šis marketingo planas tai atmeta, nes mano klonai pozicionuojasi po kitomis linijomis, o jų...po manim. Arba santykiai su lyderiais...jie taip pat keičiasi, nes lyderis viršuje, o jo klonas apačioje...irgi dirba.

Galiu dar daug aiškinti, bet šiandien neturiu laiko.

Reziume. Tai revoliucija MLM.

Daiva Seskoviene

Pasisakymų: 12

Sukurta temų: 1

2009-07-23 08:08

Musu kompanijoje taip pat nera priespriesos tarp lyderiu,ir ne tik,bendraujam kaip kolegos.Nepriklausomai kurios esi linijos,mokymus,pagalba gaus ,bet kuris distribiutorius,tuo mane ir zavi si kompanija.Teko pabuvoti kai kuriuose mlm kompanijose,jautesi konkurencija,nepasitikejimas kolegomis,tai slegia,o uzdirbti gerus pinigus galima visose kompanijose tik reikia kantribes ir dirbti,kviesti zmones,reklamuoti prekes,uz aciu pinigu nieks nemoka

Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-15 15:52

Ar galite pasakyti koks yra šios kompanijos produktas ar produktai? Labai idomu.

Aurius Dačkus

2009-10-15 16:13

Kompanijos produktas yra parduotuvių ir paslaugų reklama internete ir kt.  tai gali daryti kiekvienas įstojęs. Aš greičiausiai reklamuosiu lietuviškus kalvius. Parduotuvės išstatydamos savo prekes šiai kompanijai duoda nuolaidas. O tai dar vienas  marketingo planas ir pajamos, tiek asmeninės, tiek komandos tiek pačios kompanijos.

Redagavo: (2009-10-15 16:14)
Aurius Dačkus

2009-10-18 20:23

Šypsena

Redagavo: (2009-10-19 17:14)
vladislavas rauckis

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 0

2009-10-19 16:43

deja šis planas nėra revoliucija,jis jau buvo naudojamas keliose kompanijose,tik jų jau nebėra,o gaila.Dabar tiksliai negaliu visko atpasakoti,reikės perversti popierizmą,kažkada rinkau įdomius verslo planus.Žinau kad viena iš jų buvo registruota Šveicarijoje tai tikrai,o kitos JAV.kažkur 10 metų atgal.Tada jau buvo e prekyba.Vienos kompanijos verslo plane buvo privalomas neš. kompo įsigijimas,bijau ką nors supainioti,bet automobilis taip pat buvo minimas,et tai buvo senai.Panaši sistema naudojama ir kai kuriose naujausiose kopanijose,paieškokit internete.Na svarbiausia ko gero kad planas veikia.

Aurius Dačkus

2009-10-19 17:12

Nenustebčiau. Šveicarijos tai griečiausiai ECN-WORLD.  Suprantama, kad taip gali būti, o tai tik patvirtina mintį, kad visos MLM kompanijos kažkuo giriasi. o tai tam tikras vaikiškumas. Mes vieninteliai pagal: marketingo planą, pagal produktus ir t.t.

Šiaip toks dalykas vadinasi evangelizacija. Negeras dalykas tinklinio marketingo kompanijose.

vladislavas rauckis

Pasisakymų: 8

2009-10-20 20:00

Tema yra apie mark planus,man rods kad pradėjome važiuoti į palaukes bet gal ir gerai.Kažkada jais domejausi,buvau surinkęs gerą kruvą,bet tikslo išsaugoti juos neturėjau,o dabar ir nereikia -viskas yra internete.Turiu pastebėjimą,kad kompanijos su tobulais planais kažkur dingsta,arba keičia pavadinimąKą tik viena kompanija praūžė,kaip koks anatolijus-verslo planas fantastinis,galimybės fantastinės,produktas ekskliuzyvinis.Manau viršunėlės gerai užsidirbo.Jeigu kalbėt apie šveicariją,tai nemažai juodo verslo kompanijų registruota būtent šveicarijojeDėl evangelizacijos tai 100pr teisybė.Tinklinėje rinkodaroje labai lengva pereiti iš realybės į fanatizmą-jeigu tampi fanatiku,-biznis tau baigėsi ,prarasi draugus,pažįstamus,na žinoma gali grįžti atgal į realybę.

2009-10-21 22:02

Tai kiek supratau realaus produkto šioje kmpanijoje nėra? Reklama ir e-parduotuvė, tai ne produktas. Kokį realų daiktą gali įsigyti realus galutinis mano klientas, jei aš imčiausi šio verslo? Ir, svarbiausiaĄ kokius realius produktus galiu gauti aš, jei sumokėsiu pinigus? Ir ar galėsiu atgauti pinigus atgal, jei apsigalvosiu ir verslo nenorėsiu tęsti? Čia labai rimti klausimai, nes priešingu atveju labai kvepia finansine piramide.

Aurius Dačkus

2009-10-22 07:01

Trumpai gali atsakyti tik tiek, kad ši kompanija dar neveikia. O produktai tai viskas kas pardavinėjama tose parduotuvėse.

Bet kartoju, ši kompanija dar neveikia, tiesa renkami nariai, bet asmeniškai aš kol kas niekam nesiūlau. Jei ji veiks normaliai, kompanijos prezidentas mane pakvies, bet jis žino mano nuomonę (O aš pilnai priteriu Jum Alijevai). Tai tiek kol kas.

Rima Liaudinskaite-Boroduliniene

Pasisakymų: 4

2010-02-13 09:39

Aš labai gerbiu,kas ką dirba,kas kuo užsiima,kas nors ką bando daryti...Visų tų darbų tikrai nemeskite ir neatsisakykite,bet prie to ką darote nuoširdžiai pasiūlyčiau pasidaryti projektą http://www.vpotoke.com/registration.htm?ref=voras
Tai tikrai nebus perdaug ir tai verta demesio.Neteiskite kad idejau nuoroda,nes jus tikrai visi nenaujokai.

Iš viso įrašų: 14

darbeliai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama