Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 23

Susipazinkime!

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-05-23 14:13
Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-23 14:13

Prisistatykit-is kur esat,ar seniai esat pazistami su Tupperware,kokia Jusu nuomone api siuos gaminius

2009-05-23 14:22

Pradesiu nuo saves-esu is Vilniaus,turiu mylima vyra ir dvi nuostabias dukrytes. Su TW susipazinau pries metus,keleta kartu rengiau pas save vakarelius,kol pagaliau pati tapau demonstruotoja. 'Uzsikreciau TW liga'!Labai jau patinka visiems pasakot apie TW ir rodyt siu gaminiu privalumus. Be ju dabar neisivaizduoju savo virtuves, beje, mano vyras irgi!

Elvina Jonkuvienė (Naruševičiūtė)

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-05-23 18:50

Taigi, keletas sakinių ir apie mane Esu kaip ir iš Kauno. Irgi turiu vyrą ir 1 metų stipraus charakterio sūnelį Apie Tupperware sužinojau, kai tik atsirado Lietuvoje, atrodo prieš 11 metų. Teta čia užkrėtė ir kai išvažiavo iš Lietuvos, prieš 8 metus, teko man pradėti dirbti   Man TW tikrai palengvina darbą virtuvėje ir dabar gaminu tai, ko anksčiau nea  

Vida S

Pasisakymų: 6

2009-05-24 12:58

Labutis,labutis merginos.Labai trumpai ir aš prisistatysiu.Esu kaunietė.Su vyru auginame

12m sūnų.Jis užaugo su TW indais.Tai jau tiek metų ir naudoju.Tikrai nekeisiu į nieką.

Jau 6m kaip pati dirbu vadove,turiu grupę šaunių merginų.Jums taip pat to linkiu!!!

Sėkmės!

Rita Vitkauskaitė-Ačienė

Pasisakymų: 10

2009-06-11 13:45

Sveikučiai TW klubo nariai Kadangi esu susižavėjusi TW vartotoja ir turiu šiek tiek pasipirkusi šių nuostabių virtuvės pagalbininkų tai neatsispyriau pagundai prisijungti prie klubo. Esu iš Pakruojo, dukra mano jau suaugusi ir savarankiškai šeimininkauja, o mudu su draugu mėgstam pasilepinti gardžiais pietumis ir desertais  , ir čia pagelbėja TW.

2009-06-11 15:53

Dziugu,kad prisijunget prie musu!

Lina Markevičienė

Pasisakymų: 4

2009-06-12 11:05

Sveikutės,

tai ir aš prisistatysiu - esu dar galima sakyti visai naujokė TW, nes tik prieš porą mėnesių įsijungiau  į platintojų būrį Šypsena

Vida S

2009-06-12 21:34

Sveikutės,sveikutės

Štai kiek TW gerbėjų. Linkiu visoms sėkmės

Rita Vitkauskaitė-Ačienė

2009-06-13 20:35

Labas merginos, kurios turite daugiau patirties būkit geros dalinkitės su mumis naujokėlėmis išmintimi būsim labai dėkingos.

Elvina Jonkuvienė (Naruševičiūtė)

Pasisakymų: 3

2009-06-13 21:49

Rita Vitkauskaitė-Ačienė Šiandien 20:35 rašė:

Labas merginos, kurios turite daugiau patirties būkit geros dalinkitės su mumis naujokėlėmis išmintimi būsim labai dėkingos.

Sveikutė  Toks klausimas iškilo: naujokė esi kaip naudotoja ar kaip darbuotoja, tada bus aiškiau kokios patirties labiau reikia

Redagavo: (2009-06-13 21:53)
Rita Vitkauskaitė-Ačienė

2009-06-15 09:32

Esu TW vartotoja, buvau keleto vakarėlių šeimininkė ir turiu pasipirkusi: dubenį tešlai su kiauraindžiu, greitkratį, žiedo formą, didyjį dubenį 7,5l. , silikoninę formą, kočėla su padėklu, micro plius 2,25l. ir dar keleta smulkmenų kaip sūrinę, keleta indelių maisto laikymui. Taigi stengiuosi tai ką turiu naudoti,bet kartais pritrūksta išradingumo Vakar iš ledų ir braškių žele gaminausi deserta, pavyko ir buvo labai skanu.

Vida S

2009-06-15 13:34

Labas,Rita! Tai nemažai indų turi.Tik kodėl nedirbi,tikrai labai įdonus darbas.

Pagarbiai,Vida

Rita Vitkauskaitė-Ačienė

2009-06-15 14:41

vida suchockiene Šiandien 13:34 rašė:

Labas,Rita! Tai nemažai indų turi.Tik kodėl nedirbi,tikrai labai įdonus darbas.

Pagarbiai,Vida

pirma priežastis kodėl nedirbu su TW - turiu kitą pakankamai gerai apmokamą darbą, buhalteriauju. Antra priežastis - gaminu su meile tik tada kai pagauna pašaukimas,o dažniausiai, kad reikianesu mylėtoja stovėti prie viryklės. Taigi ir TW susižavėjau tik todėl, tešlą galima suminkyti nesusimiltinus rankų ir t.t.

Lina Markevičienė

Pasisakymų: 4

2009-06-16 12:45

Rita, aš irgi turiu gerai apmokamą darbą - esu vyr buhalterė Šypsena Bet visai smagu išbandyti save naujoje srityje Šypsena Tad linkiu ir jums pakeisti nuomonę Mirktelėti

Rita Vitkauskaitė-Ačienė

2009-06-16 12:52

Sveiki Lina, ai nežinau  matyt senstu, nes nieko ir taip nebesuspėju, o jeigu dar reikėtu vakarėliuose praleist laiką tai man šakės. Geriau jau būsiu aktyvi vartotoja ir neakivaizdinė reklamuotojanes giriu visom draugėm ir supažindinu su TW platintoja iš kurios pirkau savo indus.

Agata Rymszewicz

Pasisakymų: 1

2009-10-21 21:28

Laba-esu nauja klubo narie. Auginu suneli 6metu. Apie Tuperware zinau pakankamai,bet vis suzinau ka nors naujo is platintojo. Esu patienkinta gaminiais,nes jie patogus ir praktiski,net mano vaikui patinka padieti su jais gaminti

Rita Vitkauskaitė-Ačienė

2009-10-22 12:02

labas Agata, malonu matyti naujus narius.

Vida S

2009-10-23 08:18

Labas Agata,

malonu,kad prisijungiai prie mūsų.Linkiu sėkmės tau ir tavo sūneliui gaminant

su TW indais.Mano sūnui 13m ir be šių indų jis nemokėtų nieko pasigaminti.

2009-10-23 21:04

Labai dziaugiuos,kad prie musu prisijunge Agata - mano drauge ir kaimyne!

2010-02-15 18:30

Sveiki, jungiuosi ir as i Jusu buri As jau senai naudoju TW gaminius ir visais turimais esu labai patenkinta. Esu is tu, kad naudoju visus virtuves pagalbinius irankius kokius tik turiu, tad TW labai palengvina ir pagreitina maisto ruosa. Dazniausiai gaminius stengiuosi isigyti akciju metu arba is platintoju turimu sandeliuku, siandien kaip tik issiunciau uzsakymo papildyma su nekantrumu lauksiu nauju prekyciu

Iš viso įrašų: 23

Iš naujo atrasta A..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama