Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 16

vaiku vardukai

Autorius:
Sukurta: 2009-05-26 14:44
lijana dailidiene

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2009-05-26 14:44

kuris is teveliu isrinkot vaikuciui varduka?  as auginu penkiu metu berniuka jam vairduka issrinko tetis,nes mudu taip taremes,kad pirmam vaikuciui varda isrinks tetis o antram mamyte,vardukas Martynas,o antram berniukui trys menesiai ir varduka isrinkau as ,Aronas.

Jurgita Vaitkeviciene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-06-08 14:23

turiu du sunelius ,abiem rinkom su vyru kartu vardukus,nuomones sutapo,mazajam 1,6m -Lukas,o didziajam 4,3m -Rokas

Snieguolė Gabrienė

Pasisakymų: 3

2009-07-03 11:20

galima sakyti vardus isrinkau as bet zinoma vyras pritare,nepriestaravo

Jolanta Baceviciute

Pasisakymų: 1

2009-09-22 17:01

Kadangi mes su vyru turejom pasirinke skirtingus vardus tai davem po du / kad nei vienas nesijaustumem nuskriaustas/ Kvatotis...  Angelina Emma ir Milania Eva Šypsena

Redagavo: (2009-09-22 17:02)
Alina Spelveryte

Pasisakymų: 5

2009-09-23 11:09

musu sunui varda pasiule kriksto kuma, o mum abiem patiko tai ir uzdejom, Matejus

Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-07 19:56

sveikos mamytes!ESU NAUJOKE JUSU skyrely.mano vardas vaida.gyvenu vokietijoj ,vyras vokietukas gimud sunui-dabar jam3,5metuku galvojom koki varda duot ir nusprendem duot nei lietuviska nei vokiska varda-angliska-DUSTIN.esu patenkinta nes tokio vardo darzely dar nera.linkiu visom sekmes ir gero vakaro!

Jurgita gumbreviciene

2009-10-15 18:15

SIEIKI.Ir as prisijungsiu i jusu buri.turiu dvi dukrytes vyriausioji Kornelija jau dvylikos,

mazoji Adrija tryju metuku.Musu seimoje vyrauja raidele R kuri skambiai tariasi.As jurgita,vyras Zydrunas.taip ir rinkome vaikas vardus

Edita Jakstaite-Tamosauskiene

Pasisakymų: 9

2009-11-03 11:56

Pirmajam sunui isrinkau varda as ....Herkus ir labai dziaugiuosi, kad retas vardas ir skamba isdidziai....O mazajai Gabriela, rinkome abudu su vyru...na ispradziu buvau isrinkusi visai kitoki ir norejome isskirtinio,bet gyvename anglijoje ir labai sunku su tarimu...nenorejau, kad mano angeliuko varda iskraipytu....tai rinkomes sventa ir tarptautini....tai nera problemos ...visi istare GABRIELA....

Ausra Budginiene

2009-11-05 10:49

Labas mamytes.Mes vaikams vardus isrinkome tokius: vyriausias Erikas,vidurinysis Mantas,maziausias Alanas.

2009-11-05 11:45

Mano mazylis Faustas Mirktelėti

2009-12-07 14:01

Sveikos mamytes. Turiu du vaikucius: dukryte-Paulina ir sunelis-Nojus

Olga Vorotynceva

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 1

2009-12-19 18:05

Pirmagimiui varda parinko vyras, o dukrelei isrinkau as.

Tad vaikiuku vardai yra Laurynas ir Ema Šypsena

2010-04-02 15:06

Pries gimdyma buvome isrinke sunui varda "Arnas" (nestumo metu gydytojai patvirtino, kad laukiuosi berniuko). Na ka, ateina metas gimdyt, ir pagimdau dukryte... Tokia panasia i teti, kad ...... leidau vyrui isrinkt varda toki koki nori. Dukryte vardu Gerda...

Inesa Milkintaite-Mockienė

Pasisakymų: 8

2010-04-03 07:59

visus devynis menesius nezinojau ka turesiu ar mergyte ar berniuka vardu nerinkom gime mergyte ir tetukas isrinko varda gabriele

Inga Matonyte-Reimers

2010-04-12 22:08

Sveikutes,as turiu du berniukus,vardus rinkom kartu su vyru,pirmam sunui bus keturi metukai vardas Jonas,o antras sunelis vardu Adrian bus 7 savaites.

2010-04-19 15:27

Mano suneliui metukai, vardu Majus. Budama nescia isrinkau tris vardus ir tik po gimimo isrinkome ta viena vieninteli Šypsena

Iš viso įrašų: 16

miksas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama