Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 14

Kaip leidziate laisvalaiki?

Autorius:
Sukurta: 2009-05-28 11:11
Rima Skarbalienė

Pasisakymų: 13

Sukurta temų: 1

2009-05-28 11:11

Butu labai idomu pasidalinti mintimis apie laisvalaikio praleidima. Juk cia tiek mazai ka galima nuveikti. O gal kas daug turistauja ir zino daug idomiu, lankytinu vietu. Pasidalinkim visi savo ispudziais. Juk arteja grazus orai, o sedeti namuose ar drybsoti lovoj visiskai nesinori

aida varnauskiene

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 2

2009-05-28 14:08

sveika,mes vaziuojam jei tik oras leidzia galima sakyt paturistaut.nes tikrai nera kas veikt per dienas,shopingai jau irpabodo,kiek galima. siaip man patinka prie juros nesvarbu kur,o labiausiai uz enis netoli galway palei vandenyna ten tokie slaitaikad ohoho(cliffs of moher). praeita savaitgali buvom kildarej ten yra nacionalinis joponiskas sodas bilietas gal ir brangokas 11e suaugusiam,bet verta paziuret tai.dar toj pacioj kilderej sopingai labai faini firminiu parduotuviu,sopingai kaip kaimelis mazas, vaikams aikstele.mums patiko.prie new rosso kenedzio parkas,paciam new rosse dunbrodi laivas,ten vyksta ekskursijos. wicklowo nacionalinis parkas ten yra 2 ezeriukai,i kalna galima ilipt,kalnu upelis, vasara ten labai daug zmoniu buna,krioklys irgi wicklowe. o kiek dar vaziavom po kalnus tik vietos tai negaliu pasakyt kad nepameluociau,bet taip pat wicklowe. hook head prie waterfordo seniausias veikiantis sviturys,tramores pakrantes,pire wexfordo pilis su dideliu parku,baseinu aplink vaiksto povai o dar muziejus(mes dar nebuvom) tai nezinau kaip ten bet  is kalbu faina.dar prie wexfordo nacionalinis heritage(paveldo) parkas; siaudiniai-akmeniniai nameliai su visais ''rakandais'',vikingu bustines ir kanojos.ir visai nieko.jei nepatingesiu imesiu pas save nuotrauku keleta is tu vietoviu. siaip mes vaziuojam i kokia nuziureta vieta pagal zemelapi ir tada dar labai daug idomybiu atrandam pakeliui bevaziuodami.

Rima Skarbalienė

2009-05-28 14:43

Sauniai leidziat laika!

As jau 3,5 metu cia, bet dar mazai kur esu buvus. Is tikruju ne nezinau kur vykti. Gal todel ir sukuriau tokia tema.

Girdejau kazkur yra kalnu, ant kuriu kamuoliukas rieda ne zemyn, o aukstyn.

lijana dailidiene

Pasisakymų: 15

2009-05-29 00:17

laba,yra kerio kalnai jie didziausi airijoj,vaziuojant i klifus yra meskos ola aisku bilietai nepigus,vienam suaugusiam net 17e,dar yra dunmores ola ji 12metru po zeme.

Einius Buta

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-05-31 01:35

Sveiki, na šiaip tai Rima jei sėsi i mašina ir vaziuosi aplink Airija pakeliauti tai pamatysi labai daug ir gražaus ir nuveikt atsiras kas, bet jei jau nuspresi kur keliauti tai mažiausiai savaite tam paskirk... Vien tik Vakarų pakrantei aplankyti prireiks keletos dienų, o vaizdai ten nepakrtojami, o kur dar pietinė dalis ir šiaurinė. Aišku rytuose irgi gali daug ka gali pamtyt ir dar daugiau ką nuveikt (vien tik naktinis Dublin'as kiek pramogu pasiulys), bet man asmeniskai jei turiu šiek tiek laisvo laiko, tai į vakarus traukiu, kuo toliau nuo miesto.

Erika Mikalauskiene

Pasisakymų: 4

2009-06-02 13:18

As ka tik grizau is Portraine, rytai netoli Dublino, pliazas nuostabus, kempingu miestelis salia. Tikra Palanga Airijoje, na tik zmoniu maziau, jura svaresne.........netoliese dar keli pliazai...Skerries ar i kita puse Malahide.....tikrai yra ka ir aplankyti ir kur puikiai laika leisti.

rima dabrisiene

Pasisakymų: 12

2009-06-02 21:22

Airija nuostabi salis ,tik laiko reikia tureti keliauti.Man labai patinka Kerry,bet ten reikia vykti kelioms dienos,nepakartojami kalnai,sleniai,skardziai,yra vietove kur su arkliukais karieta veza po kalnus-super.Kilarney nacionalinis parkas nuostabus,ir nemokamas,ten taip pat gali arkliukas pavezinti,valtimi paplaukioti,yra gyvunu ferma(parodine),vandens krioklys ,ten reikia visa diena praleisti

Labai ispudinga siaures airija,kur yra sesiakampiai akmenys,ir bezdzioniu tiltas ant skardziu,tai dar adrenalinas pakyla

Grazus ir klifai prie Galway,bet mums labiau patiko Donegolas,ten daugiau tu klifu,ir daugiau yra kur pavazineti

Dar yra taip vadinamas stebublingas kelias kur kamuolys,net masina ant laisvos pavaros pati rieda i kalna,ten yra grazus vandens krioklys,ir aplink grazus kalnai

Tralee yra visai nieko mini vandens parkas

Cia galima pasakoti ir pasakoti,mes labai megstam pakeliauti,jau beveik visa airija isvazinejome,mums tikrai tai smagus poilsis,aisku megstu kartais ir po parduotuves palakstyti,bet poilsis gamtoj tai nepakartojama,o juk airijoj benzinas nera brangus,tai galima ir pakeliauti

Rima Skarbalienė

2009-06-04 13:05

nu negaliu sakyti kad ir as nesu niekur buvusi. Tik laiko stoka. Mano vyras labai daug dirba. O anksciau iseidavo taip kad kai jis nedirba savaitgaliais - tai as tada dirbu. O mes ir vaziuojam tik ten kur kas nors tiksliai nupasakoja vieta, ar pasako, kad tikrai verta ten vykti. Ir ilgesniam laikui kaip dienai isvykti nelabai eina. Nes vienas dalykas orai nevisada leidzia, o kitas - tai mes keliaujam kelios seimynos, kad smagiau butu. Tai ir derinames - kam i darbus, kam i mokykla.

Sekmadieni buvom tramorej. Nors ir ne pirma karta, bet buvo labai smagu, nes oras buvo pasakiskas. Pasijutom kaip palangoj. Ir papludimy nieko - vejo didelio nebuvo, kaip paprstai. Tik jura labai nesvari - nesimaudem. Tik savo mazaja buvau nuvedus koju pamirkyt pirma karta i jura - tai labai patiko, iskrapstyt nejo

arturas rackauskas

Pasisakymų: 3

2009-06-10 17:50

sveiki. daug info yra www.discoverireland.ie , o megstantiems aktyvu vandens poilsi labai patarciau uzsukti i www.waterwaysireland.org

aida varnauskiene

Pasisakymų: 5

2009-06-14 03:41

Rima o kur yra tas kalnas kur masina laisva pavara i ji rieda,as labai daug girdejau apie tai bet niekas negali to pasakyt tiksliai.

Rima Skarbalienė

2009-06-16 13:18

As irgi tiksliai nezinau, bet kazkur prie vaterfordo. Bet kiek domejausi, tai atrodo, kad ju yra ne vienas Airijoje.

Erika Mikalauskiene

Pasisakymų: 4

2009-06-16 22:29

tas kalnas yra Dundalke, mano vaikai zino.........

lijana dailidiene

Pasisakymų: 15

2009-11-10 17:52

sedam i masina ir lekiam prie atlanto

nerijusv vitkus

Pasisakymų: 8

2009-12-06 19:08

o ka nuveiket idomaus paskutinius siuos du menesius? idomu butu isgirst,nes tokiu oru nelaibai idomu vaziuot i kalnus ir eit pasivaiksciot,nes tokiom oro saligom gyvenant man asmeniskai kyla gan stiprus noras begt is airijos ir kuo tolyn

Iš viso įrašų: 14

mano lelius

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama