Apie viska ir apie nieka... (blevyzgos)

Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 67

Apie viska ir apie nieka... (blevyzgos)

Autorius:
Sukurta: 2009-05-31 08:29
Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-27 10:54

as paskaitau kas man idomu, nors pati nesu zveje, bet kai vyras pamiselis tame reikale... tai tenka dometis ir man  nesidomeciau, tai apgautu kaip zasi su zvejybos irangos kaina, nezinociau kiek rubai kainuoja, kiek spiningai, valai, sukres ar vobleriai, dabar be sansu apmaut  Patinka pasidziaugti kitu laimikiais, paziuriu nuotraukas, laukiu kada bus ledas, nes noriu stintu, ant molo vargiai isleisciau zvejot, man svarbiau vyras namie, o ne pergyvenimas ir kelios stintos. Pabusiu atvira ir pasakysiu- man juokingai atrodo zvejojancios merginos... Metuose moterys, kas kita, bet pacankes.... Nu mazu maziausiai juokingai. Teko matyt ir ne karta, nu neziuri i ta plude, neziuri, akys i sonus krypsta.... ar mato netoliese zvejojantys vyrai, ar atkreipe demesi kas laiko greta meskeryte. Ir apranga zvejukiu- miniatiuriniai sortukai, maikute vos krutine dengianti, basutes  Juokinga ir tiek. Bet cia tik mano nuomone, as tik tokias maciau, gal musu kaime taip bandoma vyru demesio susilaukt. Tikrai nesakau, kad visos tokios. Ir dar, idomu jei vyras ir zmona uzkieteje zvejai- kur buna vaikai, kai abu nori i zvejyba? Paliekami seneliams, draugams? Uz tai ir dziaugiuosi, kad as nezvejoju, o vyras vaziuoja kada nori ir kiek nori,kad ir kasdien, jam taip poilsis, atsipalaidavimas ir visada turi tam galimybe, nes namie su vaikais lieku as. Pas mus vaikai visada su mumis, jie musu, ir nemetome ju kitiems.  

Jurgita Barmaleika

Pasisakymų: 27

Sukurta temų: 0

2009-11-27 11:06

as tiek viska taip pat perzvelgiau, yra kas sudomino, patarima viena kita nebloga atradau, tik, deja, as nesu uzkietejusi zveje, tik megeja - jei kas kartu pasiima smagu, bet kaip apibudinai stovincias mergickas su meskerem pakrantej - manes tokios nepamatysi, visada botai, padriske kelnes, koks maikonas ilgesnem rankovem (vasara ilgiau stovint saulutej kefyro gali neuztekti)...

O siaip del pacio forumo - per daug viskas sumalta ir daug kas kartojasi, zodziu sausokas forumas, truksta pajuokavimu - tokie visi dideli ir svarbus...Zvejai, kaip ir medziotojai, turi moketi pasijuokti ne tik is kito, bet ir savo sekmiu ir nesekmiu...

Pabandziau vakar kazka ne i tema bet tema pajuokaut (gal vietomis ir perlenkiau), likau Mindulio nesuprasta, - matyt, ne ta koja i zvejybinius botus isokes buvo....i kvailus klausimus reikia ir kvailu atsakymu - butu paprasta ir smagu....

2009-11-27 11:15

kas tiesa, tas tiesa.....

Jurgita Barmaleika

2009-11-27 11:28

Skuodziu prie darbeliu, be to, pietus tuoj - vaina vainoj a obed po raspariadku...

beje, ka pietums gamini, gal pas Tavy bus galima atsokt....

2009-11-27 11:32

verda vista, po to ji keliaus i troskintuva su morkomis, svogunais ir kmynais, i sultini, kuriame vire paukstis -  bulves, ryziai, morkos, bus sriuba, isvirsiu ryziu koses, padarysiu salotu ir bus pietus

Jurgita Barmaleika

2009-11-27 11:47

Tai nenustebk, jei i duris netrukus pabelsiu...

- tuk tuk...

-kas ten?..

-alkis....

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV

Pasisakymų: 65

Sukurta temų: 3

2009-11-27 16:20

Jurgita Barmaleika Šiandien 11:06 rašė:

Pabandziau vakar kazka ne i tema bet tema pajuokaut (gal vietomis ir perlenkiau), likau Mindulio nesuprasta, - matyt, ne ta koja i zvejybinius botus isokes buvo....i kvailus klausimus reikia ir kvailu atsakymu - butu paprasta ir smagu....

Blevyzgoms yra skirta shi tema, todel nebuutina per visas blevyzgoti ir taip pat nusishneketi, neturi ka paskyti, gali patyleti...

Kad temos nuobodzhios, tai geriau ir nebus, nes pilna internete normaliu forumu kur aptariama viskas rimchiau ir zhmones daugiau zhino, dalyviu daugiau ir pan. Kad nereiktu daug ishkoti pasikartosiu:

http://www.zvejotribuna.net - manau labai informatyvus ir gerai prizhiuretas forumas

http://www.pyla.lt - puslapis apie profesionale zhvejyba plude, straipsniai ir kita naudinga info, taip turi foruma ir chat'a

Yra daugiau, bet shitus pora atsimenu tik prabudes ish lovos Liežuvis

2009-11-27 16:32

O kazkas ant tiek neturi ka veikti, kad net is vieno forumo kopijuoja linkus su nuotraukomis bei po jomis esanciais pasisakymais ir deda i kita foruma. Nezinau koks tikslas taip daryti, bet kai man vyras parode, gera valanda juokiaus. Cia turbut supranta tas zmogutis apie ka as..... Mazu maziausia man tai mazvaikiska, jei saves negerbciau- buciau pasielgusi lygiai taip pat, tik su kur kas kandesnemis replikomis....  Jei as nerasau i kitus zveju puslapius, nesu prisijungusi, nereiskia, kad ten nera mano vyro ir jis man neparodys. O tada man bus nesunku uzsiregistruoti ir tiesiog negraziai kazka parasyti. Turim metu- turekim ir proto, Nesidekim tokie perdetai protingi, jei paciu elgesys visa tai labai stipriai neigia....

2009-11-27 16:36

Alma R.: jei tai buvo akmenukas i mano darzha, tai nepataikiai Liežuvis Niekada nekopinau svetimu nuotrauku, jei patalpinau savo per kelias vietas, tai jau mano asmeninis reikalas...

Redagavo: (2009-11-27 16:36)
2009-11-27 16:40

Vyras idejo zuvu nuotraukas i viena is zveju forumu, vieno is cia esanciu zmoniu buvo po nuotraukomis parasyta kazkas panasaus i tai "zmona jau ir klase.lt forume pasigyre" ir idetas linkas, kur nuotrauka, komantarai. Tingiu dabar jungtis, kad surast

2009-11-27 16:52

Alma: tu apie shita: http://www.zvejotribuna.net/forumas/viewtopic.php?t=1522&postdays=0&postorder=asc&start=180

Ten per viduri ta pati foto kaip tavo ikelta i klase: http://www.klase.lt/galerija/photo/00000000000001328291 

Kazhkaip pagalvojau kad Rukis tai tavo vyras Liežuvis

2009-11-27 16:59

Ir kur ash shita foto jau machiau

Gal chia: http://www.klase.lt/galerija/photo/00000000000001328291

Zhmona taip pat nepatingejo pasigirti vyro laimikiais

Ir dar aiskini, kad cia ne tavo darbas???? Taip, mano vyras ir ka? Tau tai suteikia kazkokias privilegijas kopujuot kazka kazkur? Ilysk i mano anketa, i jo anketa, pamatysi ta pati emaila, tas pacias nuotraukas, aiskiau net nebuna. Todel ir sakau, nereikia varyt ant kitu apie prota, kai patys tuo proteliu ne perdaugiausiai pasizymim...

2009-11-27 17:07

ko čia abu???

Greit žvejot!!!

2009-11-27 17:22

Alma, pala, kas tau nepatinka, kad idejau nuoroda i ta pachia fotke kuri jau parodyta viena karta? Ir dar ideta tiesiai ish klases?

http://static1.klase.lt/Uploads/Gallery/thumb0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/1/3/2/8/2/9/1.jpg

Na jau tikrai neturi prie ko daugiau kabinetis... dabar man aishq kodel vyras lekia i zhvejyba tave su vaikais palikes, vietoj to kad vaikus vezhtusi kartu... 

Alma R Šiandien 16:32 rašė:

O kazkas ant tiek neturi ka veikti, kad net is vieno forumo kopijuoja linkus su nuotraukomis bei po jomis esanciais pasisakymais ir deda i kita foruma. Nezinau koks tikslas taip daryti, bet kai man vyras parode, gera valanda juokiaus.

Redagavo: (2009-11-27 17:27)
2009-11-27 17:26

Na nepatinka ir ka daryt???? Kodel taip reikia daryti? As rasau cia, vyras raso i kitus zveju forumus, musu nereikia dubliuot, esam skirtingi zmones, nors ir vyras  su zmona

Viskas, baigiau. Taika?

Redagavo:
userPhoto
(2009-11-27 17:45)
Jurgita Barmaleika

2009-11-27 17:58

O tai jau - autoriniu teisiu pazeidimas uz ka istatymas numato tiek baudziamaja, tiek administracine atsakomybe...

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV Šiandien 17:22 rašė:

Alma, pala, kas tau nepatinka, kad idejau nuoroda i ta pachia fotke kuri jau parodyta viena karta? Ir dar ideta tiesiai ish klases?

http://static1.klase.lt/Uploads/Gallery/thumb0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/0/1/3/2/8/2/9/1.jpg

2009-11-27 18:01

Jurgita: ir tu neidemiai skaitai - nesisavinau nuotraukos, nurodzhiai kita nuoroda i ta pachia nuotrauka, kur autoriaus teisiu pazheidimas?

Jurgita Barmaleika

2009-11-27 18:06

Dabar aisku...is pirmo zvilgsnio atrode kitaip...

Beje, buk paprastesnis

Deividas Jankūnas

Pasisakymų: 97

2009-11-27 19:23

Jei kas nori susipazinti,atidaryta nauja tema.Ji slaptai pavadinta "spiningavimas"

Jurgita Barmaleika

2009-11-27 20:02

Kame pavadinimo slaptumas???

Iš viso įrašų: 67

Liucijos anukai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]