Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

  • Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 1
 
 

Kaip ieškoti lobių?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-06-02 11:39
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-02 11:39

Pagal Bitute:

Jeigu norite pradėti ieškoti lobių, bet nežinote nuo ko pradėti, gal žemiau pateiktas trumpas aprašymas Jums padės.

1. Jeigu norite ieškoti lobių, reikia turėti kokį nors gps imtuvą: telefoną su gps ar "Palm" su bluetooth GPS imtuvu ar specialų aparatą (Garmin ar kito gamintojo).

Nesvarbu pradžiai ką - svarbu, kad priimtu gps signalą. Jei tai nespecializuotas įrenginys - reikia dar programėlės.
2. Reikia prisiregistruoti geocaching.com tinklalapyje. Pradedantiesiems siūloma registruotis nemokamai. To visiškai užtenka. Norintys papildomų galimybių, gali pasirinkti pagerintą paslaugų paketą, kainuojantį apie 70 Lt metams.

3. Geocaching.com tinklalapyje kairiajame meniu spaudžiame Hide & Seek a Cache
Čia pateikiama labai daug paieškos galimybių. Galima ieškoti pagal ką tik tai norite.
Tarkime, norime surasti visus Lietuvoje paslėptus lobius. Tada laukelyje, prie kurio parašyta „by Country“ pasirenkame šalį Lithuania ir spaudžiame šalia esantį mygtuką Go.

Štai, priešais Jūs, visų Lietuvos lobių sąrašas. Pasirenkate Jus dominantį lobį. Spaudžiate ant jo pavadinimo. Apsisprendžiate, ar ieškosite, ar ne.

4. Norimo ieškoti lobio koordinates susivedate į GPS imtuvą.
Paskaitykite aprašymą. Įvertinkite lobio (Difficulty) ir kraštovaizdžio (Terrain) sudėtingumus. Įvertinkite dešinėje lapo pusėje Attributes ženkliukus. Pagaliau, atkreipkite dėmesį į aprašyme esančią užuominą (Additional Hints). Paskaitykite jau suradusių / nesuradusių žmonių komentarus lapo apačioje.

5. Pasiimkite su savimi imtuvą ir keliaukite iki ten, kur rodo koordinates.

6. Atėjus į vietą, dairykitės, kur gali būti slėptuvė.

7. Suradus lobį, jame būna užrašų knygelė ar popieriukas. jame įrašote savo slapyvardį (tokį, kokiu prisiregistravote geocaching.com tinklalapyje), suradimo datą, ką paėmėtė iš dėžutės ir ką įdėjote. Konteinerį padėdate tiksliai į tą vietą, iš kurios jį paėmėtė.

8. Prisijungiate prie geocaching.com tinklalapio (kai turėsite galimybę). Einate į lobio aprašymą. Dešinėje pusėje randate nuorodą Log your visit. Užpildote.

9. Ateinate į šį forumą ir pasidalinate su mumis savo įspūdžiais

P.S. Dėžutėse gali būti įdėti keliaujantys vabalai (Travel Bug) ar monetos (Geocoin). Tai įvairus žaisliukai, diakčiukai, monetos, kuriuos savininkai paleidžia į pasaulį keliauti iš lobio į lobį. jei paėmėtė tokį daiktą, jo negalima pasilikti sau. Užrašykite ant pakabuko ar monetos esantį numerį. Prisijungus prie geocaching.com tinklalapio eikite į pagrindiame uslpayje kairiajame meniu esantį Trackable items. Suraskite vabaliukio / monetos aprašymą ir užregistruokite, kad suradot. Vėliau, suradę kitą lobį vabaliuką / monetą įdėkite į jį (jei telpa) ir registruodami savo apsilankymą internete, pažymėkite, kad jį palikote.
 

Iš viso įrašų: 1
 
 

keliones

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama