Prisijunk prie šio klubo! Būdamas jo nariu tu galėsi:

• Diskutuoti su bendraminčiais klubo forume;
  • Talpinti, komentuoti bei vertinti nuotraukas klubo galerijoje;
  • Taplinti video, kurti renginius, reikšti nuomonę klubo apklausose bei naudotis daugybe kitų naudingų funkcijų.
Iš viso įrašų: 16

aš ir mano šuo

Autorius:
Sukurta: 2009-06-04 18:28
janina meškauskienė

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2009-06-04 18:28

Laba diena bokserių mylėtojai.Aš taip pat turiu šunelį, kurio paprastas vardas Rokis.Tokį vardą mano tigriniui grynaveisliui bokseriui davė mano anūkai- jiems labai patiko toks vardas.Esu jau brandaus amžiaus ir kartais tikrai neturiu jėgų su juo lakstyti. Mano Rokis dar jaunas šuva- jam tik 2,5 metų. Tai labai protingas, be galo mylintis vaikus, energingas šuo.Gal ir ne mano amžiui laikyti tokį šunį, tačiau prieš 3 metus žuvo mano bokseriukas Bartas. Sunku buvo su tuo susitaikyti, kitos veislės šuns nenorėjau, tad nusipirkau 1,6 mėn. Rokį.Dabar mes didžiausi draugai- miega jis lovoje gale kojų, aišku anksčiau visko pridirbdavo-tai batą sugrauždavo, tai šiukšles iš kibiro išversdavo, tačiau didžiausia bausmė jam yra , kai pasakai, kad negeras šuva ir kad su juo nedraugausiu. Tada prieina, prisiglaudžia, palaižo veidą ar ranką ir kaip tada ant jo pyksi...Kai išmoksiu įkelti nuotraukas , būtinai įkelsiu  Rokio nuotraukas į klubo galeriją....

Giedre Sauciunaite-Dauciunas

Pasisakymų: 11

2009-06-06 17:28

Sveiki boxersiu myletojai manasis Tornadas-Vesulas yra 9 menesiu,bet hyper aktivys.Labai meilus ir protingas sunelis.Mano vyras labai norejo boxer veisles suneli jam ir padovanojau.Pritariu Janinai,kad boxeriai labai meilus su vaikais ir protingi.

Audra Valiukeviciene

2009-07-10 12:31

sveikuciai, sako kad suo i seimininka panasus ir tai tiesa mano princese karalaite labai panasi i mane tik ji kartais gudresne nei as. Ji labai ramaus budo ir myli visus o ypac tai mane ,nesipuikuoji ji neturi nei kilmes dokumentu ir gavau ja kaip dovanele vasario 14 d proga o as ja myliu visa sirdele nezinau ka reiks daryt kai jos neteksiu o tas laikas gali ateit betkada nes ji jau senute ir nemato ir nebe tokia judri ir zilute gal kitiems ji nebelabai grazi, bet ji mano geriausia pasaulyje sunyte  myliu ir mylesiu ja visada.Tad pagarba zilai senatvei           

janina meškauskienė

2009-07-10 15:07

Mano bokseriukas Rokis labai jau sargus pasidarė. Neleidžia lauke niekam prie manęs prieiti (aišku išskyrus savus). O šiaip pažįstami net užkalbinti manęs negali. Vos išlaikau, kaip puola.Labai su juo pykstamės, kai reikia vedant į lauką uždėti antsnukį.Tuoj abiem letenom nutraukia.Klausiau pažįstamo šunų veisėjo, kodėl jis toks. Pasirodo, mano Rokis labai gerai atsimena, kai jis mažas sunkiai sirgo ir kaip aš juo rūpinausi ir dabar jam atėjo toks laikas, kai jis jaučia pareigą mane ginti. Tik nežinau nuo ko.O vaikus jis labai labai myli ir ant jų nepuola.

Tai vat kaip.

Giedre Sauciunaite-Dauciunas

Pasisakymų: 11

2009-07-14 01:27

Sveiki boxseriu myletojai mano Tornadas irgi darosi sargus ir pyksta kaip kas atvaziuoja iskarto puola prie duru ir loja stipriai.Manajam jau suejo 11 mensiu dar jaunas sunelis.Smagu tureti suni,kuris visada laukia taves sugrystancio:

Tatjana Sangailaite-Vrubliauskiene

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-09-21 09:56

Sveiki.Mes irgi auginam dveju metu bokseryte Electra( Eli)..

Tatjana Sangailaite-Vrubliauskiene

2009-09-21 09:58

vhttp://bokseris.xz.lt/galerija/Eli/index.html

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-09-21 19:04

o gal kas papasakotu kur gauti bokseriu suniukuŠypsena kiek domejausi skelbimais tai keblus reikalasNuliūdes

janina meškauskienė

2009-10-01 09:44

Bokserių šuniukų galima nusipirkti Kaune, Aleksoto turguje. Tik nepamenu, ar gyvūnų turgus būna šeštadieniais ar sekmadieniais. Aš savo bokseriuką Rokį taip pat ten pirkau.

Audra Valiukeviciene

2009-10-21 11:01

nebeturiu as savo karalaites ji pries savaite mire taip sunku nebuvo dar niekada sirdis atrodo pro gerklia islips nezinau kur detis visur ir viskas primena mano geriausia drauge labai labai jos truksta ,ilgesys begalinis bet .........

jolanta oseckiene

2009-10-27 15:49

uzuojauta didziausia tau , Audra. isivaizduoju , kaip sunku netekti mylimiausio draugo, galima sakyti seimos nario.

o jei prakalbot apie bokseriuko pirkima, tai tik ne turguj. nezinau, kaip kitiems , bet as noreciau abu tevus suniuko pamatyti, kokioj aplinkoj mazyliai gyvena. ar cia kokie daugintojai pardavineja, kuriems tik pinigai akyse, ar zogui per neapsiziurejima vada bedokumenciu bokseriuku atsirado.

as ieskociau skelbimuose. juk nera kur skubeti, kuo ilgiau ieskosit, tuo tvirciau busit apsisprende , kad tikrai norit to suns. juk kiek dabar prieglaudose atsiranda tokiu skubotai isigytu suneliu. tai rimtas apsisprendimas turetu buti.

malonu Eliuka cia matyti

Audra Valiukeviciene

2009-10-28 11:13

dekoju uz uzuojauta

ernesta mikalauskaite

Pasisakymų: 1

2011-04-22 11:56

mano bokseris irgi labai mielas,ainam su juo pasivaiksioti jis labai judrus bet greitai pavargsta Kvatotis  JIS labai myli vaikus yra draugyskas,tik kitus šunys biski tataršo Kvatotis  turiu 2 šunys viena bokseri-džeris,o kiemsargiukas čipas,bet dar labai noriu stafo bet niekur nerandu,arba noriu mopso...Šypsena

janina meškauskienė

2011-05-11 12:19

Sveiki visi bokserių mylėtojai. Aš taip pat turiu bokseriuką Rokį. Tai labai mielas, protingas šuo. Jam 5 metai.Anksčiau gyvenau sodyboje, tai problemų nebuvo – lakstė šunelis kiek norėjo. Esu pensininkė, 2 grupės neįgalumas. Dėl ligų turėjau persikelti į miestą. Gyvenu bute. Va tada ir iškilo problemos. Dėl sąnarių ligos sunkiai vaikštau. Na, o šunelį juk reikia vedžioti. Gyvenu viena. Greičiausiai teks ieškoti jam kitų šeimininkų, kurie tikrai myli gyvūnėlius . Bet širdis plyšta, kai pagalvoju, kad mano Rokis gali patekti į blogas rankas...Nežinau ką daryti.

Silva Vertelkaite

2011-07-11 21:10

Sveiki ir mes turim bokseryte vardu Tora ir kiek pamenu labai ilgai teko ieskoti suniuko ir jau atrode,kad atstumas nera svarbus,kad tik kas turetu parduoti. Pas mus sios veisles jau trecias suo (tik gaila, kad jie taip trumpai gyvena Nuliūdes(( abi apie 10 metu isgyveno) ir jokios kitos veisles neisivaizduoju. Sekmes visiems auginantiems siuos nuostabius sunius.

Agnė Norkevičiūtė - Mačiulaitienė

2011-07-20 17:09

Laba diena. Mano augintinė bokserytė Perla. Prieš daug metų turėjome bolonkę,po to spanielį. Jie tokie ramuoliai buvo. Įsigijom priešingybę. Tikrai ir meili labai,fainuolė,ir graži kokia,bet judrumas neišpasakytas. Vaikščiojom į dresūras,tai dabar kai namie savi,tai protinguolė,bet jei svetimas kas ateina,pamiršta viską,gatava ant galvos užlipt. Na ir niekaip mums nepavyksta su tuo susitvarkyt. Jai už 4mėn 2metai. Gal kas kokį patarima?

Iš viso įrašų: 16

Mediniai žaislai v..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama